sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (9)
 • medya (0)

1. (bkz: instagram anneleri)

10 aralık 2016 19:12

2. Normalde instagram annelerini sevmiyorum ama bu kadına bayiliyorum yaa. Bayılma sebeplerimin en buyugu ece tabii ki 😍 O nasıl bir tatliliktir, severken nazar edicem diye korkuyorum. 3 5 videodan anlaşılmaz ama ailesinin yetiştirme tarzını da begendim.

Bizim gordugumuz kısmına göre çok mutlu bir bebek oldugu belli. Annesi de çoook güzel. 

Hayran hayran baktigim bir aile, isteyenlere umarim boyle tatlı, mutlu bir aile nasip olur. 

28 ağustos 2017 18:30

3. Ece henüz 5-6 aylıktı zeynebi tanıdığımda. Hemen takip etmeye başlamıştım ve içim ısınmıştı. Bir ara gece yatmadan önce snaplerini izler öyle yatardım. Sohbetinden keyif alırdım. Ne zaman ki takipçi sayısı belli bir sayının üzerine çıktı işte ben o vakit soğudum kendisinden. Özellikle şu sıralar kendisine tahammül edemiyorum. Ecenin hatrına takip ediyorum. Sürekli ama sürekli eceyi çekmesi, ona poz öğretmesi, sosyal medyada bu kadar çok aktif olup çoğu ünlünün fotoğraflarının altına populizm kokan yorumlar yapması ve şımarıkca tavırları yakışmıyor kendisine. Eski samimiyetini ve içtenliğini kaybetmiştir zannımca. Artık o da sıradan bir instablogger anne.

27 nisan 2018 01:46

4. Kendi deyimiyle zamanında “kıdemli”lerinden biriyken uzun bir zamandır takip bile etmediğim instamom.

Hiçbir zaman zeynep dışında instamomları sevip önüne gelen kişiyi takibe alan bir insan olmadım ki itici de geliyordu zaten fakat kendisini kızı henüz daha minicik bir bebekken görüp çok sevmiş ve zeynep’in de çok samimi gelmesiyle takibe almıştım. O zamanlar snapchat’te çok aktifti ve kızı ece’nin yanı sıra kendini çektiği o eğlenceli snapleri, “çekirdekli sohbetler”i de zevkle izlerdim. Aurası farklı insanlardan ve gerçekten de samimiydi. Di diyorum çünkü artık kendisinin diğer instamomlardan bir farkı kaldığını düşünmüyorum. Son bir senedir daha çok kendini ön plana çıkararak bence zaten instamomlıktan instabloggerlığa geçiş yapmış durumda. Takipçisinin artmasıyla birlikte samimiliği de eş oranda düştü. Takipçi sayısı artınca reklam alma oranı da arttı ve bununla birlikte kazandığı para da değişince hayatı ve yaşama stilinin de oldukça değiştiğini düşünüyorum. Kısacası artık üzücü bir şekilde diğerlerinden hiçbir farkı kalmamıştır.

13 nisan 11:59

5. Coachella senin neyine demek istiyorum :( kendisi olmaktan çıkıp etrafındakilere özenip onlar gibi olmak istiyor. Kendinle barışık gibi duran kadın gitti melisa ayçaya benzemeye çalıştı şimdi de popüler diye festivale gidiyor. Yani evet annelik özgürlüğünüzü elinizden almamalı belki ama oraya gideceğine o parayla (sponsorluk yoksa) kızı ve eşiyle birlikte seyahate çıkabilirdi. Evlenip çocuk sahibi olduktan sonra arkadaşlarıyla birşey yapamaz demiyorum ama bu biraz sınır zorlamak gibi geldi üstelikte pek ait olmadığı bir yer komik durmuş sanki biraz neyse iyi eğlenceler

13 nisan 21:06

6. Coachellaya tabiki gidebilir anne olmak, yaşının 20lerde olmaması buna bir engel değil ama Zeynep biraz alaturka bir kadındı. Son zamanlarda instagrammer (Allah’ım bu nasıl bir tabir) olmak için aşırı çabaladığı için yaptığı her şey üzerinde eğreti duruyor. Eminim ki bundan birkaç sene önce Eskişehir’de yaşarken çok üzgünüm ama coachellanın adını bile duyduğunu sanmam, nasıl ki bir anda instagramda herkes gitmeye başladı bir merak uyandırdı insanlar çıkan sanatçılara bile bakmadan sırf orda fotoğraf çekilmek için gitmeye başladı. Zaten artık çoğu insan sıkıldı gitmiyor bile çünkü tüketim toplumlarının bir parçası olmak tam olarak böyle bir şey, Zeynep de eksik kalmasın aman allah korusun.

14 nisan 10:28

7. Bir olmamışlık var bu kadında. Girdiği ortama bir uyum sağlayamama, göze batması var. Hepimiz gibi sıradan bir kadındı eceden önce sayemizde şimdi nerelerde. Takipçisi arttıkça kalitesi eş oranda düştü. Melis Ayça’ya, Gökçe’ye özenme ve onlar gibi olabilme çabasında yolu açık olsun. (gizlinot: Sinir oluyorum bu instamomlara) (gizlinot: Güzel çocuk doğurmanın ekmeği)

14 nisan 20:01

8. Çocuğunun fotoğraflarını paylaşarak üzerinden para kazanan, kazandıkça da farklılaşan , tatili yediği giydiği sponsorlu olan insanlardan biri. 

14 nisan 23:54

9. Kendisini ece için takip ediyordum ben de ama son 1 yıldır değil 2-2,5 yıldır zorlama davranmaya basladı. Önceleri çok belli değildi. Takipçisi artıyor, elbette güzel bir profile sahip olmalı, kendiyle barısık vs derdim şimdii allahımm yanii kadın 30undan sonra ergen kız tavırlarına girdi. Okulda bir anda üzerine ilgi gelen kızlar gibi kasıntılaştı, yapmacıklaştı, ne biliyim melis ayca ve sen ne alaka yani? Tamam arkadasların olabilir  de cidden eskisehirde yasadığını, suan 10 dkda kazandığın parayı kazanabilmek icin eceyi bırakıp gittiğin zamanları hatırlıyorum, simdi baska seyler icin bırakıp gidiyor o ayrı ama çok eğreti duruyor ya adının burda geçmesi bile (önceden olsa neyini konusuyorlar ya derdim) artık bozduğunu gösteriyor bence. 

15 nisan 02:01