yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • oylar (12)
  • medya (1)

  1. I'm from markasının aydınlık vermeyi ve nemlendirmeyi vadettiği ürünüdür. Daha bir hafta olmamıştır belki ben alalı ama bunu gothamista kanalında duydum ilk defa ve tonik ihtiyacım da varken denemek istedim. Almadan önce, yabancı sitelerdeki yorumlara baktım, yorumlar fazla iyiydi. Ne zaman böyle olsa, ürün beni hayal kırıklığına uğratıyor ama diğer yandan bu kadının önerdiği ürünler de baya başarılı. Aldım, sitede yoğunluk olmasına rağmen çok hızlı geldi. Aldığımdan beri sadece akşamları olmak üzere her gün kullanıyorum. Yapısı baya tonik gibi yani akışkan, o kore toniklerinde gördüğümüz yoğunluk yok, beyaz renkli bir sıvı. Buna rağmen, pamuğa dökerek kullanmadım, pahalı bir ürün ve direkt elime hatta bazen alnıma, yanağıma döktüm, akıyor çünkü, dikkat etmezseniz heba oluyor. Etkilerine gelecek olursak, aydınlatmak, bence anlık bir aydınlatma oluyor ama daha fazlası oldu mu bunu ben anlamadım, belki daha erkendir bunun için. Nemlendirmeden bahsetmeden önce ise, size cildimi tanıtayım, ben yakın zamana kadar cildimi yağlı sanırdım, ne zaman dokunsam, yağ içinde alnım, yanaklarım. Neyse, öğrendim ki benim cildim "dehydrated" denilen sussuz kalmış ciltmiş, bu yüzden yağlı ciltler için olan ürünler daha da yağlandırırken, nemlendirmek için aldıklarımsa yüzeyde kalıyor ve aslında hiç nemlendirmiyormuş. Kuru kalan cilt de inadına daha çok yağ üretmiş. Bu toniği kullandığım ilk gün, cildim neme o kadar doydu ki, ben cildimi hayatımda hiç o kadar nemli ve parlak görmedim. Nasıl anlatsam bilemiyorum, mutluydu cildim sanki. Ürün, yüzeyde kalmadı, emildi ve ondan sonra kullandığım her şey de daha iyi etki etti gibi hissettim. Sürekli yeni ürünler denemeyi seven biri olarak, bu tonikten başkasını kullanmam artık, keşke kremi de olsa. Cildinin nemsizliğinden şikayet eden herkese öneririm. Muhteşem bir şey, insanların söyledikleri kadar var, kesinlikle öneriyorum. Tek eksisi, bizim ülkemize göre pahalı ve çok akışkan olması sebebiyle çabuk bitebilecek bir ürün, keşke daha yoğun olup, daha uzun süre gitseydi.

  19 şubat 2019 14:15

  2. Korendy indiriminden 47tl'ye mini boyunu aldığım ve dün ilk defa denediğim ürün. Söylemek isterim ki, bu toniği almadan önce epey araştırdım. Yabancı sitelerde ve Korendy de oldukça iyi yorumlar vardı. Benim cildim karma, yanaklarım kuru normal arası, t-bölgem ise yağlı. Bu ürünü tüm yüzüme uyguladım ve farkettim ki çok başarılı nemlendirmesi var. Nemlendirmesi tek kat t-bölgem için yeterliydi, fakat yanaklarım için üç tonik methodunu uyguladım. Cildim aydınlanmıştı ve parlıyordu. Fakat sabah kalktığımda, burnumun yanında minik bir sivilce çıkmıştı. Bu üründen kaynaklı mı bilmiyorum ama nemlendirmesini ve aydınlatmasını çok sevdim. 

  25 kasım 2020 10:34 19 aralık 2020 00:57

  5

  3. Deneme boyunu satın almıştım, bitirmek üzereyim. Benim kuru-karma-arada normal cildime yaz için yeterli nemi verip inanılmaz güzel bir parlaklık kattı. Anneannem bile fark etti, cilt bakımların ne güzel işe yarıyor dedi. Büyük boyunu satın almayı düşünüyordum ama bu sefer de aynı serinin serumunu mu denesem acaba, kararsız kaldım. 

  31 ağustos 2021 23:26


  5

  4.  

  İlk içeriği %77,78 oranında Yeoju pirinç özünden oluşan, aydınlatma, nemlendirme, eksfoliye etme, cilt bariyerini onarma ve koruma vaatleri olan bir tonik.

