yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (231)
  • medya (12)

  231. Bir şey diyim mi herkesinin aksine sevdiğim bir isim. Ala'nın karakteri, aurası ve biraz daha oturaklı oluşu, kamerayı açtığında bebek sesi ile konuşma yapmaması, tabiri caizse kameraya oynamaması -ki keza bu kameraya oynama durumuna hepinizi o kadar alıştırmışlar ki artık onları samimi buluyorsunuz- yüzünden size kompeksli aksi ve itici geliyor. Kusursuz mu? Yoo. Lakin bu kadar linç yemeyi cidden hak etti mi bu kadın şaşırdım doğrusu. En azından kendi işini kurmuş elinde ki parayı bir şekilde değerlendiren ve hedefine giden bir kadın. Hayatına girmiş erkeklere göre bu kadına eleştiri yapmak o kadar mantıksız ki. 25-26 yaşında ki bir kadına sanki 40 yaşına gelmiş çok görmüş geçirmiş artık bazı şeyler tamamen oturmuş gibi davranmak gereksiz. Asıl doğallık bence o kamerayı eline aldığında almadığında ki gibi davranabilmek. Ne bileyim youtuber diye çevresi aşırı geniş ve herkesle iyi anlaşan biri olmak zorunda değil ki.

  Sevdim bu kadını bana diğerlerinden farklı geliyor. Çok avukatını oynamak istemezdim ama gereksiz yorumlar yapıldığını düşünüyorum. E tabi bu linçler arasında haklı çıkışlarda baya bir mevcut.

  Son olarak gözüme değen bir ayrıntı oldu belki de yanılıyorumdur ama:

  Ala'nın son yayınladığı vlogun (Influencer olmanın ilk kuralını açıklıyorum adlı vlog) havası içeriği takipçilerine karşı duruşunun aynısını 3 gün sonra Sibil Çetinkaya çekmiş. Hatta Ala videosunda belini falan gösteriyor zayıfım gibi geliyor belim ince olduğundan falan ama göbeğim var diyor. Sibil çetinkaya'nın son vlogunda da (ada ev turu adlı vlog) dk 29.51'de benzer şeyler yapıyor:d? İlk defa algıma girdi genelde dikkat etmem ama bu bahsettiğim vlogları üst üste izleyince aynı etkiyi alacaksınız :d

  9 ekim 20:08 9 ekim 20:10

  230. Gerçekten bu kızı izlemek bile insanı geriyor.Youtube ,instagram üzerinden hayatını izlediğim kadarıyla kaostan besleniyor ( ki kendiside kaosu sevdiğini bir videosunda söylemişti.) Asla kendi halinde dingin bir şekilde görmedik Alayı. İlişkilerini arkadaşlıklarını hep abartılı yaşadığını gördük herşeyi.Bence sorunu kesinlikle dengeyi sağlayamaması.

  4 ekim 18:05 4 ekim 18:06

  229. Bence zor birisi. Hem deniz Dülgeroğlu hem ala tokel, bunca imkan ve rahatlık içinde nasıl bu kadar depresif olduğunu anlayamadığım iki insan. Tamam elbette zor zamanları oluyordur. Ama bi noktadan sonrası bana şımarıklık ve şükürsüzlük geliyor

  23 eylül 22:10


  228. Cabalasam da sevemedigim youtuber. Birlikte oldugu insanin,ortamin seklini aliyo gibi geliyo maalesef samimi bulmuyorum. Samimiyetini is birliklerinde de goremiyorum. Son Neutrogena is birligi ustunde cok egreti kalmis:/

  23 eylül 18:42

  227. ayrılık ve dilekin ona taşınması sonrası yine jordanlardan abartı valentinolara hızlı geçişini izleyeceğimiz youtuber

  21 eylül 23:55

  226. Kaba bir kadın. Ebru gündeş gibi biraz. Errrrkek kadın. 

  20 eylül 16:13

  225. ala'yı uzun zamandır takip ediyorum. bu süre içinde hayatında büyüklü küçüklü pek çok olay ve değişiklik gördüm, hepsinin ortak noktası şu: ala hayatında iyi giden şeyleri aşırı göz önünde tutarken, bunlar kötüye gitmeye başlayınca olayın sadece ucundan gösterip kalanıyla ilgili "bunu siz anlayamazsınız, sizinle paylaşamam, benim özelim" falan diyerek konudan sıyrılıyor ama o olay çoktaaan spkeülasyonlarla ordan oraya yayılmış oluyor. elbette her şey iyiyken göz önünde tutuyor diye kötüyken de tüm detayları vermek zorunda değil ama bu dengesizlik asıl kendisine zarar veriyor bunu görmesi lazım. ben ala'nın özünde iyi niyetli, gerçek, hayatta samimi bir şeyler arayan bir insan görüyorum ve içinde bulunduğu sektör buna izin veren bir şey değil. bu tezatlıktan zarar gören de ala'nın kendisi. dolayısıyla bence bu sektörle ve işiyle kurduğu ilişkiyi özel hayatındaki karakteriyle ayrı tutmalı bence, çünkü besbelli ki ikisi uyuşmuyor.

  20 eylül 15:01


  224. Bomboş samimiyetliklerle dolu ilişkiler yaşayan insanlardan biri. sadece bu kızımız değil diğerleri de aynı. Bir günde can ciğer oluyorsunuz küsünce de sokmadığınız laf yapmadığınız gönderme kalmıyor. Sonra da inkar ediyorsunuz ben böyle bir insan değilim, Umursamam bilmem ne. Sizin arkadaşlıklarınızdan da ilişkilerinizden de gına geldi. Her yerde siz.

  20 eylül 14:18

  223. Dün bir dedikodu sayfası sanırım gossippasta emin değilim, ala ve ahmet'le ilgili birşeyler duydum ama defne samyeli gibi konduramadım dedi. Ala'nın aldatıldığını daha güzel ima edemezdi herhalde. Sibil vasıtasıyla tanıdığı biriyle aldatmış olabilir ahmet. Sibil'e ayrı bir hırsı var çünkü ala'nın. 

  20 eylül 13:18

  222. Gercekten dolabın arkasına düşen kedisini vlog cekerek araması beni şok etti. Yani her türlü durum vlog malzemesi mi? Senin orda kedin gerçekten düşerken bi yerini çarpmış olabilir zarar görmüş olabilir. Bende kedi sahibiyim ve bu durumda ilk düşüneceğim şey onu ordan cıkartabilmek olurdu. Ayrıca herkes Ahmet'le ayrılığının üzerine konusacağı vlogu beklerken izleneceğini bildiği için vlogun uzun bir kısmına telefon reklamı koyması ve diğer (bu konuyu konuşmak zorunda değilsin bu arada) konuyu 5dk konusup geçmesi.

  dipnot: üst dudağına dolgu yaptın ama hala üst dudağına ruju taşırarak sürüyorsun. Bir arkadaşında uyarsın artık.

  Edit: Doğum günü kutlaması yaparken sosyal mesafesiz, maskesiz ve bol öpücüklü kutlamanız nedeniyle bu virüs bitmiyor.

  19 eylül 21:37 19 eylül 21:45

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar