yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  2.9
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (7)
  • oylar (11)
  • medya (0)
  1

  1. Tek bir yoruma güvenerek ürün satın almamam gerektiğini bana bir kez daha hatırlatan nemlendirici olmuştur kendisi.

  Rossmann'da indirimde 13 liraya bulabileceğiniz, yüzünüze asla ama asla sürmek istemeyeceğiniz kadar yoğun parfüm kokulu bir üründür ki ben normalde kullandığım ürünlerdeki parfüm kokusundan nadiren rahatsız olur ve bu parfümlerden kaynaklı iritasyonu nadiren yaşarım. Ama bu ürünü yanağıma sürdüğüm an parfüm hem kokusuyla rahatsız ediyor, hem de gözlerimi yakıyor.

  Ürün losyon-krem arası bir kıvama sahip, tam bir karma cilde sahibim ancak asla karma cilde uygun olduğunu düşünmüyorum. Bu ürün bildiğiniz ucuz bol parfümlü yağlı his bırakan vücut losyonları gibi bir yapıda. Elinizden o yağlı his yıkamadığınız müddetçe gitmiyor.

  Henüz iki gündür deniyorum ancak yüzümde çıkan birkaç sivilceyi de bu ürüne bağlıyorum. Yine de bu yorumu yapmak için erken.

  Dolayısıyla bu ürün benim için 13 liralık bir nemlendiriciye göre bile hayal kırıklığı olmuştur. Ayaklarıma ve kollarıma kullanıp bitirmeyi düşünüyorum. Almayı düşünenlere de hiç önermiyorum.

  2 şubat 2020 00:42 2 şubat 2020 00:43

  4

  2. Seyahate giderken orada kullanır bitiririm diye almıştım ama oldukça bereketli çıktı ve günlük nemlendirici olarak ebediyen devam edebilirim. Silikon içermeyen ama silikonlu ürünler gibi kadife yumuşak his verebilen bir ürün, hangi içerik bunu sağlıyor bilemedim malesef. Son derece hafif yapıda, kolayca emiliyor, yapış yapış kalmıyor. Sivilceye sebep olmadı. Kokusuz ve tüpten çıktığında beyaz olduğu halde yüzde beyaz kalmıyor.

  Edit: Çikolata sevdalısı süslümüz parfümden ve göz yakmasından çok rahatsız olmuş, bu konuda hassasiyetiniz varsa dikkat etmenizi öneririm.

  Deneyim sonrası Edit: nemlendirmesi iyiydi fakat niacinamide olur ha olur aktif içerikli başka ürünler denemek istediğim için bunu bıraktım. makyaj altına yine de tavsiye olunur.

  19 nisan 2020 17:23 5 aralık 2020 21:44

  3

  3. bahar ayında öylesine aldığım ne öldürür ne güldürür bir ürün. karma cildime gündüz için aşırı parlama yapan,gece yatmadan önce sürdüğümde de sabahına pek memnun kaldığım bir nemlendirici oldu. parfumlu ama ben rahatsız olmadım. cildimde sivilceye de neden olmadı. kış aylarında tekrar deneyebilirim. yaz sıcağında benlik değil.

  8 temmuz 2020 13:25


  2

  4. İndirimden 13 liraya almıştım. Yaklaşık iki aydır sadece akşamları kullanıyorum. Cildim karma, hassas ve akneye meyilli. Ürünü rahatsız edici derecede parfümlü buluyorum. Komedojenik bir içeriği var. Sivilce çıkardı mı çıkarmadı mı emin değilim. Çünkü bu ürünle beraber yine komedojenik içerikli isana yüz temizleyici yağ kullanmaya başladım. (link: https://www.suslusozluk.com/isana-yüz-temizleme-yağı?i=1179444 İsana temizleyici yağ girdim)

  Üründen memnun kalmadım. Ziyan etmemek için kullanıyorum. Bitince tekrar satın almam.

  12 eylül 2020 21:23

  4

  5. Bir süslünün kokusunu neden abarttığını anlamadım. Doğrusu garnier ve loreal kadar aşırı parfüm kokusu yok. Uygun fiyatlı, bereketli, içeriğini de tek tek kontrol ettim koruyucu ve parfüm dışında hiçbir toksik madde de yok güzel bitkisel maddeler de var. İçeriğindeki bi madde akne tetikleyebilme puanı 5/10 du. Akneye meyilliyseniz bi kere daha düşünün alırken. Kuru ciltliler hariç gayet yeterli nemlendiriciliği. Ben akşamları kullanıyorum aylardır. Normal ciltliyim benim için yeterli geldi nemlendiriciliği. Param olmadığında gene alacağım ortalama iyi bir ürün.

  17 aralık 2020 23:31 25 aralık 2020 18:06

  1

  6. her zaman kullandığım nemlendiricim bitince ve yenisini alacak param kalmayınca bir ay idare edeyim diyerek uygun fiyatına ve alman malı olmasına güvenerek aldığım ancak beni hayal kırıklığına uğratan nemlendirici kremdir. yapısı bir yüz kremine göre oldukça kalın. el kremi gibi bir yapısı var yüzüme el kremi sürsem daha çok nefes alır ayrıca sanki biz bu ürünü nasıl iteliycez bari kokuyu basalım demişler gibi abartmışlar kokuyu. o derece ağır bir kokuya sahip herhangi bir yüz kremi için. isana'nın kapsüllerini sevdiğim için diğer ürünlerine şans vermek istemiştim ancak bu krem gerçekten çok kötü.

  17 ocak 2021 23:15

  2

  7. Rossmandan indirimde almıştım ama maalesef beğenmedim kokusu beni rahatsız etmedi hatta yüze sürünce ferahlık hissi verdiriyor ama çok yağlı duruyor ciltte tam olarak emilmiyor ürün bitince birdaha almayı düşünmüyorum

  15 haziran 2021 23:18