yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (9)
  • medya (0)

  9. bireysel olarak hiçbirişi yapmadım bu vakte kadar kati suretle de yapmam. ticari olarak ne yazık ki devam etmek zorundayım. cidden kaç müşteri temsilcisi değişti, bir tanesi mi içinde anlaşılır ve işi kolaylaştırır olmaz. ne yazık ki gereksiz bir özgüven, saçma sapan bir iş ahlakı var bu banka ve çalışanlarında. zaten sürekli önünüze sorun gelir, siz de sorun ararlar kredi vs çıkarmamak için.

  18 ocak 09:39

  8. sürekli işlem sıkıntıları çıkararak adından söz ettiren banka

  11 ocak 12:29

  7. müşteri temsilcisi/hizmetleri sapık gibi arıyor sürekli.

  türk telekomun 850li sahte dolandırıcı numarasına taş çıkarırcasına bir performans gösteriyorlar yemin ediyorum. bir de sürekli dersteyken vs arıyorlar. meşgulüm diyorum, spesifik saat veriyorum arasınlar diye ama yine o saat aralığını kaçırıp saçma sapan zamanlarda arıyorlar. ben de açmıyorum artık. açan meslektaşlarım da aşırı rahatsızlar tutumlarından, "paran var işte, kredi alsana" tavırları mide bulandırıcıymış. banka müşterisi olunca kredi kartı işlemlerinin belli bir kısmına kadar görüntüleyebiliyor ve -çok iyi bilmemekle birlikte- diğer bankalardan çekilen kredileri de bilebiliyorlarmış. bununla gelen bir küstahlıkla insanlara "paranız varken kredi alın bizden, illa kredi verelim, bakın bu hafta da şöyle bir kampanya çıktı artık al şu kredi be kodumun müşterisi" tavrında aramalar yapıyorlarmış. bunları duyunca iyi ki açmıyorum o 444lü numarayı dedim. insanları rahatsız ettiklerini anlamaları lazım artık.

  7 ocak 14:16


  6. Sabahtan beri çökmüş olan bankadır. Kredi kartı ödemelerini x2 olarak gösteriyor. Haliyle kredi kartımda olan limitide yok etmiştir. Sayelerinde markette kasada kaldım. Maaş müşterisi olmasam bir dakika durmam. Geçen senede böyle bir skandala imza atmış ve 2 gün boyunca kullanamamıştık. Araya haftasonu girdiği için yine aynısı olmaz umarım. 

  8 ekim 2022 11:17

  5. dün gece geç saatte internet bankacılığına girmeyideneyip giremeyince bir sorun olduğunu anladım. maaş hesabım akbankta ve dolayısıyla tek kredi kartım da akbankın kartı. dün bir avmde öğleden sonra kartımla ödeme yaptım. birkaç saat sonra başka mağazada kasiyer akbankta sorun olduğunu söyledi ama ben o mağaza ile ilgili pos cihazında diye düşünmüştüm.

  covid vs derken temassız ödemeye alışmışım, param da pek olmuyor yanımda. ne yapalım biz sayın akbank yöneticileri? tamam kendinize olan kredi kartı, kredi vs ödemeleri ötelediniz de diğer bankalara veya kurumlara, kişilere olan borçlarını nasıl ödesin insanlar? sizin açıklama sandığınız yazıyı mı göndersin ödeme yerine?

  böyle bir sorun tespit edildiği an tüm müşterilere bir sms atılamaZ mıydı? saat başı bilgilendirme yapılmaz mı?

  bu ülkede 50 tl bile önemlidir, o parayla idare etmeye çalışan bir sürü insan vardır. sen sistemsel problemle insanların kuruşunu dahi kilitleyip kullanamaz hale getiremezsin. getiriyorsan da doğru dürüst açıklama yapar, mağduriyetleri giderecek çözümler sunar, endişeleri giderirsin.

  ne şekilde ve ne zaman düzelir sorun bilemiyorum ama bu darbeden sonra imaj zor toparlanır.

  edit: yaklaşık 48 saat sonra sistem düzelmiş iken lütfedip "tüm kanallarımız hizmete açılmıştır." mesajı atmışlar. sağolun ya yorduk sizi!

  7 temmuz 2021 14:25 8 temmuz 2021 14:11

  4. Yine Önce bir Güzel sıçmış, sonra da yaptığı son açıklamayla güzelce sıvamış banka. Akbank'ın ilk vukuatı değil bu birkaç yıl önce de bir hacklenme durumu olmuştu çünkü. Gerçi O zaman bir tür sızdırma olduğu bilgisi dönüyordu. Hadi Her şeyi geçtim yani bu devirde böyle bir alt yapı, böyle bir yönetim istesen de bulamazsın. Ana bilgisayar nedir ya millet iki gündür mağdur. Ödemeler durdu, pos cihazları kullanılmıyor, insanlar hesabına erişemiyor, dolaylı olarak da olsa bu bankayla çalışan firmalar bile mağdur bunlar hala ekstre ödemesi 1 gün ötelendi zart zurt diye açıklama yapıyor. Allah aşkına Dünyanın en iyi dijital bankası seçilen bankanın yaptığı şu açıklamaya bir bakın. Kardeşim siz şaka mısınız? nasıl bir rezilliğe imza attığınızı, bu teknoloji çağında nelere sebep olduğunuzu göremiyorsanız bırakın yapmayın bu işi. Evet Teknik sorunlar zaman zaman olabilir ama bu çok ciddi bir şey öyle saçma sapan bir açıklamayla geçiştirilebilecek türden değil asla. Akbank benim için emek sömürüsünde en dibi görmüş, liyakat ilkesinin de en çirkin şekilde yerle bir edildiği kurumlardan biri maalesef. Böyle olunca da yaşananlara şaşıramıyor tabii insan. Bankacılık demek önce müşteriye en üst düzeyde güven vermek demek. Bu saatten sonra bunca insan nasıl güvenip de akbank'la çalışır ki artık?

  7 temmuz 2021 14:13

  3. Çalışmaya başladığımdan beri kullandığım ve düne kadar çok memnun olduğum bankam. Dünden beri korkunç bir şey yaşıyoruz ve ne olduğunu bile bilmiyoruz. Bir bankaya neredeyse 1.5 gündür ulaşılamıyor ve bankadan hiçbir açıklama yok. Noluyor içeride? Ne demek bir açıklama yapmamak? Aklım almıyor. Üstelik nakit taşımayan biri olarak bir lira bile param yok. Bir havale, bir elden ödemem vardı ikisini de yapamadım mahcup oldum. Avm'lerde anons yapılıyormuş "akbank kart geçersizdir" diye. Bugün de dışarı çıkamıyorum dün en son Babamdan para aldım. Şükürler olsun ki çoğu kişi gibi markette, cafede falan mahcup olmadım. Zira tek kredi kartım da akbank.......

  Kaldı ki üç kuruş da olsa tüm birikimim de bu bankada. Şu an param için bile endişelenmeye başladım. 

  Bugünden sonra tamamen bitmiş banka olacak. Kimse artık birikimini burada tutmaz. 

  7 temmuz 2021 12:08


  2. her geçen gün bu bankaya olan güvenim azalıyor. yıllardır müşterisiyimdir sadece tek kredi kartım burda diye kullanıyorum, iptal edeceğim ama. neredeyse iki gündür ne atm den ne mobil uygulamalarından hiçbir işlem yapılamıyor. bir bilgilendirme mesajı bir açıklama bile yok ortada. bu devirde parasının yüklü bir miktarını bankada tutmayan mı kaldı ya? mağduriyete bak!

  7 temmuz 2021 11:02

  1. islem yapmak icin subeye giden müsterilerini tam 3 saat sirada bekletip cildirtan, nefes almadan calisan elemanlarini biktiran bir banka.

  10 ocak 2017 17:31