girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • medya (1)

1. tanım olarak akmayan kokmayan göz altlarınıza bulaşmayan bi anda alt kirpik diplerinizi simsiyah yapıp tüm makyajınızı bozmayan maskara.

kısaca yıllardır arayıp da bulamadığım maskara.

sözlükte okuyup da umutlanıp aldığım sephora outrageous curl maskaranın waterproof olanı bile bende fayda etmedi, kışın bile 1 saate göz altlarım simsiyah oluyor.

tavsiyeleriniz varsa açığım fakat artık akmayan maskaranın bi ütopya olduğunu düşünmeye başladım.

9 temmuz 20:38

2. denediklerim arasında (bkz: maybelline rocket volum express maskara) ve(bkz: maybelline lash sensational maskara) olandır.

ikisinde de akma dökülme gibi sorunlar yaşamıyorum.ikisiyle de ağlamışlığım çoktur(gizlinot: swh) buna rağmen akmazlar ancak lash sensational rocket'e göre çok daha başarılı bu konuda bence.

9 temmuz 23:55

3. zamanında kiko'dan böyle bir maskara almıştım ama temizlerken feci şekilde kirpikleri kopartıyordu. ondan sonra da bir daha almadım.

10 temmuz 00:01


4. l'oreal paris paradise waterproof. akmamayı geçtim, olduğu yere zamk gibi yapışıyor, çıkarmak mümkün değil.

note long lash. bu da yazın akmayan cinsten fakat gayet güzel çıkıyor kirpiklerden.

10 temmuz 17:56

5. Maybelline rocket volume. En büyük sorunu temizlemek fazlasıyla zor. Kirpik diplerimde kalıntılar bırakıyor mutlaka. Bir sürü makyaj temizleme suyu denedim ama hala bir çırpıda temizleyenini bulamadım

10 temmuz 18:20

6. Loreal Paris Paradise

Gözümde bu maskara varken saaatlerce ağlamıştım. Aynaya baktığımda gözaltlarım tertemizdi.

10 temmuz 19:53

7. Her ne kadar performans olarak gözümde best olmasalar da akmama konusunda öyle olan benefitin rimelleridir.(sadece roller lash ve they’re real kullandım) 

loreal paradise, essence i love crazy extreme ve aynı rimelin waterproof olanı, maybelline push up angel, balm scuba -bu da waterproof-,too faced better than sex önceden kullandığım diğer rimeller. Hepsinde min 1-2 kere akma sorunu yaşadım. Perfomansını mükemmel bulsam da benim için en fena akan essence i love crazy extreme

10 temmuz 20:58


8. Avon extra lasting mascara. Ipek kirpik yaptiramiyorum ama havuza denize girmek istiyorum diyenlere tavsiye. Bebek yağı ayarında bir çıkarıcı kullanmanız lazım.

10 temmuz 23:11

9. (link: https://www.suslusozluk.com/maybelline-falsies-push-up-angel-maskara?i=796840 Maybelline the falsies push up angel maskara) akma yapmayan, kirpikleri uzatıp tarayan ve kaldıran bir maskara. Akma-dökülme hiç yaşamadım. Tavsiye ederim.(gizlinot: 🙂)

Edit: link ekledim. Maskaranın başlığında detaylı yorum yazmıştım.

Edit 2: nasıl unuturum, bir de (link: https://www.suslusozluk.com/maybelline-the-colossal-big-shot-maskara?i=492802 maybelline the colossal big shot maskara) var. O da bebeklerimdendir. Şu iki maskara ne akma ne dökülme yapmadı bende.

11 temmuz 03:03 11 temmuz 03:10

10. akmayan maskaradan ziyade gözlerini ovuşturmayan insanlar olduğunu düşünüyorum.

11 temmuz 12:00