yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (6)
  • medya (0)

  1. Bildigğm kadarıyla "Dikkat şahan çıkabilir" programıyla çıkış yapan ve programdaki "recep ivedik" karakterinin sinema filmleriyle de patlayan, kısa süre önce baba olan komedyen. Ben dikkat şahan çıkabilir zamanlarında deli gibi izlerdim. En sevdiğim ise (link: http://m.youtube.com/watch?v=m6vZQyrMME0 aşk böcekleri) ve anne ben manyak oldum eviydi. Arkandan hanımı da severdim. Bence herkesin sahip olması gereken bir dosttu kendisi. Bir arada doğa rutkayla sevgiliydiler galiba.

  Ukte;(yazar: pink jedi )

  7 aralık 2015 03:02 ed.23 aralık 2015 10:52

  2. Bugüne kadar yaptığı hiç bir işi ne beğendim ne izledim. Fakat marmaris için yaptığı yayındaki çaresizliği, küfür etmemek için sürekli yutkunup rica ediyorum diye bağırması ve en sonunda sesini duyurması.... beni o kadar etkiledi ki. Yayından bile o kadar geçti ki üzüntüsü kızgınlığı. bir rica ediyorum hiç bu kadar çaresizlik barındırmamıştı...

  Allah sana ve evlatlarına yaptığın iyiliklerin bin katını versin şahan. 

  1 ağustos 2021 19:40

  3. dünkü yaptığı yayınlar ile marmarisin sesi olmuştur ve bir insanın ünü ve sosyal medyada ki gücünü en iyi nasıl kullanabileceğini gözler önüne sermiştir.

  yaptığı yayınlarda fark ettim ki gerçekten çok aklı başında ve kararlı bir adammış. kafasına koyduğu şey için sonuna kadar emek harcayarak çirkinleşmeden kimseye kötü söz söylemeden, okuyarak araştırarak öğrenmeye çalışarak çözüm yolu bulmaya çalışmıştır.

  söz konusu yayınları iki gün önce yapmaya başlamıştı, daha yangının ilk alevleri çıkmaya başladığında çekim yapıp, helikopter gelip su dökmezse buraların hepsi yanacak demişti.

  sonra eve gitmiş oranın bitki örtüsü ile ilgili araştırma yapmış karadan nasıl müdahale edebileceklerini araştırmış. yangın söndürme bombası diye bir şey bulmuş. bu su bombasından koli koli sipariş edip istanbulan getirtip orada ki gençler ile sabahtan patlatmışlar ve yangını durdurmayı başarmışlar ama yine helikopter ile havadan soğutma yapılmadığı için yangın yeniden alevlenmiş.

  şahan yine yılmayıp yangın yola inene kadar yardım çağrısına devam etti, yola indiğinde de alevlerin 100 m ilerisinden yardım çağrısını sürdürdü ve o bölgeye helikopter gelmesini sağladı.

  ama bununla da yetinmedi helikopter su taşırken bile yayınlarına devam etti helikopterin kaç kere su taşıdığına kadar saydı ama ne yazık ki alevler durulunca helikopter gitti ve tam soğutma yapılmadığı içi dağın tepesinde yeniden alevler çıkmaya başladı.

  buna rağmen şahan olay yerini terk etmedi ve gece bile alevlerin ne hale geldiğini insanlara yayınları ile izletti.

  tabi şahan o bölge de yalnız değildi yayınlarda da çok rahat görülüyordu ki orda onunla ormanını ağacını bekleyen nöbet tutan bir sürü insan vardı. ama şahan gerçekten sadece o bölge değil yangınla olay yerinde canla başla çabalayan tüm insanların bir nebze olsun sesi oluştur.

  yangın olan tüm bölgelerde dün izlediğim korkunç tabloda gördüm ki itfaiye erinden, belediye çalışanlarına (başkanlar dahil), köylüsüne, gönüllü halkına kadar herkes canını dişine takarak alevlere karşı olağan üstü bir mücadele verdi. eminim bu orman yangınlarının karadan durdurulması mümkün olsaydı bu kahraman insanlar bu işi çoktan başarmıştı. ama ne yazık ki bu işin tek çaresi uçak ve o da biz de yok.

  2 ağustos 2021 13:57


  4. Ulusal kanallar günlük güneşlik bir tablo çizerken, muhalif diye bağrımıza bastığımız bazı gazeteciler klimalı evlerinden canlı yayın açıp habercilik değil "yorumculuk" yaparken üç gündür canını dişine takıp marmaris'in sesi olmuştur. Bunu da toplumu daha fazla germeden, şahsi duygularının olayın önüne geçmesine izin verip asıl olayı gölgelemeden son derece profesyonel şekilde yapmıştır.

  Bütün hassasiyetine ve cesaretine rağmen sosyal medyada ve sözlüklerde evini korumaya çalışmakla, evinin oraya uçak istemekle suçlandı. Sanıyorum bazı insanlar matematik bilmiyor. Şahan gibi biri istese yangınlar başladığı gün değil Türkiye'de başka bir yere geçmek, Fransız Polinezyasına falan gidip tatiline orada devam edebilirdi. Herşey bittiğinde de geri gelip o evi oraya bir ayda tekrar yaptırabilirdi, zira bok gibi parası var. Fakat bu adam orada kalıp köylülerin sesini duyurdu, yangına müdahale ederken elleri yanan gençe ağladı, mücadele etti, dayanışmaya omuz verdi. 

  Filmleri ile cehalet kültürünü beslediği için ben pek sevmez ve bu duruşu asla beklemezdim ama hakkını teslim etmek gerek bence. Samimiyetle iyi şeyler yapan insanların motivasyonunu kırmamak lazım, hele de böyle günlerde. 

  4 ağustos 2021 13:08

  5. Ülkemizin içinde bulunduğu bu kötü durumu tamamen içselleştirmiş ve  canla başla yangınla mücadele etmiş komedyendir. Takdire şayan bir emek harcıyor. Keşke tüm sanatçılarımız bu kadar duyarlı olsa, sahip oldukları şöhreti böyle faydalı işler için kullansalar. Kendisine karşı yaptığı filmlerin içeriğinden ötürü bir antipatim vardı fakat bu tamamen kırıldı. Olayların en gerçek yüzünü şeffaf bir şekilde ondan takip ediyorum. 

  9 ağustos 2021 22:25

  6. Eşiyle ilişkisi n kdar güzel YouTube ve insatagramda gördüğüm kadarıyla hep önyargılı yaklasirdim hiç bir filmini de izlemedim aman eşiyle ilişkisine bayılıyorum

  8 mart 2022 15:56

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar