yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (14)
  • medya (0)

  1. ALlahım, yalnız olmadığımı biliyordum . Dev yanaklar, bombeler, boğumlar, hala anne sütüne doymamış beyaz bir kuzucuk, bol oyun, (gbkz: baba vanga) ( zeynebin eşi)..aileden mi oldum nedir, öyle bir sevmek.

  Ben de bebeğin paylaşılma miktarını yerinde buluyorum bir ınsta tüketicisi olarak. çok küçüktü ece, sadece o zaman banyo aşamasını gösterdi ki onda bile hassas davrandı annesi. Sadece görmemiz gereken ve bizi mahveden yerleri gördük : elbette boğumlar (gizlinot: swh)

  Ece'yi takip ederek Çocuk gelişimini gün be gün gözlemledim bir de. Onceden anne odadan cikinca korkarken simdi saklambac oynuyor sıpa. Sonracima, kavrama yeteneği gelisti, esyalari cok rahat tutar oldu. Salıncak aşkı artıyor falan. Uzatmayacagim, çünkü çocuğundan yerli yersiz bahseden anne kivamina gelmek üzere yazı. (gizlinot: Swh)

  Okur mu bilmem ama, ece ile daha çok oyun, daha çok kahkaha isteriz, biz daha ne isteriz.

  10 aralık 2016 01:25 10 aralık 2016 01:36

  2. (bkz: instagram anneleri)

  10 aralık 2016 19:12

  3. Normalde instagram annelerini sevmiyorum ama bu kadına bayiliyorum yaa. Bayılma sebeplerimin en buyugu ece tabii ki 😍 O nasıl bir tatliliktir, severken nazar edicem diye korkuyorum. 3 5 videodan anlaşılmaz ama ailesinin yetiştirme tarzını da begendim.

  Bizim gordugumuz kısmına göre çok mutlu bir bebek oldugu belli. Annesi de çoook güzel. 

  Hayran hayran baktigim bir aile, isteyenlere umarim boyle tatlı, mutlu bir aile nasip olur. 

  28 ağustos 2017 18:30

  4. Kendi deyimiyle zamanında “kıdemli”lerinden biriyken uzun bir zamandır takip bile etmediğim instamom.

  Hiçbir zaman zeynep dışında instamomları sevip önüne gelen kişiyi takibe alan bir insan olmadım ki itici de geliyordu zaten fakat kendisini kızı henüz daha minicik bir bebekken görüp çok sevmiş ve zeynep’in de çok samimi gelmesiyle takibe almıştım. O zamanlar snapchat’te çok aktifti ve kızı ece’nin yanı sıra kendini çektiği o eğlenceli snapleri, “çekirdekli sohbetler”i de zevkle izlerdim. Aurası farklı insanlardan ve gerçekten de samimiydi. Di diyorum çünkü artık kendisinin diğer instamomlardan bir farkı kaldığını düşünmüyorum. Son bir senedir daha çok kendini ön plana çıkararak bence zaten instamomlıktan instabloggerlığa geçiş yapmış durumda. Takipçisinin artmasıyla birlikte samimiliği de eş oranda düştü. Takipçi sayısı artınca reklam alma oranı da arttı ve bununla birlikte kazandığı para da değişince hayatı ve yaşama stilinin de oldukça değiştiğini düşünüyorum. Kısacası artık üzücü bir şekilde diğerlerinden hiçbir farkı kalmamıştır.

  13 nisan 11:59

  5. Coachella senin neyine demek istiyorum :( kendisi olmaktan çıkıp etrafındakilere özenip onlar gibi olmak istiyor. Kendinle barışık gibi duran kadın gitti melisa ayçaya benzemeye çalıştı şimdi de popüler diye festivale gidiyor. Yani evet annelik özgürlüğünüzü elinizden almamalı belki ama oraya gideceğine o parayla (sponsorluk yoksa) kızı ve eşiyle birlikte seyahate çıkabilirdi. Evlenip çocuk sahibi olduktan sonra arkadaşlarıyla birşey yapamaz demiyorum ama bu biraz sınır zorlamak gibi geldi üstelikte pek ait olmadığı bir yer komik durmuş sanki biraz neyse iyi eğlenceler

