yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • medya (1)

  1. (yazar: cheriecherielady)'nin hakkında yazdıklarını önce okuduğum, taylitoyla beraber çektikleri videoyu sonra izlediğim bey(!)

  bir de cherie'nin üstüne fazla mı geliyorsunuz acaba adam ağzını açmadığı sürece fena değilmiş sanki ama ben de kurtulmasına sevindim.

  bir de (yazar: cheriecherielady) ne içtiysen adını söylersin buluşunca değil mi aşkım kafası iyiymiş çünkü asdfg :D öptüüüğm

  edit: adamı öpmeden önce yani, laf sokar gibi olmuş

  20 ocak 2018 19:22 20 ocak 2018 19:25

  2. Sevmediğimiz insanlara karşı body shaming yapmanın mübah olduğunu gösteren bey. Hayır yaptıklarını onaylamıyorum, zamanında yazmıştım da olaylarla ilgili şaşkınlığımı belirten bir girdi, hala ayıp ve karaktersizce buluyorum ama bunun tipiyle alakası yok. İsterse kıvanç tatlıtuğ olsun, yaptığı yine yanlış olurdu. Ama yanlış yapmasının hiçbirimize Dişinden çıkıp kılına kadar dalga geçmeye hak verdiğini düşünmüyorum. Okudukça da şaşırıyorum buraları. Sevmediğiniz insanlarla bu kadar tipi üzerinden dalga geçiyorsanız bence naif süslüler fotoğrafını paylaşmasın. Bir gün bir olay olur dalgamız geçilir demek ki.

  21 ocak 2018 09:45

  3. Bu beyle ilgili neden başlık açılıp aşağılamalar yapıldığını anlamadım ben. Cherie hanımın arkadaş grubunun muhabbeti neden burda dönüyor?

  Bu beyin o videodaki kişi olduğunu nerden bildiniz mesela? Gıybet olarak adlandıracağınız konuşmaları neden burda yapıyorsunuz? Ve en önemlisi bunlardan bana ne de okuyorum ve yazıyorum!

  Cherienin yazdıklarını ben de okudum başta, hak da verdim ama yine de bu kadarının bizi ilgilendirmediğini düşünmüştüm.

  21 ocak 2018 10:38


  4. Her yazarın yaşandı bitti saygısızcasıyla ilgili başlık açılacak mı ?

  21 ocak 2018 12:01

  5. hakkındaki destanı az önce kahvaltı eşliğinde okuyup bende arkadaşlarımın hepsine ve sevgilime teşekkür edip onlara sarılma ihtiyacı uyandırmış bey(!) bunlar nasıl ilişkiler bunlar nasıl arkadaşlıklar sudan çıkmış balığa döndüm.

  5.5 yıldır birlikteyiz erkek arkadaşımla. biliyordum harika biri olduğunu ama ne iyi bir sevgili olduğunu bir kez daha anladım m(y)içom. ya arkadaşlarım? tek derdimiz izmir'e geldiğinizde geç haber vermeniz olsun yav. hepinizi sevirem.

  21 ocak 2018 12:05

  6. Başlık engelle opsiyonu iyi ki var

  21 ocak 2018 12:41

  7. sözlükte soru cevap aparatı olsun konu dışı başlıklarındaki girdiler olsun bir şekilde karşınıza çıkan insan.

  (yazar: pink jedi) ve (yazar: milan)'ın girdilerine tamamen katılıyorum, gerçekten de bir şeyler olumlu gitmiş olsaydı şu an burada bunlar yazılmaz ve adama karşı body shaming yapılmazdı. keşke sözlüğe taşınmasaydı bu meseleler.

  21 ocak 2018 13:34 21 ocak 2018 13:37


  8. Kendisi olumlu şeyler yapsaydı hakkında olunlu konuşulurdu olumsuz şeyler yaptığı için olumsuz konuşuluyor bu normal değil mi anlayamadım:/

  21 ocak 2018 13:38

  9. arkadaşlar gören de 105 sayfa entry var zannedecek. alt tarafı 2 sayfa bir şeyler yazılmış. konunun iki tarafı da (lou ve cherie) bu sözlükte olduğundan mütevellit konuşuluyor burada. cherie'nin destansı iç dökmesi sonucunda taşındı buraya. kaldı ki kimlerin kimlerin ne dertleri ne sorunları ne mutsuzlukları ve mutluluklarını konuşuyoruz, burası böyle bir platform çünkü. insanlar anlatıyor, rahatlıyor, akıl alıyor, akıl veriyor, dertleşiyor, aldığı güzel haberleri paylaşıyor. hangi birine bundan banane ki, banane senin derdinden mutsuzluğundan ailenden sevgilinden derslerinden hastalıklarından yaşamından dedik burada? ilk cherie'nin yaşadığı olay mı konuşuluyor? amma tahammülsüz oldunuz ya.

  21 ocak 2018 14:24

  10. Yazılanları okuyup yapilan yorumlara gülerken, niye günlerdir konuşuyorsunuz diyenlere rastladım. Buna bir açıklama yapmak istedim.(gizlinot: Çünkü hayatsızım ) O videodaki kişinin malum kişi oldugunu çerileydi yazarımız kendisi ilk yazdı zaten. Ondan sonra olay patladı. Bu kadar bahsedilmesi abartilmasi durumu eleştirilebilir ama malzeme zaten bile isteye ortaya sürüldü. Sıkılanlar başlığı engelleyebilir. Ben de mesela görmekten bıktığım süslülerin kilo aldığı yerler gibi hiçbir anlamı olmayan anket başlıkları engelliyorum ve kafam rahat ediyor.

  Edit: bunu eleştirenlerin önce 8 sayfalık yazınin ve videonun linkini istemesi sonra bundan bize ne demelerine ne demeleri?

  21 ocak 2018 14:29 21 ocak 2018 14:37

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar