girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3)
  • medya (0)

1. Buradan cahillikle 3 etek sipariş ettim. Ürünlerin kalitesizliğine değinmek istemiyorum uzun uzun fakat ben yandım siz yanmayın kızlar,aman sipariş vermeyin buradan. Hem ilgisizler hem de ürünleri annem bile daha güzel diker özene bezene daha kalitelisini yapar. Ürünlerin fotoğrafla uzaktan yakından alakası yok. Berbat bir şark kurnazlığı. Otur sıfır. 10 üzerinden benim morali sıffır sıffır sıffır sıffır! İade edeceğim,bir de inceleyip ona göre ürünü kabul edip etmeme süreçleri oluyormuş. Rezalet bir deneyimdi,acılı ve hayal kırıklığına uğramış idareedemem bildirdi.

Ukte : (yazar: grayrabbit)

23 eylül 2017 10:51

2. bir adet eşofman takımı aldığım site. kalitesi gayet iyi, çok beğendim. yalnız bedenleri biraz küçük. şahsen ben çok memnun oldum böyle olmasından.

24 ocak 18:43

3. 20 liraya bir kaç eşofman takımı aldım. Hepsini de en büyük beden aldım. 20 liraya eşofman takımı alıp büyük bir kalite beklememek lazım. Beklemedim de ama kalıplarının bu derece küçük olmasına şok oldum. Ben de hiç denemeden kaldırdım. Eve gelen zayıf genç kızlara ya da uzaktan bir tanıdığıma doğum günü vb. durumlar için hediye vermem gerekirse ve kız da aşırı zayıfsa hediye ederim dedim. Öyle de ettim. Benim seçtiğim ğrünler aşırı kalitesi değildi. Bir de çok şirin ve havalıydı seçtiğim modeller.  Çok beğendiler, nerden almıltın dediler. Yine de benim yeniden alışverş yapacağım bir site değil. 

24 ocak 19:35