sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (41)
  • medya (0)

  1. Artik farkındalık yaratan dizilere, filmlere geçmemiz lazim gerçekten. Mafya, çatışma, kadına şiddet içeren dizilerden artık gına geldi. Bu yeni çıkan dizide klasik saçma bir Türk dizisi. Gençlerin bilinçaltına durmadan kötü şeyleri sokmak son derece yanlış.

  21 mart 2018 21:00

  2. türk halkının aklıyla alenen alay ettiklerini düşünüyorum bu diziyle. başroldeki kız nedir öyle allah aşkına? sesi, tonlamaları, garip yüz şekilleri, gözlerini aça aça hayretlerle oynaması falan. birde 3. ses olarak arkadan vik vik anlatıyor. çok zekice, kimin aklına geldi acaba? hande erçel kıvamında oyunculuğu. yetenek fukarası. kız kardeşi rolündeki minnak, perçemli kız çok çok daha güzel ve yetenekli. o kız ile patronunun ilişkisi daha ilgi çekici. direkt oradan ilerlesinler, diğer hikayeyi çöpe atsınlar.

  şevval sam, sana kırgınım, iki çift laf hazırladım. bu tip 3. sınıf dizilerde mi görecektik. yakıştıramadım.

  tanım olarak ise foxtv'de yeni yayımlanmaya başlamış, vasat dizi. zengin aile, fakir iki kız kardeş falan filan. bence gerisini tahmin ettiniz siz.

  21 mart 2018 21:24

  3. annem, teyzem izlerken göz ucuyla baktım diyebileceğim bir ortam olmadığından, baya baya kendi rızamla internetten izledim. izlemez olaydım. biraz abuk biraz sabuk, azıcık da mantıksız bir dizi. keşke daha yetenekli bir başrol oyuncusu seçselermiş. kız resmen rol yapamıyor, bir de iç ses ile anlatıyor bilal'e anlatır gibi... utanmasalar alt yazıyla geçecekler bir de. ama şevval sam ne kadar güzel bir kadın yarabbim... resmen içim açıldı görünce. neyse ki ilerletme özelliği var internetten izlerken, yoksa çekilecek dert değil.

  28 mart 2018 18:52 8 mayıs 2018 09:15

  4. Kimsenin dikkatini çekmiyor mu ama bence Zeynep çok ama çok güzel giydiriliyor. Neden ona öyle farklı bir tarz çizdiklerini çok merak ediyorum. Bir de gözleri inanılmaz güzel.

  18 nisan 2018 22:48 ed.8 mayıs 2018 09:14

  5. bu diziyi baya izledim. sabahları yüz kere tekrar verdiler. tanım olarak diğer türk dizilerinden hiçbir farkı olmayan klişelerle dolu bir dizi daha.konusu her zamanki gibi zengin oğlan fakir kız. neyse bir sahne vardı gözüme çarpan. patron asistanına aşık olur, kız günlük planı okurken oraya akşam zeynep ile görüşülecektiri de ekle der. ya ahahaha sen nerenin öküzüsün acaba demek istiyorum. kız da hiçbir şey demedi buluştular akşam. bir sorsana akşam senin gibi biriyle zaman geçirmek ister miymiş. bu gerçekten çekici bir olay mı? sonra okuyoruz soru cevapta sevgilim devamlı bana psikolojik şiddet uyguluyor ama bana aşık biliyorum. bence böyle böyle başlar bu işler. neyse tv'yi azaltmalıyım.

  18 nisan 2018 23:30

  6. Ya aşırı saçma bir dizi farkındayım ama izliyorum öyle denk geldim. Şu an yıldız’ın kardeşini bildiğiniz “şey” kıvamına getiriyorlar. (gizlinot: Efsane ya)

  7 mayıs 2018 21:51 8 mayıs 2018 09:30

  7. Tam böyle yaza giriş dizileri vardır ya, klişe de olsa izletir. Bir de evdeysen, öyle tv açık modu değil baya çerezlik gidiyor.

  7 mayıs 2018 22:03

  8. biraz ask-i memnu havasi sezinledigim dizi, tatli geliyor bana, izliyorum :)

  5 haziran 2018 00:11

  9. dün akşam sezon finali yapan dizi.

  taş çatlasın 3 bölüm önce bir tekrarına denk gelip izledim. kiralık aşk benzeri patron-asistan aşkı vardı ve benim ilgimi çeken bu oldu.

  yine zengin bir aile, bu ailenin reisi babanın genç eşi, eski fettan eşi vb. şeklinde karakterler var. ben diyeyim aşkı memnu siz diyin fazilet hanım ve kızlarının konularından karma.

  diziye ortadan dalınca mevzuyu anlamak için izleyenlere sordum tabi. mesela bu halit'in 3 çocuğu var ve her biri başka bir kadından. ilk çocuk zehra sevilmemiş, annesi de nerdedir, kimdir ben görmedim. ikinci kız lila annesinin hala halitle ilgili umutları olan biri sanırım. onun kardeşi alihan ise dizinin yakışıklı genç patronu. halit'in üç numero oğlunun annesi ender dizinin fettan, plancı, entrikacı kötü karakteri. ender ve halit'in evliliği psikopatça bir haldeymiş sanırım. ender entrikaları çevirirken bu kez bir şeyler olmuş ve halit onu boşayıp genç garson yıldız ile evlenmiş.

  yıldız'ın kardeşi minnak cici kız zeynep çalıştığı şirketi satın alan alihan'ın yanında çalışmaya başlıyor. başlarda didişen ikili kısa sürede yakınlaşıp sevgili olsa da genç, zengin, çapkın, sert, prenspli, asla kimseyi umursamayan alihan kendisini bu derece etkileyen zeynep'i kankisi hakan'ın uyandırmasıyla terk ediyor.

  bayağı konuyu anlattım. dizi bana bir şey katmaz belki fakat çok strese sokmadan, fazlaca germeden izletiyor kendini.

  ancaaak yeni başladığım dizinin setinde bir taciz olayı olmuş diye okudum. yapımcı da tacize uğrayana sahip çıkmış. ne gerek var böyle şeylere bu erkeklerin kendini ne sandığını anlamak mümkün değil.

  sessiz kalmaıp, bu olayı gerektiği şekilde çözmelerini umuyorum. bu arada dizinin devamını da diliyorum.

  5 haziran 2018 08:45

  10. taciz olayını ben de okudum. bir erkek oyuncu setteki asistanı taciz etmiş ancak hem yapımcı fatih aksoy hem de oyuncular çok sert tepki göstermiş. taciz eden oyuncu da özür dilemiş. kim olduğu belli değil ama tepki gösteren herkesi tebrik ediyorum. ne olursa olsun bu tarz olaylara asla prim verilmemeli, televizyon ve sinema sektöründe şartlar ağır, çoğu şeye ses çıkarılmıyor deniliyordu ama bu da değişiyor, artık kadınlar dile getiriyor. yapımcı ve diğer çalışanların, oyuncuların da olması gerektiği gibi tepki vermesi çok doğru. inşallah tekrarlanmaz.

  5 haziran 2018 12:00