girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • medya (0)

5. Ece henüz 5-6 aylıktı zeynebi tanıdığımda. Hemen takip etmeye başlamıştım ve içim ısınmıştı. Bir ara gece yatmadan önce snaplerini izler öyle yatardım. Sohbetinden keyif alırdım. Ne zaman ki takipçi sayısı belli bir sayının üzerine çıktı işte ben o vakit soğudum kendisinden. Özellikle şu sıralar kendisine tahammül edemiyorum. Ecenin hatrına takip ediyorum. Sürekli ama sürekli eceyi çekmesi, ona poz öğretmesi, sosyal medyada bu kadar çok aktif olup çoğu ünlünün fotoğraflarının altına populizm kokan yorumlar yapması ve şımarıkca tavırları yakışmıyor kendisine. Eski samimiyetini ve içtenliğini kaybetmiştir zannımca. Artık o da sıradan bir instablogger anne.

27 nisan 01:46

4. zynpzeze'yi evlenmek üzere olduğu zamanlardan biliyorum.çok eğlenceli,çok neşeli.yaşama mizah katan insanlara bayılıyorum.keyfim olmadığında bile izlesem gülüyorum.çocuğu da maşallah pek güzel.mutlu sağlıklı günleri olsun.

29 ağustos 2017 09:14

3. Normalde instagram annelerini sevmiyorum ama bu kadına bayiliyorum yaa. Bayılma sebeplerimin en buyugu ece tabii ki 😍 O nasıl bir tatliliktir, severken nazar edicem diye korkuyorum. 3 5 videodan anlaşılmaz ama ailesinin yetiştirme tarzını da begendim.

Bizim gordugumuz kısmına göre çok mutlu bir bebek oldugu belli. Annesi de çoook güzel. 

Hayran hayran baktigim bir aile, isteyenlere umarim boyle tatlı, mutlu bir aile nasip olur. 

28 ağustos 2017 18:30


2. (bkz: instagram anneleri)

10 aralık 2016 19:12

1. ALlahım, yalnız olmadığımı biliyordum . Dev yanaklar, bombeler, boğumlar, hala anne sütüne doymamış beyaz bir kuzucuk, bol oyun, (gbkz: baba vanga) ( zeynebin eşi)..aileden mi oldum nedir, öyle bir sevmek.

Ben de bebeğin paylaşılma miktarını yerinde buluyorum bir ınsta tüketicisi olarak. çok küçüktü ece, sadece o zaman banyo aşamasını gösterdi ki onda bile hassas davrandı annesi. Sadece görmemiz gereken ve bizi mahveden yerleri gördük : elbette boğumlar (gizlinot: swh)

Ece'yi takip ederek Çocuk gelişimini gün be gün gözlemledim bir de. Onceden anne odadan cikinca korkarken simdi saklambac oynuyor sıpa. Sonracima, kavrama yeteneği gelisti, esyalari cok rahat tutar oldu. Salıncak aşkı artıyor falan. Uzatmayacagim, çünkü çocuğundan yerli yersiz bahseden anne kivamina gelmek üzere yazı. (gizlinot: Swh)

Okur mu bilmem ama, ece ile daha çok oyun, daha çok kahkaha isteriz, biz daha ne isteriz.

10 aralık 2016 01:25 10 aralık 2016 01:36