yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (27)
  • medya (3)

  27. eskiden hiç yakışıklı bulmadığım şimdilerde vayyy anam babammm dediğim bi oyuncumuzdur.

  12 şubat 19:24

  26. Beni bi türlü alamayan oyunculuğunu beğenmediğim bir ünlü. Ama karakterinde bi falso görmediğim tükettiği maddeler onu bağlar.

  9 şubat 20:03

  25. Emir sarrofoğlu iken ortaokul zamanındaydım ve yakışıklılığı ile okuldaki herkesi kendine hayran bırakırdı sonra adı uy*** ya karıştı derken şimdi bence o haline göre baya çökmüş görünüyor. Bunun nedenini kullandığı maddeye bağlıyorum. Çok fotojenik ve temizyüzlü bir aktördü. Oyunculuğu da çok iyi özellikle sinirlenme sahnelerini çok iyi canlandırıyor

  6 şubat 16:10


  24. Kübra'da döktürmekte olan oyuncu. Öyle inanarak konuşuyor ki bu role çok yakışmış. Gözlerindeki ışık fevkalade.(gizlinot: Maşallah)

  1 şubat 02:07

  23. Bence türkiye'nin en yakışıklı erkeği. Bir insana her türlü saç tıraşı yakışır mı ya? Bu adama yakışıyor işte. Çağan ırmak'ın yeşilçam filmi için büründüğü tarza da bayıldım. (gizlinot: Kalpli emoji)

  ilgili medya:
  1
  17 nisan 2021 15:32

  22. Kendisi benim için her zaman emir sarrafoğlu olarak kalacaktır tam bir afetmiş ya keşke o zamanlardaki tarzıyla kalsaydı (evet yine adını feriha koydum batağına düştüm.)

  8 aralık 2020 02:52

  21. Hakkının oyunculuk anlamında verilmediğini düşündüğüm oyuncu. Şu an dizilerde oynayan can yaman, furkan(dilan denizin eski sevgilisi) falan getir götürünü yapar anca çağatayın. Üstteki girdideki engin altan hatta o arapların beğendiği burak özçivit falan dahil. Can yamana hatırladığım kadarıyla bir röportajda rol için kilo alır mısınız saçınızı keser misiniz tarzı sorular sorulurken vücudumu bozamam, saçımı seviyorum tarzı cevaplar vermişti. Çağatay 2. Kez rol için kilo almaya başladı. Hakan muhafız projesi yerinde çok daha sağlam bir Netflix dizi/ filmimde oynasa daha çok ilgi görebilirdi. Harika bir jön bence bir galada kıvanç tatlıtuğ ile sarılmaları vardı... bu düşüşlerin kalkışı yok resmen

  14 temmuz 2020 00:04


  20. Gene bir medyanin kilo alan insanlar dalga olayi. Kilo almak bizi neden bu kadar korkutup dalga geçirebilecegimiz bir alan haline geldi anlamiyorum. Model, oyuncu diye etiketledigimiz ve o yönüyle tanimladigimiz her insan sonuçta insan. Ister film için alir, ister yemek yer alir, ilaç kullanir alir, psikolojik problemler yasar alir,ister fazla sporla verir, ister seyahate cikar alir. Bu sosyal medyada niye sürekli beden linçlenmesi yasiyor  anlamiyorum, aslinda shame kültürünün bir parcasi bu olaylar. Eser Yenenler'in sürekli bu esprilerin Odak noktasi olmasi ise ayri bir olay, kaldi ki ben ne eser yenenlerin , ne cagatay ulusoyun bir fani degilim, yaptiklari is hakkinda bir fikrim yok. Beden olumlanmasi hareketinin herkesi kapsamasi gerektigine inaniyorum, erkeklerin kilo aldiginda dalga geçilmesini ise  yine bu durumda aykiri buluyorum. Kadinlarin ( ve tabi ki diger genderlarin üzerinde) acayip bir beden baskisi var evet ama artik bu olay daha da genislemeye basladi.Erkeklerde de bir kasli olma, güçlü görünme, göbekli olmama, zayif kesinlikle olmama baskisi. Aslinda bütün bunlar birbirinden ayri olay degiller, madalyonun iki yüzüler, yine toplumsal kodlardan besleniyorlar ve toplumsal kültürün sonucular. Özetlemem gerekiyor, medyada kilo alan bir insanin baska bir kilolu insana benzetilerek iki tarafla dalga geçme olayinin ayni kadinlarda oldugu gibi erkeklerde de hos karsilanmamasi gerektigini düsünüyorum.Bu "esprilerin" öznesi olan insanlarin ise nasil hissedecegini düsünmüyoruz. Sadece oyuncu/ medyatik bir isim olduklari için bizim güzellik/ ideal algimiza uymadiklarinda istedigimiz gibi dalga gecebilecegimizi düsünüyoruz.

  26 haziran 2020 10:01

  19. kendisini yeni sezonda trt 1'de yayınlanacak olan ''barbaros'' dizisinde izleyecekmişiz. ayrıca yapımcılığını kendi yapacağı filmi de yapım aşamasına girmiş, muhtemelen dijital platformlardan birinde yayınlanacakmış. ratingten muzdarip olanlar veya çekinenler (gizlinot: tolgahan sayışman) (gizlinot: kadir doğulu) trt'ye dizi yapıyor genelde. adını feriha koydum, medcezir ve içerde'den sonra tutmayan bir işte yer alıp prestijini kaybetmek istemiyor olabilir.

  edit: barbaros dizisinden ayrılmış. taylan biraderler diziyi yönetecekti, onlar da ayrılmış.

  14 mayıs 2020 11:05 3 temmuz 2020 22:07

  18. overrated

  7 şubat 2020 15:43