0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3)
  • oylar (0)
  • medya (1)

1. saç dökülmesine karşı etkisi eşim tarafından test edilip onaylanmış, saçta canlı ve parlak görünüm sağlayan, fiyatı biraz tuzlu ama değdiğini düşündüğümüz şampuan.

17 şubat 2013 18:26

2. erkek ve kadınların kullandığı saç dökmesine karşı şampuan. normal de vichy dercos energisant şampuan olarak geçer. ben babam için almıştım. saç dökülmesini büyük ölçü de azattı dedi bana.

bu şampuanı çok araştırdım. olumsuz yorumuna rastlamadım. sitesinde de şöyle bir açıklama var. '' Saç dökülmesi dönemsel ya da sürekli olabilir ve ister kalıtsal, ister mevsimsel, ister hormonal değişikliklere bağlı olsun, geç kalınmadan bakım uygulanması gerekir. Saç kaybını yavaşlatmaya yardımcı Vichy - Dercos serisi saç kaybına karşı kullanımı kolay ürünler sunar. Dermatolojik kontroller altında etkinliği test edilmiş formül saçlarınızı güçlendirmeye yardımcı olur. '' serum ile kullandığında tabi ki daha kesin çözümler alacaksınız.

saç çıkarmıyor haliyle ama saç dökülesini durduruyor. ben de yaklaşık 1 aydır kullanıyorum ve çok memnunum. saçımı hafifletiyor, saç dökülmesini eskisine oranla çok azalttı. güzel de kokusu var. hacimlendiriyor ve taraması daha kolay.

kızlar aşırı saç dökümesi yaşıyorsanız vichy dercos energisant'ın size faydası kesinlikle olacaktır benden söylemesi.

9 ekim 2017 10:52

3. Bir yıl oldu kullanıyorum. Yani yorumlayabilecek kadar vakit geçirdim kendisiyle. Dökülmeye faydası oldu biraz (gizlinot: Eh yani)ancak tek başına bir şampuandan mucize beklememek lazım tabi. Memnun muyum memnunum ama olmazsa olmaz da diyemiyorum.

17 şubat 16:07