yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (14)
  • medya (1)

  14. Ne hikmetse süleyman soylu'nun seçimden günler önce noktası virgülüne kadar oy oranını doğru tahmin ettiği seçimdir. 

  19 mayıs 2023 13:19

  13. büyük oranda devlet eliyle manipüle edilmiş seçimlerdir.

  sadece cumhurbaşkanı seçimi tekrarlanacak olsa bile tümüyle baştan yapılması gerekmektedir.

  16 mayıs 2023 16:13

  12. Türkiye Cumhuriyeti 13. cumhurbaşkanı ve 28. dönem milletvekili seçimleridir.

  süslüler iktidar partisinin üsküdarda kalesi olan bir mahallede hukuk sorumlusuydum. oradaki okullarda bile kılıçdaroğlu çok yüksek oranda oy aldı, %48 civarı. ancak sonuç nasıl böyle oldu anlam veremiyorum, kimse veremiyor.

  gördüğüm kadarıyla müşahit ve sandık görevlisi konusunda muhalefet olarak çok yetersizdik.

  16 mayıs 2023 08:23


  11. Lütfen ama lütfen umutsuzluğa kapılmayalım. Tam da istenilen ortam bu. Evet bugün hepimiz moralimiz bozuk güne başladık ama henüz bitmedi. Cumhur ittifakı daha önce bu kadar oy kaybetmemişti. Millet ittifakı ise bu kadar oy kazanmamıştı. Sonuç ne olur bilmem ama n'olur umudumuzu kaybetmeyelim.

  15 mayıs 2023 16:27

  10. Henüz hiçbir şey bitmiş değil. Yurtdışı oylarının %80'i açılmadı bile, yurticindeki sandıkların ise 89 civarı açılmış ve 50 küsür civarı yalnızca sisteme girilmiş bulunmakta. Sistematik olarak 10 binden fazla sandıkta itiraza yönelik yıldırma politikası izleniyor ve buna rağmen kk'nın oyları chp verilerine göre 49, Erdoğan'ın 45 görünüyor. Daha şimdiden böyleyse eğer gerçekten güçlü olduğumuz ve oy çoğunluğunun olduğu sandıklardaki oylar da eklenirse kazanmamızın aşırı olası olmasını söylemek zor değil. Ümitsizliğe kapılmayalım.

  15 mayıs 2023 01:36

  9. Tüm olup bitenlere rağmen sonuç buysa türkiye kocaman bir mazoşist yuvası demektir. Özellikle bunlara oy veren kadınlar mazoşistin önde gideni.

  Üstüne bir bardak buzlu su içelim artık.

  14 mayıs 2023 22:35

  8. Şu anda sandıklarda sayımları yapılmakta olan seçimdir. Anlık sonuçlar olarak Anadolu ajansı klasik manipülasyonunu yapmaya devam ediyor. Erdoğan'ı neredeyse %60 ile başlatmıştı. Üstüne bir de chp'nin önde oldukları sandıklar için itiraz dilekçelerinin verilmesi sebebiyle veri akışı çelişkili şekilde ilerliyor. Bu gece çok uzun olacağa benziyor.

  14 mayıs 2023 19:49


  7. Haftasonu erkek arkadaşımla yıldönümümüzdü. İnsanlar böyle günlerde ne yapar romantik bir akşam geçirir dimi ama yok Biz bir başlıyoruz konuşmaya konu hep siyasete ve seçimlere geliyor. İkimiz de çıkamıyoruz bu girdabın icinden. Yahut Yarın arkadaş grubumla ufak bir tatile çıkacağız ama iximde zerre heves yok. Güya tatil için wp grubu kurduk full siyaset konuşuyoruz. Tatilde falan gözüm yok, Bir an önce seçim günü dönüp sandık başında beklemeyi ve akşam kazandığımızı öğrenerek sevinçten haykıra haykıra ağlamayı hayal ediyorum. Bir ülkenin gencinin hayali bu olabilir mi ya. Çok yorgunum, çok üzgünüm. Bir de üstüne bugün Babala TV nin depremzedelerle yaptığı özel yayını izledim bok gibiyim. Allah'ım sen bize yardım et ilk turda bitirelim. Biz çok yorulduk, bu halkın aymazlığı beni çok yordu. Bizi biz kurtaralım, Allah da yardımcımız olsun.

  8 mayıs 2023 14:14

  6. Senelerdir dolaylı yoldan ikna etmeye çalıştığımız koyu malum partili komşu ailemiz var. Bugün malum kişinin son 4 gündeki gönderilerini beğendiklerini gördüm. Yılların hatrına sustum, yapılan iyiliklere, edilen güzel sohbetlere... artık yeter. Ailemle de paylaşacağım tembihleyeceğim, zaten çok yakın değildik ama ben kendi adıma artık muhatap olmayacağım, sosyal medya hesaplarımdan da çıkardım hepsini. Dışarıdan bakıyorsun eli yüzü düzgün, içini bir açıyorsun leşşş... seçimlerden sonra kendilerine laflar hazırladım, yeni düzenle birlikte yeni çevre de edinecegim sonuç ne olursa olsun.

  Haaa bu arada hani diyorlar ya 1.7 milyon insan vardı diye, Ekrem amcam metrekare hesabıyla onu 1.2ye yuvarladı ayrıca o sayıyı 30 küsür şehirden, deprem bölgesine göndermeye işlerine gelmeyen 10 bin otobüsle sağladılar. Biz o 1 milyon kisiyi -en az o da- 1 şehir başına sağlıyoruz. Kazandık arkadaşlar geliyoruz (gizlinot: 🕊🫶🏻)

  8 mayıs 2023 02:16 8 mayıs 2023 10:37

  5. İran da eskiden şah döneminde , şah ve şaha yakın kişiler zengin halk fakirdi. daha sonra ise molla devrimi ile beraber iktidar mollalara geçti. bu sefer de mollalar ve mollalara yakın kişiler zengin oldu. Halk için ise değişen birşey olmadı. Bir tane oyum var , bana en yakın görüşlere sahip olduğum partiye gidip oyumu atacağım. Bu seçimler için sevdiklerinizi kırmayın. Bazı kişiler zengin olacak diye , siz kötü olmmayın.

  7 mayıs 2023 01:24