yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (7)
  • medya (0)

  7. Licape markasının kadrolu reklamcısı gibi davranan influencer.

  4 şubat 14:32

  6. ipeği sanıyorum 7-8 ay boyunca takip ettim. ara ara da dm'den konuştuk, çok samimi bir kız. ancak 1-1,5 ay önce influencerları takip etmenin bana iyi gelmediğini fark edince kendisi dahil takip ettiğim tüm influencerları takipten çıkardım. bugün ne yaptığını merak edip bakmak istedim ama beni engellemiş. Gerçekten çok şaşkınım, anlayamadım.

  Tanım: Cilt bakım tavsiyelerinden ihtiyacınız olanları kendinizde uyguladığınızda güzel sonuçlar alacağınız skinfluencer.

  20 mayıs 2023 17:55

  5. İlk çıktığı zamanlardan beri takip ediyordum. Ama benim bu aşka inancım kalmadı ela. Licape mavi tonik önerdi sabah akşam, gittim aldım aşırı dandik bir ürün yapış yapış sürekli köpürüyor. Celenes yüz temizleme jeli önerdi, onu da gittim aldım. Yüzüm keçe gibi. Son yaptığı asit baz testinde de celenes nötr çıkmıştı. "Sen öneriyosun diye aldık" yazan takipçilerine üst perdeden verdiği cevaplarla da buz gibi soğudum. İlk başlarda uygun fiyatlı markalar önerirken, şimdi yarısından fazlası öğrenci olan takipçi kitlesinin yanından bile geçemeyeceği markaları öneriyor. Beni kaybettin, beni kahrettin dayının şarkısını armağan ediyorum kendisine, eyyorlamam bu kadar.

  22 ocak 2023 02:06


  4. ben de ürünlerle cildini düzelttiğini düşünüyordum, sürekli o şekilde paylaşıyor zaten. ayrıca birçok konuda bilgi eksikliği olduğunu düşünüyorum, ve herkesin bu kızın önerilerini övmesini anlayamıyorum.. söyledikleri çok basit şeyler, niacinamide arbutin bariyer onarımı aha bha? hepsi yıllardır bildiğimiz içerikler. rutin şeklinde yazdığı için bu kadar rağbet görüyor sanırım. mia klinikanın içinde asla cica olmayan seramitli kremini cica krem diye paylaşıyor, yazın her gün azelaik asit serum kullanıyordu bir yandan da sürekli cilt bariyerinizi bozmayınnn diye story atarken.

  23 ekim 2022 22:13

  3. ipek'i gerçekten çok severek takip ederdim, bana göre aşırı samimi biriydi. önerdiği birkaç ürünü de aldım ve memnun da kaldım ama son zamanlarda egosunun yükselişe geçtiğini düşünmeden edemiyorum. içerik böyle yapılmaz diyip başka içerik üreticilerini hedef göstermesi ve örnek olarak içerik şöyle yapılır diyip kendi videolarını göstermesinden hoşlanmadım, beni irrite etti. ayrıca roaccutane kullanıp haliyle çok güzel bir cilde erişmesinin ardından bu ürünleri önermesi garip geliyor. ben bu ürünlerle cildini düzeltti sanıyordum bunca zamandır. hala takip ediyorum kendisini ama beni rahatsız eden iki hareketi de bunlar. çok güzel bir kadın olduğunu düşünüyorum, kendi apartman dairesi vs var. ben de böyle bir hayatı çok isterdim doğrusu.

  23 ekim 2022 21:56 23 ekim 2022 23:06

  2. Gereksiz ürün övücülerden biri.

  Gün geçmiyor ki birinden daha buz gibi soğumayayım.

  Yahu işin içine para girince mi bozuluyor bunlar anlamıyorum. Birkaç ay önce başlığını ben açmışım. Ne kadar sevdiğimi, güvendiğimi yazmışım. insanlar bu kadar güvenirken niye bunu devam ettiremezler anlamıyorum.

  İlk soğumamı licape saç bakım yağını aldığımda yaşadım. Hikayelerde "hemennnn kapın, bir daha bu fiyata düşmez (100 tl), miss gibi kokuyor içeriğini ben oluşturdummm, bebeğim gibiiii deyince gidip aldım. Ama o kadar kötü bir yağ ki. Kokusu çok kötü, saçımı yağlı gösterdi, üstelik ağırlaştırdı. Ve kısa bir süre sonra o saç yağı 70 tl ye düştü. Hani senin takipçilerine özel 100 tlye düşmüştü? Kendimi kaziklanmis gibi hissettim. Bu kadar kötü bir yağa 100 tl verdiğimle kaldım. O yağı bir daha da paylaşmadı zaten. Hani bebeğindi?

  Şimdi de kankasi "denizlebak"ın elseve şampuan övgüsünü gördüm. Ya bırakın Allah aşkına. Elseve nedir ya?

  3 eylül 2022 17:14

  1. Cilt bakımı ve bakım tüyoları hakkında bilgiler veren influencer.

  Kendisini yeni takip etmeye başladım. Buna rağmen güvendiğim tek cilt bakım hesabı olmayı başardı. En önemlisi önüne gelen ürünü önermediği çok belli. Hali hazırda kendi kullandığım ve memnun kaldığım birkaç ürünü de önerdiğini görünce daha da hoşuma gitti. Umarım "birileri" gibi çizgisini bozmaz ve böyle devam eder. Çünkü bazı eczacıların bile procsin önerdiği bir platformda kendisi benim için altın değerinde.

  25 nisan 2022 10:33