sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (52)
  • medya (3)

  1. yeni nesil makyaj gurusu. ergenliğinden itibaren kendi kendine çektiği makyaj ve kişisel bakım videolarını (link: http://www.youtube.com/user/MichellePhan youtube)'a koyup kadın erkek pek çok insana ulaşmış bir kız.

  makyaj yapmayı, kendini tanımlamak olarak tanımlayan ve bundan büyük zevk alanlardan. zamanla bu zevkini mesleği haline getirmeyi de başardı. önce lancome'un sponsorluğunu elde etti videolarında, şimdilerde l'oreal çatısı altında (link: http://www.emcosmetics.com/ em cosmetics) adıyla kendi markasını oluşturdu.

  izleye izleye makyaj yapmaya özeniyor insan. yalan değil.

  26 ağustos 2013 21:49

  2. bu hatunun videolarını kendi videoları gibi gösteren bloggerlar gördü bu göz . İsim vermeyeceğim korkma

  26 ağustos 2013 23:30

  3. takipçisi olduğum blogger'dı. hatun aldı yürüdü, kendi markasını ürettiriyor, gözlerimin önünde büyüdü resmen kız! helal diyorum ne diyeyim. parayla oynuyor şimdilerde.. ahhhh ah ben de olaydım bi michelle bi phan ama olmadı neyleyim :(

  27 ağustos 2013 08:47

  4. yıllar önce izlerdim, şimdilerde benzer video izlediğim pek yok.

  her zaman samimi, doğal buldum kendisini. böylee.. o fırçasını uçuştura uçuştura sürer allığını, farını.. kimileri gibi dünyayı kurtarıyormuşcasına gözünüze sokmaz.

  naiftir, hoştur, başarılıdır.

  27 ağustos 2013 09:43

  5. dünyada öncü oldu resmen. londra daki su kızımızın da ilham kaynagı... videoları fazla başarılı,üstelik oldukçada güzel. kendini angelie jolie ye tıpa tıp benzettiği videoyu ağzım açık izledim.(bkz: )http://www.youtube.com/watch?v=rNQ2oDEyVNw

  27 ağustos 2013 20:27

  6. çene inceltme operasyonu geçirmiş youtube gurusu.

  eskiden çok severdim bunu. sürekli izlerdim videolarını ama şimdi eskisi kadar samimi bulmuyorum. ama başarılı kadın şimdi allah var. lancome'la çalıştı, sonra kendi kozmetik markasını yarattı.

  9 eylül 2013 12:41

  7. youtube gurularının en populer olanlarından. işini fazlaca profesyonel yapıyor yakın zamanda kendi kozmetik ürünlerini piyasaya sunan youtuber.

  10 eylül 2013 17:57

  8. oww angelina jolie videosu gerçekten çok başarılı olmuş. ama maybelline ürünlerinin reklamını yaptığı bir videosunu görünce neden ? dedim kendime.. neden yani... bu arada kandee johnson da iyidir. hatta belki daha bile iyi olabilir..

  11 eylül 2013 10:06

  9. makyaj gurusu.

  tanımı yaptıktan sonra başlayayım gevezeliğe. meşhur Barbie videosuyla tanıdım kendisini ve her hafta eklediği videoları düzenli olarak izlemeye başladım, büyüyüp kendini geliştirişine tanık oldum. Lancome ile çalıştı bir ara ve sonra em cosmetics markasını yarattı. Kıskançlığın da verdiği hisle, "bozdu yaaeaea" demiştim bir ara ama şimdi bir daha tarafsız inceleyince, bulunduğu noktada kalmayı hak ettiğini düşünüyorum.

  Hayat hikayesi oldukça acıklı. draw my life videosu muhakkak izlenmeli. (üstelik müthiş bir çizim yeteneği var) Hayatı boyunca annesini mutlu etmek istemiş bir kızcağız. em cosmetics üzerinden kıskanç haterlardan çok tepki aldı, "eskiden yansızdın, şimdi sadece kendi ürünlerini kullanıyorsun" diye. sırf bu yüzden em michelle phan diye bi kanal daha açtı, sadece orada em ürünlerini kullanırken kendi kanalında yine karışık kozmetik ürünleri tanıtmaya devam ediyor. Bir yerde "çok havalısın, kibirlisin" gibi bir yorum duydu, makyaj videosunun finalinde "gelelim benim artistik saçma saçma pozlarımaa" diye kendisiyle dalga geçti. ispanyol gülünü dudağına doyup seksi pozlar verdiği videonun sonunda "tadı güzel değil arkadaşlar" deyip gül yaprağını tükürdü falan. bir de yaptırdığı çene estetiği yüzünden çok tepki almıştı ama o konuda bir açıklaması oldu mu bilmiyorum.

  yani elinden geldiğince itici olmamak için gayret ediyor. ama birden sevdiği işi yaparak başarıya ulaşması, çok para kazanması ve aramızdan biri iken şimdi "celebriti"lerle takılması gibi durumları insanlarda huzursuzluk yaratıyor sanırım. ama onu genç halinden bu yana takip eden ve onu çok seven bir takipçi grubu var, onun ne yollardan geçtiğini yakınen izledikleri için destek olmayı hiç bırakmıyorlar.

  geçenlerde "ask mish" başlıklı bir video yayınladı ve izleyicilerinin sorularını tüm dürüstlüğüyle yanıtladı. Bazı yanıtlarda sesi titredi. verdiği yanıtlardan aslında çok zeki bir kız olduğunu anlayabiliyorsunuz, boş beleş bir insan değil. anime ve bilgisayar oyunu sever biri olması, videolarında zevkli müziklere yer vermesi, gelişmiş estetik duygusu ile izleyicilerini sıkmayan videolar hazırlaması, güzel sesi ve her şeye rağmen disiplinli bir şekilde her hafta video hazırlayıp montajlayıp sunması ve bir yandan da em cosmetics ile ilgilenmesi gibi özellikleri yüzünden ona duyduğum saygı artıyor. basit bir youtube ünlüsü değil o, basit olsa iki gün sonra unutulurdu zaten. makyaj ustalarının en iyisi mi, hayır ama zaten en iyi olduğunu da iddia etmiyor.

  kıskanılası bir yaşamı var ama bu güzellikleri hak ediyor özetle. umarım bozmaz, şımarmaz ve başarısını devam ettirir.

  5 ocak 2014 01:05

  10. Ne kadar yetenekli olduğu tartışılır bence. Cildi iyi durumda ve yüzü de bebek gibi. Ne sürse güzel duracak tipten Vietnamlı bir kız Michelle. Dönüp dolaşıp heeep aynı şeyleri yaptığını düşünüyorum.

  Son zamanlarda da reklamın dibine vurdu. Michelle bir şey tavsiye ettiği ve hep kullandığını söylediği zaman iki kere düşünmekte fayda var.

  10 ocak 2014 22:29