yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.2
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (67)
  • oylar (49)
  • medya (4)

  1. Pudrası gayet hoş geldi ama kontür kısmını denedikten 1 saat sonra benim cildimden uçtu gitti bilemiyorum belki benim cildimin yapısındandır ama normalde far paletimdeki bir rengi kullanırken böyle olmuyordu yapılarının farklılığından sanırım ve gerçekten yumuşacık. Fazla tozutma yapıyor kullanırken birbirlerine karışmasınlar diye dikkatli ürün almaya çalışıyorum. Renk açısından beğendiğim bir kontür paleti oldu ve ürün gerçekten kocaman. Fiyat ürün olarak ki indirimden aldım gayet iyi bendeki açık renkli dulce de leche şu bir saat kalma olayını çözersem başka paletlere, farlara ihtiyacım kalmayacak.

  17 eylül 2016 21:50

  2. kontür tarafı sıcak tonlu (caramel toffee), aydınlatıcı tarafı da sarı alt tonlu güzel bir toz kontür paletidir. eğer fırça ile ya da makyaj süngeri ile kullanacaksanız fazlaca tozutur kendisi haberiniz olsun. bunun sebebini de yumuşak olmasına bağlıyorum. bu paletin kontürüyle çok güzel kahve tonlu göz makyajı da yapılabiliyor :) kısacası indirimlerde alınabilir ürün diye düşünüyorum. :)

  23 eylül 2016 20:04

  3. Wet n wild tarafından iki çeşit olarak piyasaya sürülmüş kontür paleti. Öncelikle kremsi toz yapıda, çok hoş bir dokusu var. Ve pigmentasyonunun oldukça yüksek olduğunu da belirteyim. Bu yüzden kontur yaparken dikkatli olmanızı öneririm. Ben beyaz tenli olduğum için açık tonlu olanını tercih ettim. 2 gündür kullanmakla birlikte, kalıcılık ve ton olarak çok başarılı buldum. Yalnız biraz tozutma durumu var, benim icin sorum olmadı. Bayramda yine wet n wild'in stick kontür ürününü almış, onu da cok beğenmistim, fakat, aydınlatıcı kısmı fazla açık gelmisti, aldığimdan beri kontur kısminı kullanıyordum.Bu paletin ise her iki tarafı da tenim için uyumlu oldu. Wet n wild ürünlerinin cruelty free olduğunu da belirteyim. Genel olarak tavsiye ediyorum.

  14 ekim 2016 20:46


  4. Tozutmasını hiç sevmedim, renk tonu bana uygun değil gibi geldi ama bikaç defa daha deneyip kesin sonuca ondan sonra ulaşırım.

  14 ekim 2016 21:35 ed.7 nisan 2017 12:31

  5. bugün gratiste indirimde 14.90 gibi bir fiyata görünce dayanamayıp dulce de leche rengini aldım. diğeri biraz daha kırmızımsı. bu ise daha soğuk tonlu. bence çok başarılı, doğal duran bir görüntüsü var. kesinlikle yüzde kirli gibi bir görüntü oluşmuyor. çok doğal bir gölge veriyor. açık renkli pudrasıyla gözaltı kapatıcısını dahi sabitleyebilirsiniz. çok ince yapılı.

  14 ekim 2016 22:06

  6. bugün hazır indirimi duymuşken kaptığım kontür paleti. koyu renkli olandan 3-4 tane vardı, açık rengi 1 tane kalmıştı onu da ben aldım. öncelikle bazı arkadaşlar bahsetmiş acayip derecede tozutuyor öyle böyle değil yani. açık rengi bile bana biraz koyu geldi (yazar: plover )'ın dediği gibi gerçekten koyu tenli iseniz koyu olan paleti alın bence. kalıcılığı da fena değil gibi indirimde alınabilir ama indirimsiz fiyatına değmez gibi gibi.

  edit: (link: https://cdn.suslusozluk.net/gorseller/34215_8661_1476540826_0f49e3.jpg içeriği) de çok temiz değil ekleyeyim de buraya.

  15 ekim 2016 17:13 15 ekim 2016 17:15

  7. Açık olan rengini almıştım. ben normalde kontür uygulaması çok yapmıyorum, bu bana biraz koyu geldi açık rengi olmasına rağmen ama pigmentasyonu güzel. sürdüğümde ilk duruşu da azıcık koyu olması dışında güzel ama bence kalıcığı pek iyi değil, bir saat belki kalmıştır yüzümde. ben çok sevemedim maalesef.

  15 ekim 2016 19:09 24 kasım 2016 11:11


  8. açık buğday kardeşimde deli gibi koyu durduktan sonra tüm hevesimi kaçıran palet :(

  oysa ne ümitlerle almıştım.

  15 ekim 2016 20:18

  9. tek kelimeyle muhteşem diyebileceğim bir wnw ürünü daha!

  öncelikle ben buğday tenliyim ama gittim açık tonunu aldım sırf kontür kısmı turunculuk barındırmıyor diye ve her yüzüme uyguladığımda öyle doğal duruyor kiii ben hem kontür hem de bronzer olarak kullanıyorum, burnuma hafif güneşten yanmış efektini veriyor ya canım o benim canım canım<3 kalıcılık olarak evet pek kalıcı değil ancak zaten hangisi sabahın köründen akşamın bi vaktine kadar dayanıyor ki?

  güzel yönlerine gelecek olursak; hem yüzde çok doğal duruyor, hem yumuşacıııııkkkkk, pofuduk bir yapısı var, hem cruelty free, hem de fiyatı çok çok uygun. e daha ne olsun. deneyin, denettirin süslüler bence fazlasıyla ederi var.

  son olarak; sabitleme pudrası da çok iyi.

  11 kasım 2016 00:11

  10. İki rengi olan ve açık rengi kızıllık barındırmayan palet. Bendeki açık rengi ve kontür pudrası buğday tenimde çok doğal bir gölge veriyor ben memnun kaldım. Aydınlatıcı rengi brulee farın aynısı kızlar bence denemeye değer.

  10 ocak 2017 18:57