yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (46)
  • medya (0)

  46. videolarına vs çok tahammül edemiyorum ancak kendisini oldukça hoş buluyorum. dövmeleri de çok vurgulu ve canlı renklerle işlenmiş. bazen de kıyafet seçimlerini dövmeleriyle uyumsuz buluyorum zira nihai görüntü çok karman çorman oluyor. göz yoruyor. sade, tek renk, bejler, beyaz, ekru, toprak tonları çok hoş oluyor. 

  15 ekim 2022 14:53

  45. dramapastanın storylerinden görüp hesabına girdim 1-2 kez profiline bakıp çıkmışlığım vardır ama bugünkü storylerini hayretle izledim. para kimlerin kimlerin elinde vay arkadaş dedirtti. sen kalk 5 günlüğüne fas gezisine çık valizin kaybolduğu için fotoğraf çekilecek güzel elbise bulamadığından dolayı 2 gün evde otur. tamam influencersın, fotoğraf çekinmek paylaşım yapmak senin için hobi değil iştir ama tutup da elbisem yok diye yeni gittiğin bir yeri gezmekten kendini alıkoymazsın ya. tabi canın ne yapmak istiyorsa yap ama bunu mantıklı bir zemine oturtmaya çalışmak aşırı komik. nesiniz demek istiyorum alenen küçümsemek istiyorum böyle insanları... nesiniz canlarım cemiyetten mi geldiniz royal family falan mısınız git ve gör ufkunu genişlet. tamam biz sıradan halkız gözünüzde siz erişilmezsiniz sizin işiniz başınızdan aşkın ama şu şımarıklıklarınızı mantıklı zemine oturtmaya çalışmayın artık. huh aşırı doldum şuan 

  14 ekim 2022 11:24

  44. Kardeşinin videosunda görüp instagramdan ara sıra ne yapıyor diye baktığım influencer. Ten renginden bağımsız bazı ciltler çok temiz görünür, ışıl ışıl parlar falan ya bu kadının cildi de bana öyle görünüyor

  2 eylül 2022 11:39


  43. 30 yaşına gelmiş ama kendisini hiç kültürel ve entelektüel olarak geliştirememiş kızçedir. Vloglarındaki sohbetlerde ayyuka çıkmış. Yemek yaparken genelde youtube da takıldığımdan denk geliyorum.

  Son influencerlarla yelkenli tatili çok komik ya, tam bir cahil kız ordusu. Çağla erkek arkadaşının çevresiyle birazcık seviye atlamış olsa da yine de en fazla vakit geçirdiği 5 kişinin ortalaması bazında skoru düşük diyebiliriz. Bir tek şu haçlı ismini bilmediğim kızın gustosu yüksek diğerleri çöp. Çağla da bu yaşa kadar napmış hiç anlamadım.

  Yahu bir insan istanbulda yaşayıp zodyakın ne olduğunu bilmez mi.

  30 ağustos 2022 02:11

  42. Genel olarak sevdiğim biriydi ama yeni arkadaş ortamının yanında gözüme çok itici gelmeye başladı. Bu yazlığa gittiklerinde falan bi garipti. Son videosunda rahat rahat iznim var gidiyorum tavrı nedir yani. O izin sana işlerini(!) halletmen için veriliyor ama sen tatil için kullanıyorsun. Son olaydan sonra gözümden düştü. 

  Normalde kardeşleriyle birlikte çektikleri içerikler çok hoşuma gidiyor bu arada. Ece ve berçem çok tatlı, kafa dengi kızlar arkadaş olmak isterdim.

  Keşke ortamını değiştirip böyle rahat tavırlar içerisinde olmasaydı. 

  Ayrıca bu saçları ona hiç gitmiyor sarıya geri dönse çok daha yakışır. 

  17 mayıs 2021 21:21

  41. Tatli görünmek için itici olmaya başlayan güzel youtuber. Dövmeci ve kilolu bir arkadaşının evinde kaldığı bir videosu var, o kadar aşırı ve abartılı tepkiler veriyor ki. Çok büyük büyük tepkileri var cidden. Sevgilisi ile olan dönemlerini kaçırmadan izlerdim. Şimdi dun ki olaylardan sonra takipten çıktım, ve yeni arkadaş grubu çok itici

  17 mayıs 2021 20:56

  40. son videosunu hayretler içinde izledim. hanımefendi izninin kendisine verdiği yetkiye dayanarak "çoook işim var" diyerek yollara düşüyor. bizim 17 gün yakındaki markete bile giderken 40 kere düşündüğümüz o günlerde bu hanımefendi araba yıkatıyor, maskesi olmadan arkadaşına sarılıyor, tırnak yaptırıyor?, başka arkadaşını da alıp tatile gidiyor. bütün bunlar kötü bir şaka olmalı. bir de bunları detaylı detaylı çekmiş. bu ne bilinçsiz bir harekettir ya? bunun gibiler oldukça bu virüs mirüs bitmez. unfollow.

  17 mayıs 2021 09:41


  39. Üstteki süslüye sonuna kadar katılmakla beraber aklıma buradaki bir yazarın söyledikleri geldi. Kendisini tanıyorum zamanla göreceksiniz öyle sempatik, mütevazi biri değil demişti

  Haklıymışş 

  Benim de iznim var çağlacım Basın sektörü, eczacılar, sağlık sektörü vb. gibi bir çok sektör izinli her izinli insan senin gibi düşünse? Amaan bunları düşünüyor olsan duyarsız davranmazdın zaten - Unfollowwww

  17 mayıs 2021 02:43 17 mayıs 2021 20:40

  38. önceden en sevdiğim youtuberdı (gizlinot: ilk zamanlarında, trendyol linki manyağı olmadan önce). şimdi gittikçe samimiliği azaldı, yapmacıklaştı. artık izlerken eskisi kadar keyif alamıyorum, hatta artık sevemiyorum bile. son videolarındaki duyarsızlığı, yasak olduğu halde izinim var diyerek tırnak yaptırmaya gitmesi ve ben gitmesem korona bitecek miydi diye bir takipçisine yorumda bulunması, (gizlinot: biz yasak boyunca youtuberlar tırnak yaptırmaya gitsin diye evde oturmuşuz) gerçekten kullanmadığı yüzüne bile bakmadığı ürünleri reklam yapması... üzgünüm çağla.

  17 mayıs 2021 02:25 17 mayıs 2021 02:37

  37. kanalına abone olup olmadığını bile hatırlamıyordum öyle miyim acaba diye baktığımda öyle olduğunu farkedip unsubscribe'ı bastım. rapçiydi zaten.

  16 mayıs 2021 22:35 3 haziran 2021 21:23