yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (18)
  • medya (0)

  1. ailece tatilden dönmüştük ve yolda bir hayli acıkmıştık. evde tabii ki yemek yoktu tatilden geldiğimiz için. sonra öyle yol yorgunu halimizle kahvaltı hazırlayalım dedik. annemle menemen yapıyoduk, annem bana bıraktı gitti. ben de dalgınlıkla biberleri kavururken yakmışım. :D annem bana bayağı kızdı beceremedin vs diye falan. ben de sinirlendim içimden. insanlık hali yani yorgunuz ne olmuş biber yanmışsa. ertesi gün evde biber salçası yapılıyor. ben, annem, anneannem ve bir komşumuz işte hep beraber imece. annem de tencerede biberleri pişiriyodu. sonra ne oldu dersiniz. annem biberleri yaktıııı loooolll dnlsmsşdmdşdndşdmd. eee allahın sopası yok filiz hanım. :D

  27 ekim 2016 01:09 ed.27 ekim 2016 07:53

  2. Her sene doğum günüme güzel sürprizler yapan babamın geçen sene doğum günümde çorap vermesiyle gelişen gülme krizimin ardından bayıldım, ambulans falan aramışlardı baya doğum günümde öldüm sanıp. Tabi anlatınca komik olmuyor ama gülmekten bayılırken çok komikti :)))

  27 ekim 2016 01:22

  3. Pazar akşamı bulaşık yıkarken elimi kestim. 3 dikiş atıldı.

  27 ekim 2016 02:29 27 ekim 2016 13:54

  4. dün otobüse bindim benden sonra bir teyze ve maksimum 16 yaşlarındaki oğluda bindi çocukda ergen ve arabesk rapçi tipi vardı biner binmez kulaklıkları taktı kimse yokmuşcasına bugüüün ölürüm yine bennn diye şarkı söylemeye başladı o an teyzenin dürtüşü ve sus len demesi beni benden aldı (gizlinot: swf )

  27 ekim 2016 13:39 27 ekim 2016 13:39

  5. 4-5 sene önceydi d&r'da ajanda bakınıyorum, yanıma ben yaşlarda bir oğlan geldi "afedersiniz" dedi.. elinde bir kitap, buyrun dedim, kitapla ilgili bir şey soracak zannediyorum.. "size bir şiir okuyabilir miyim" dedi

  0.o

  kaldım böyle, telaşla "hayır!" deyiverdim ama elime geçen ilk ajandayla kendimi kasaya atmam bir oldu..

  ne zaman aklıma gelse olayın saçmalığına gülerim

  27 ekim 2016 15:10

  6. Eski sevgilimle ilk buluşmamızda arabasını bıraktığımız yerde göremememiz ve polis memuruna sormamızla "şu giden sizinki mi?" Diye bize o sırada havada olan bir aracı işaret etmesi dıskdjshhs Zaten bu ilişkinin yanlış olduğu en başından belliydi, bi de maç izlemeye gitmiştik ilk buluşmada ne biçim.

  27 ekim 2016 15:18

  7. yazın başında bir gün aniden böbreklerim sancımaya başladı ama dayanılamayacak bir sancı değildi, eşim çok ısrar etti diye acile gittik gece, o gün ankara girişinde bir yerde zincirleme kaza olmuş, hastane çok kalabalıktı ama ağır yaralı falan yok tabi, duyan gelmiş kalabalığıydı, içerisi çok ağır ter ve parfüm kokuyordu, sıranın bana gelmesine 4 kişi falan kaldı, önümdeki adam da sürekli kollarını kaldırıp kafasına koyuyor, arkamdaki teyze çok kötü bir parfüm kokuyor, eşime üff kokudan bayılacağım şimdi dedim, gülüştük, kolonyan vardı onu versene dedi sonra, aa evet deyip elimi çantanın içine attım, o an bayılmışım, gözümü açtığımda sedyede muayene odasında yatıyordum, aradan 10 dakika falan geçmiş. gerçekten kokudan bayılmışım. (gizlinot: swh)

  27 ekim 2016 20:06 27 ekim 2016 20:07

  8. Bu olay beni baya yarmıştı umarım sizi de yarar:d

  Erkek arkadaşımla yeni sevgiliydik daha doğrusu uzun bi ayrılıktan sonra yeni barışmıştık. Hiç romantik biri değil ama bigün bana bi şiir yazmış sonuna da nazım hikmet diye eklemiş. Şiiri beğendim ama allah allah diyorum hiç duymadım daha önce ne alaka hiç nazım hikmetin yazacağı bi şiir gibi durmuyor ama ben bilmiyorumdur dedim bişe demedim. Meğerse şiiri kendisi yazmış ama benim puhajahjaaajaj diye dalga geçmemden çekindiği için beğenimi- tepkimi ölçme adına nazım hikmet etiketi yapıştırmış. Beğenmezsem dalga geçmiyim beğenirsem de açıklıycak zaten. yazar seçiminden biraz fire verse de çatur çutur yedim mi yedim dkshhsjsj zeki hareket bence. Her şeyle dalga geçe geçe adamı korkak etmişim lol.

  29 ekim 2016 00:50

  9. Bir gün bi arkadaşımla (erkek) Starbucks'ta oturduk sohbet kahve, kalktık tramvaya atladık Eminönü'nden vapura binmek için. İskeleye geldik akbil basacağım, o an kontrol edeceğim tuttu telefonum yok. Arkadaşım aradı barista açtı, Starbucks'ta unutmuşum. "allah allah adam gülerek konuşuyordu" dedi kapattıktan sonra.

  Atladık tramvaya dönüyoruz, birden arkadaşımı telefonuma (malum videoyu çok sevdiğimiz için) nasıl kaydettiğimi ve baristanın ekranda ne okuduğunu farkederek yere düşmeli kahkaha krizine girdim.

  "or.spu Seyhan arıyor..."

  O gün bugündür herkesi adı soyadıyla kaydederim.

  1 mart 2018 22:00

  10. Tomb raider oynarken arkadaşın yerdeki sağlık paketini(gizlinot: Health pack) görüp heyecanla "can suyunu al can suyunu al!!!" diye bağırması.

  9 mayıs 2018 11:15 9 mayıs 2018 11:15