  Ürünün diğer içerikleri arasında;

  5. sırada niacinamide,

  Cilt yatıştırıcı, antioksidan ve yara iyileştirme özelliğiyle semizotu ekstraktı (Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract),

  E vitamini, ferulik asit ve antioksidan özelliğiyle Yeoju pirinç kepeği özü,

  Nemlendirici, antienflamatuar ve fotokoruyucu özelliğiyle Ulmus Davidiana Kök Ekstraktı,

  Nemlendirme özelliğiyle Amaranthus Caudatus Tohum Ekstraktı,

  İyileştirici, bariyer onarıcı ve antienflamatuar etkisiyle Adenosine

  Geliyor.

  I'm From’un kullandığım tüm ürünleri çok başarılı ürünlerdi.

  Rice Toner’da beni şaşırtmadı. Nemlendirme ve aydınlatma etkisiyle, çok severek kullandığım bir ürün oldu.

  Süt kıvamında, bereketli bir ürün ve kullanımı aşırı keyifli. Sürer sürmez cildinizde bıraktığı etkiden keyif alıyorsunuz. Çabuk emiliyor. Sivilce veya herhangi bir iritasyon yaratmadı.

  Kuru ve karma ciltler için uygun bir ürün. Çok yağlı ciltler nemlendirme etkisinden rahatsız olabilir.

  Bu tonik bitince, elimdeki diğer toniklere geçtim. Nemlendirme etkisini gerçekten arıyorum. Elimdekiler bitince tekrar satın alırım.

  8 kasım 2021 08:09

  5

  5. İlk kullandığımda "peh bunu mu abartmışlar" dediğim, ancak düzenli kullanımda "çok güzelsin çok, seni veren Allaha şükürler olsun" modunda gezdiğim, küçük boyu bittiği için üzüldüğüm ve eğer indirimde görebilirsem alabileceğim üründür. Alnımda ve yanaklarımda çil lekeleri ve çok hafif sivilce izleri var. Yani yüzüme bakan biri tek renk görmez. Ancak ürün o kadar güzel ki, bir kere nemlendirmesini beğendim, yüzümde yapış yapış durmuyor, hemen emiliyor (acelem olduğu zamanlarda benim için önemli bir kriter) ve üstüne c vitamini ve niacinamide ile çok iyi çalıştı. Bir tonikten beklediğimin fazlası var ancak fiyatı üzüyor. Eğer düşerse tekrar almayı düşünebilirim. 

  30 aralık 2021 12:27

  6. karma bir ciltli birisi olarak nemlendirmesine ve cildi tek renk göstermesine bayıldım. ama anlamadıgım bir şekilde bir süre sonra sürdüğümde yüzümü yakmaya başladı, yarısını kullanamadım malesef.

  30 aralık 2021 17:10

  4

  7. Ben 30ml olanını aralık ayındaki indirimde almıştım. Yaklaşık 1 ay gitti. Sabah rutinimde kullandım. Cildimi anında aydınlatıyor ama uzun vadede bir etki vereceğini düşünmüyorum.

  Rutinimde şu anda Some by mi miracle toner, bu ürün, missha hamamelis kremi, aleo vera jeli var. Bence cildimdeki asıl parlamanın sebebi bu ürün. Zaten bittiğinde anlarım :)

  Tekrar indirime girerse satın alacağım ama şimdilik özellikle de tam boyunun fiyatını çok yüksek bulduğum için almaya devam etmeyeceğim.

  16 şubat 2022 16:53


  5

  8. Deneme boyunu kullanıp çok memnun kalınca aynı serinin kremini aldım ve krem maalesef tonerin yanından bile geçemez, aynı hataya düşmeyin diye yazıyorum. Ama toner olarak bir efsane!

  16 şubat 2022 23:51

  3

  9. daha önce pirinci suda bekletip suyunu tonik olarak kullandım ve 1ayın sonunda cildim o kadar aydınlanmıştı ki. faydasını çok gördüm. bu ürünün de öyle bir etkisi olur ümidiyle aldım. 1 aydır düzenli kullanıyorum fakat hiçbir etkisini görmedim. ne cildimde bir temizleme ne aydınlık verme ne nemlendirme. hiçbir fark göremedim açıkçası. yine de kullanıma devam edip ürün bitiminde tekrar inceleyeceğim. fiyatını hak ettiğini düşünmüyorum. kendi kendime yaptığım pirinç toneri çok çok çok daha faydalıydı.

  27 nisan 2022 11:10

  5

  10. Neme aç cildime hızır gibi yetişmiş dünyanın en iyi tonerlarından biri. Fakat ne yazık ki çok küçük, hızlı bitiyor ve çok pahalı.

  5 ağustos 2023 01:49