4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (6)
  • oylar (1)
  • medya (1)

1. Bunu 4 ay önce hediye olarak vermişlerdi. Aslında yüzümde makyaj sonrası harika bir his bırakıyor ama kesinlikle rimeli temizlemiyor. Fiyat performans açısından çok kötü diyebilirim çünkü çok pahalı. Bir daha almayı düşünmüyorum

17 mayıs 2016 14:53

2. cift fazli olani kesinlikle mukemmel üstüne gozakyaj temizleycii tanimam neler neler kullandim

12 aralık 2016 00:29

4

3. paketi yenilenmiş; ama görsel nasıl eklerim bilemedim arkadaşlar.

göz çevremdeki deri çok ince ve makyaj temizlerken kızarıp yanmaya başlıyor. bu yüzden indirim dönemine bu ürüne bir şans vermek istedim.

gözümnde kullandıklarım: yves rocher vertige huge maskara ve l'oreal blackbuster eyeliner.

bu ürünleri silerken baya uğraştırdı. ama sonucunda hiç kalıntı bırakmadı. daha düzgün bir değerlendirme olsun diye ürünleri markalarıyla ekledim.

yani ben bitince alırım diyorum çünkü göz çevremi hiç ama hiç yakmadı. ben başarılı buldum. çok ağır makyaj yapmayan ve hassas gözleri olanlar indirim döneminde şans verebilir.

sevgiler <3

19 şubat 13:28 19 şubat 13:33


4. Bu segmentte tüm göz makyaj temizleyicileri denedim fakat hala aklım yves rocher’de. Yağlı bir his bırakıyo fakat maskarayı hızlı şekilde çözüyo. içindeki ürün de hemen bitmiyo. Tek önerim olmuştur kendileri.

19 şubat 22:41 13 haziran 23:37

5. Paraben içeriyor, almamla rafa geri koymam bir oldu. Bir de doğal ürün demiyorlar mı? 

20 şubat 02:07

6. Bir ara bana hediye olarak gelmişti. Hafif yağlı bir bir yapısı var. En ağır göz makyajlarını bile çıkarabilir ama o kadar güzel. Bir de piyasadan bir sürü var bu kadar para vermeye gerek yok:) İndirim döneminde şans verilebilir kesinlikle.

20 şubat 10:11