  13 nisan 21:06

  6. Coachellaya tabiki gidebilir anne olmak, yaşının 20lerde olmaması buna bir engel değil ama Zeynep biraz alaturka bir kadındı. Son zamanlarda instagrammer (Allah’ım bu nasıl bir tabir) olmak için aşırı çabaladığı için yaptığı her şey üzerinde eğreti duruyor. Eminim ki bundan birkaç sene önce Eskişehir’de yaşarken çok üzgünüm ama coachellanın adını bile duyduğunu sanmam, nasıl ki bir anda instagramda herkes gitmeye başladı bir merak uyandırdı insanlar çıkan sanatçılara bile bakmadan sırf orda fotoğraf çekilmek için gitmeye başladı. Zaten artık çoğu insan sıkıldı gitmiyor bile çünkü tüketim toplumlarının bir parçası olmak tam olarak böyle bir şey, Zeynep de eksik kalmasın aman allah korusun.

  14 nisan 10:28

  7. Bir olmamışlık var bu kadında. Girdiği ortama bir uyum sağlayamama, göze batması var. Hepimiz gibi sıradan bir kadındı eceden önce sayemizde şimdi nerelerde. Takipçisi arttıkça kalitesi eş oranda düştü. Melis Ayça’ya, Gökçe’ye özenme ve onlar gibi olabilme çabasında yolu açık olsun. (gizlinot: Sinir oluyorum bu instamomlara) (gizlinot: Güzel çocuk doğurmanın ekmeği)

  14 nisan 20:01

  8. Çocuğunun fotoğraflarını paylaşarak üzerinden para kazanan, kazandıkça da farklılaşan , tatili yediği giydiği sponsorlu olan insanlardan biri. 

  14 nisan 23:54

  9. Kendisini ece için takip ediyordum ben de ama son 1 yıldır değil 2-2,5 yıldır zorlama davranmaya basladı. Önceleri çok belli değildi. Takipçisi artıyor, elbette güzel bir profile sahip olmalı, kendiyle barısık vs derdim şimdii allahımm yanii kadın 30undan sonra ergen kız tavırlarına girdi. Okulda bir anda üzerine ilgi gelen kızlar gibi kasıntılaştı, yapmacıklaştı, ne biliyim melis ayca ve sen ne alaka yani? Tamam arkadasların olabilir  de cidden eskisehirde yasadığını, suan 10 dkda kazandığın parayı kazanabilmek icin eceyi bırakıp gittiğin zamanları hatırlıyorum, simdi baska seyler icin bırakıp gidiyor o ayrı ama çok eğreti duruyor ya adının burda geçmesi bile (önceden olsa neyini konusuyorlar ya derdim) artık bozduğunu gösteriyor bence. 

  15 nisan 02:01

  10. Tedx konuşmalarını izlemekten zevk alırım,bana çok değişik bakış açıları kazandırır,ilham verir.

  Bugün de YouTube da dolaşırken kendisinin “abnormality” adlı tedx videosu dikkatimi çekti,açtım izledim toplam süresi 20:12 ve ben 20. Dakikada bile hala konuşmanın o tedx formatındaki can alıcı,ilham verici  kısmının gelmesini bekliyordum.

  Video bitti,amaçsız,ne olduğu,ne anlattığı belli olmayan, çalışmaktan ziyade kolay yoldan instablogger ,instamom vs nereden olursa artık nasıl para kırarımın 20 dk 12 sn lik şimdiye kadar ki izlediğim en boş beleş tedx konuşmasıydı,videoyu izlemeden bile altındaki birkaç şakşakçı tanıdığının dışındaki yorumlara bakarsanız anlayabilirsiniz.

  Kendisi için üzüldüm,böylesine güzel ve başarılı bir platformda koca 20 dk da kimsede hiçbir iz bırakamadı,egosu öyle Yüksek bir kadın ki Eminim bunu kendisi için bir başarı olarak bile  görüyordur.

  izlemek istemeyenler için videonun tek cümlelik özeti: “Lansmanlara gidenlere para veriyorlarmış çok şaşırdım ve o gece işimden istifa etmeye karar verdim”

   (link: https://youtu.be/bpxMG91IoGg ilgili video) 

  18 mayıs 06:40 18 mayıs 08:45