yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • oylar (17)
  • medya (2)
  4

  1. Uzun süredir kullandığım nemlendirici üzerine nem tutucu nemlendiricim. Tipik karma ciltliyim. Yanaklarım çöl gibi fakat t bölgem yağlı. Önce günlük nemlendiricimi uygulayıp, daha sonra bunu uyguluyorum. Gün boyu cildim yumuşacık oluyor. Tek başına kullanırsanız, kuru ciltliyseniz verdiği nem yeterli gelmeyebilir. (yazar: Gast met veel ongeluk) uktesi. 

  30 eylül 2019 16:22

  2

  2. Alkol içeren bir su bazlı ürün. Jel bir kıvamı var. Yazın yağlı karma ciltte kullanılabilir. ancak alkol içeriği nedeniyle uzun vadede cildin nem dengesine iyi gelmeyeceğini Düşünüyorum. Sürdükten sonra cikdimde hissiyatı adeta pril gibi. Tavsiye etmem aynı fiyata niveanın güneş factorüde bulunduran detox serisinin su bazlı nemlendiricisini alın. 

  12 ekim 2019 01:17 12 ağustos 2020 18:04

  3. indirimde 16 tl olduğunu görüp aldığım nemlendirici. jel formda ve hafif yapıda olduğundan çok bir beklentim yoktu. cildim kuru olduğundan normalden bir tık fazla sürerek anlaşıyoruz kendisiyle. rahat yayılmasını, çabuk emilmesini ve uzun süre nem vermesini sevdim. tek eksisi biraz fazla parfüm kokması, kötü değil ama keskin bir kokusu var.

  jel yapıda diye yağlı cilt nemlendiricisi olarak algılansa da uyarayım, cilde aşırı parlaklık veriyor. özellikle yapay ışıkta bildiğiniz ışıl ışıl parlıyor cildim. kuru ciltli olduğumdan bu görüntü hoşuma gidiyor ama yağlı ciltlilerin hoşuma gideceğini sanmıyorum. bunun dışında yağlı ciltlere çok uygun bir nemlendirici.

  17 şubat 2020 22:20


  2

  4. bir tek ben mi sevmedim bu mavi jel yapılı nemlendiriciyi? krem formunu severek kullandığım için buna da şans vermek istemiştim ama sürdüğümde sanki yüzüme deteran sıvıyormuş gibi beyaz köpük oluyor, zor emiliyor yapış yapış ve kalın tabaka kalıyor. bitsin diye kullanıyorum resmen. cildim kuru bu arada.

  17 şubat 2020 23:00

  5

  5. Nemlendiricilerin ağır geldiği yüzümü nemlendirmek için kullanıyorum. Aslında bu bir nem hapsedici, yani tek başına kullanılmıyor. Ama bana tek başına yeterli geliyor. Uygun fiyatlı, sivilce yapmayan, ağır gelmeyen, yağlandırmayan bir ürün. 3.kutuyu aldım. Böyle bir ürün arıyorsanız önerebilirim.

  17 haziran 2020 19:01

  1

  6. Sürdükten yarım saat sonra, elimi yüzüme götürdüğüm takdirde yüzümden silgi gibi dökülen krem. Nemlendirmiyor da “-miş gibi” yapıyor. Bir de ben artık bu kadar yoğun kokulu kremleri de rahatsız edici buluyorum. Lafın kısası, benim için olmamış kremdir. 

  10 ağustos 2020 20:38

  1

  7. yüzümü kurutan nemlendirici (gizlinot: swh) (gizlinot: kurutan bir jelle yıkamışım gibi gırç gırç ediyor) cilt tipimden bahsedeyim biraz; yağlıya dönük, nemsiz, sivilceye ve siyah noktaya yatkın ve reaktif, hassas karma. kurutmasının nedeni muhtemeen içerik listesinde 3. sırada bulunan alcohol denat. amacı nemlendirmek olan bir ürünün içine neden listenin tepesine kurutucu alkol koyarsın ki isana? ürünlerini genelde severim, ama bak bu olmadı, hem de hiç olmadı... bu arada, içerikleri bee beauty hidro jel krem ile birebir aynı. birebir. diyorsanız ki, yok, benim cildimi kurutmaz, ben yine de deneyeceğim; o zaman bu iki kremden hangisi daha ucuzsa o sırada onu alabilirsiniz.

  bu ürünü nem tutucu olarak kullanmayı denedim, önceki sürdüğüm ürünün verdiği nemi azalttı. önermiyorum...

  1 aralık 2020 20:12 5 aralık 2020 17:25


  2

  8. Hassas ve kuru ciltlerin anlaşamayacağı uygun fiyatlı bir nemlendirici. Ben pompalı ambalajda olanını kullandım. Karma ve hassas ciltliyim özellikle burun kenarlarım ve yanaklarım çok kuru. Bu nemlendiriciyi bahsettiğim bölgelere birkaç kez uygulamak zorunda kaldım yoksa hiç nemlendirmiyor. Ayrıca kızarıklık ve kaşıntı da yapıyor maalesef. O yüzden sırf çöpe atmamak için evde olduğum zamanlarda cildimi nemlendirme ihtiyacım olduğunda sürerek bitirdim. Tek olumlu yanı yapışkan bir his bıraktığı için makyaj altında belki güzel bir baz görevi görebilir.

  24 mart 2021 13:55

  5

  9. sözlükteki puanına üzüldüğüm nemlendiricidir. vegan ve cf nemlendirici arayışımın neticesi olarak 2 hafta önce edindiğim rossmanlarda satılan nemlendirici. gel dense de normal krem formunda, kokusu bir tık yoğun koku hassasiyetiniz varsa sevmeyebilirsiniz. karma ciltlilerin seveceğini düşünüyorum. akşam sürdüğümde sabah pamuk pamuk cildim oluyor. sivilceye cildim çok yatkındır ama hiç sivilce yapmadı. göz nemlendiricisini de almayı düşünüyorum.

  20 mart 2022 02:49

  4

  10. karma ciltliyim. bir kutu bitiriyorum şuanda ikincisini de almayı düşünüyorum. nemlendirmesinden memnun kaldım. makyaj altına da kullanıyorum. cilde hafif parlaklık verdiği de doğru ama beni rahatsız etmedi.

  28 haziran 2022 00:56