yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.4
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (8)
  • oylar (9)
  • medya (4)
  5

  1. Fenty beauty markasının en çılgın aydınlatıcılarından biri.

  Simli aydınlatıcıları normalde sevmem ama bu çok farklı bir aydınlatıcı. Ambalajında beyaz gözüküyor ama hiçbir şekilde alt pigmenti yok uyguladığınızda. Cildinize ıslak bir görüntü veriyor. Yapısı zaten ıslak gibi ellediğinizde jel bir aydınlatıcı gibi hissediyorsunuz ama pudra bitişli. üstündeki simler yine sim sim görünüyor tabii sevmeyenler dikkat etsin yine de. Ben sim sevmeye biri olarak yansımlarını çok sevdim. bugüne kadar kullandığım en ilginç aydınlatıcı oldu diyebilirim.

  günlük kullanıma çok uygun değil hani eğer usul usul bir parlaklık arıyorsanız kaçın. ben akşamları, haftasonları ve yaz günleri severek kullanırım. vücuda uyguladığınızda da harika duruyor. dekolteli kıyafetlerinizi tamamlayabilirsiniz.

  not: en kısa zamanda güneş altına fotoğraf çekip görsellere ekleyeceğim.

  18 nisan 2019 17:04 18 nisan 2019 17:09

  5

  2. mini boy seti içinde how many carats rengi ve Gloss Bomb Universal Lip Luminizer parlatıcısını birlikte almıştım.

  ben highlight görüntüsünü çok doğal olmadığı sürece pek sevemiyorum, bu ürünü ilk çıktığı günden beri far olarak beğeniyordum. bu yüzden far olarak değerlendireceğim: müt-hiş bir ışıltı veriyor, simli bir yapısı var ama renksiz mikro simler olduğu için aydınlık parlak bir görüntüsü var.

  satışı sephorada hala devam ederken şunu söyleyebilirim ki, bu highlighterın minisi fazla fazla yetecektir.

  + gloss bomb universal lip luminizer için de söyleyeceklerim var: dudaklarda biraz yapış hissi bıraksa da gerçekten güzel bir gloss, hem ışıl ışıl, hem gloss gloss.. Mac, kiko, nyx, pek çok markanın glosslarını kullanan biri olarak diyebilirim ki muadili diye düşünebileceğim hiçbir gloss yok.

  10 aralık 2020 16:41

  4

  3. Bendeki rengi how many carats. Günlük yaşamda kullanılabilecek bir ürün değil bence de. Yapısı güzel ama glitter gibi duruyor. Ben göz makyajında kullandım birkaç defa. Benim aydınlatıcı olacak kullanabileceğim bir ürün değil. Gün ışığında görünümünü medyaya ekliyorum. Aldığım setin içindeki üründü bendeki seyahat boyu.

  ilgili medya:
  1
  17 ağustos 2021 12:43


  4

  4. O kadar değişik bir highlighter ki, kullanmaktan çok sahip olma isteği ile aldırıyor kendini. Kremsi bir yapısı var, şeffaf minik simler sanki ıslakmış gibi parlıyor. Sadece yüzde değil, omuzlarda, bacaklarda da çok güzel duruyor. Günlük kullanıma uygun değil, bana sanki sahne ışıklarında bir dansçının kullanabileceği ürün hissi veriyor. Bugüne dek 2-3 kez kullandım ama sırf böyle bir şeyim olsun diye yine de aldığıma memnunum.

  12 eylül 2021 22:38

  5. Sephora indiriminde seyahat boyu olan bir kit görmüştüm ancak satın alamadan tükendi:( highlighterdan cok far olarak kullanmaya müsait olduğuna katılıyorum sim sim bir yapısı var ben yapısını revolution birds paradise paletindeki hot tropic e benzettim ama renk olarak alakaları yok muadil olabilecek bir şey bulmayı çok istiyorum:(

  2 ocak 2023 17:39

  5

  6. "How many carats?" ve "rose rave" renklerine sahibim.

  Rose rave pembe/şeftali, how many carats ise beyaz görünmesine rağmen; çoğu kişinin belirttiği gibi uygulandığı zaman belirgin renkleri yok. Kalıcılık olarak gayet güzel ama akşama kadar tüm yüze dağılıyor, sürdüğünüz yerde kalmıyor. Çok iyi temizlemek gerekiyor, yoksa yüzünüzde illa simler kalıyor.Rose rave diğerine göre biraz daha kremsi yapıda. ikisi de tam olarak sim bombası, ışıl ışıl harika.

  Günlük olarak kullanıma uygun değil diyenler olmuş, ben istisnasız her gün bayılarak kullanıyorum. Ambalajı simli saydam ama renkli plastikten. Aynası mevcut. 8 gramlık bir ürün. Günlük hayatta kullanmadığınız sürece evladiyelik, ömür boyu yeter gibi.

  Ben olayımı buldum diyebilirim, maddi imkanım elverdiği sürece bittikçe alırım.

  ilgili medya:
  2
  18 mart 2023 16:21

  5

  7. bugün sephorada testerına baktım, kremsi gibi görüntüsüne rağmen yumuşacık bir pudra gibi. beyaz olanını denedim özellikle, parıltısı  inanılmaz. simler dışında kendi rengi olmadığı için çok güzel ıslak ıslak duruyor, gözlerime sürmemek için kendimi zor tuttum. sarı gibi olanı da aynı altı renksiz ama simleri gold şeftali gibi parlıyor. parmağımla alıp elime sürdüm parmağımda da baya kaldı. elimde denediğim için kalıcılığını bilemiyorum ama yapısı muhteşemdi. 900 lira olmasa anında alıcaktım 

  2 mayıs 2023 23:34


  8. bu highligterı glitter aşıkları pek sevecektir. 

  öncelikle bu ürün bence en çok sahne makyajları için uygun. alaturka bir sahne siminden bahsetmiyorum. mesela sahne sanatlarında (latin dans, bale, müzikal vs.) veya artistik buz pateni yapan sporcuda ve sahne alan müzisyenlerde. 

   jel-toz formül arasında bir noktada yer alan simli bir şey. yanak kısmına aydınlatıcı olarak sürmeyi de herkes sevmeyecektir. vücut için de oldukça simli. gözde far olarak ise efsane. güneşsiz günlerde, gün ışığında gelinin görümcesi gibiyken; yapay ışıkta, mağaza ışıkları altında, sarı ışıkta ve geceleri şahane, efsane, olay ve şıkır şıkır duruyor. sahnede hissediyorsunuz. 

  jelimsi bir yapıda olduğu için zaman içerisinde kuruma yapıp büzüşebilir gibi geldi. mini boyları ideal ve yeterli olacaktır. bende how many carats var ve kesinlikle diğer sarı pembemsi olandan daha güzel. biraz dökülme yapabiliyor. kalıcılığı da simli bir ürüne göre fena değil. 

  6 mayıs 2023 13:33 7 mayıs 2023 02:32