yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (129)
  • oylar (42)
  • medya (4)

  1. nars tarafından 2013 senesinde yeni çıkartılmış bir kapatıcı.

  nemlendiren ama aynı zamanda kalıcı, bol pigmentli ve kapatıcılığı yüksek bir yapıdadır. oldukça incedir ve uygulaması rahattır.

  çizgilere dolmadığını iddia ediyor nars çalışanları, bu konuda kapatıcı gerçekten de fena değil ancak yine de birkaç saat sonra çizgilere dolmasın diyorsanız mutlaka ince bir pudra ile sabitlemek gerekiyor.

  buyrun bu da kendisi (link: http://www.narscosmetics.com/complexion/concealers/~/radiant-creamy-concealer?d=true http://www.narscosmetics.com/complexion/concealers/~/radiant-creamy-concealer?d=true)

  10 mart 2014 20:11

  2. Görüp görebileceğim en başarılı kapatıcı. Bütün göz altı kusurlarını pürüzsüz gizliyor. Daha iyisini bulamadım...

  15 nisan 2014 10:28

  3. demirören sephora'da bir mua'nın uygulaması ile çok beğendiğim kapatıcı. inanılmaz aydınlatıyor ve acayip doğal duruyor yaa bayıldım! ama çok problemli gözaltlarım olmadığı için çok net bir tavsiye veremiyorum malesef.

  6 ağustos 2014 13:11


  4. gönlüme sinmiş kapatıcı. (kapatıcı, gönül, gönül işleri, gönle sinmesi??? neyse.)

  ocak ayından beri falan kullanıyorum, bana bir kez olsun yamuk yapmışlığı yoktur ki ben 20 senesini vaktiyle uyumayıp, vakitsiz uyuyarak devirmiş biriyim artık düşün göz altlarımın güzelliğini.

  pro long wear falan muhakkak başarılıdır tabii ama mac kullanmadığım için nars c. radiant'ı tüüüm bu ingiliz youtuberların elinde görünce (bir ara aşırı popi olmuştu hatırlarsanız) aldım. aldım ama sephorada sanırım mua dediğiniz kişilerden -çok sephora kültürüm yok kusura bakılmasın- benimle ilgilenen bayan tuttu bana chantilly rengini (en açık oluyor) verdi.

  eve gittim, baktım denedim "ayol ben beyaz tenliyim falan da irlandalı da değilim" dedim ama iş işten geçmişti tabii.

  burnumun üzerine aydınlatıcı olarak bile sürerek o bembeyaz chantilly'le bi-iki ay idare ettikten sonra vanilla'yla yollarımız birleşti.

  mutluyuz.

  nemlendirilmiş göz çevresi konusundaki entrylere katılıyorum. hafif bir nemlendirici şart. sen ne kullanıyorsun poppy diye soran olursa diye söyleyeyim: her sabah the body shop'ın aloe eye defence adlı hasas ciltler için aleo vera içerikli göz çevresi bakım kremini kullanıyorum.

  hastası değilim ama işimi görüyor.

  31 ağustos 2014 15:23

  5. Çok çok güzel bir kapatıcı. Bu ve mac prolongwear arasında kalmıştım ama yorumlara güvenip tercihimi narstan yana kullandım ve çok memnunum. Öncelikle göz altlarım çok koyu, hem genetik hem de uykusuzluk sebebiyle; cildim yağlı olmasına rağmen göz altlarım kuru. Bu yüzden istediğim gibi bir kapatıcı bulamıyordum, yoğun olup kapatanlar da birikme yapıyordu. Bu ürün çok yoğun, çok az kullanıyorum ve çok rahat dağılıyor. Bitişi ise kadife gibi, gözaltlarına hafif bir aydınlık veriyor. Pudrayla sabitlendiğinde çizgilere dolmuyor ve saatlerce yerinden oynamıyor. Çok çok beğendim, morluklardan şikayet eden herkese tavsiye ediyorum. Tek eksisi çok renk seçeneği olmaması. Nc 20-25 için custard rengi uyar. 6ml ürün diğer kapatıcılara oranla az gibi görünebilir ama dediğim gibi çok az kullanıyorsunuz.

  27 kasım 2014 18:39 27 kasım 2014 18:40

  6. Kapatıcılığını çok beğendiğim, yoğun kapatıcılık veren ama doğru renk seçildiğinde gayet de doğal duran, corrector ile kullanılmaması gereken kapatıcı. Zira corrector ile kullanılırsa o zaman doğallıktan çıkılabilir, aşırı aydınlık bir görüntü oluşturabilir.

  28 kasım 2014 01:50

  7. nars markasının likit concealer'ı.

  makyaj çantamın olmazsa olmaz ürünlerinden bir tanesi diyebilirim. hem hafif bir formu var hemde yeterli kapatıcılığı sağlıyor.

  şahsen ben benefit boi ing üzerine makyaj sonunda pudrayla fikslemeden evvel son dokunuş olarak olarak kullanıyorum ve gayet memnunum.

  2 ocak 2015 01:21


  8. verilen paranın (bence) hakkını veren adı gibi kremsi ve yüksek kapatıcılıkta bol renk seçeneği sunan bir kapatıcı. Ben özel günler dışında fondoten kullanmadığım için göz altları yanı sıra yüzümdeki ufak tefek lekelere ve kızarıklara da kullanıyorum az ürünle oldukça güzel kapatıcılık sağlıyor. Pro long wear, secret camouflage ya da son gözdelerden clarins instant concealer ı denemeden aradığım ürünü buldum demek zor ama açıkcası yeni ürün deneme ihtiyacını da hissetmiyorum fazla. İyi ve kalıcı bir kapatıcı arayanlar için önerilir.

  25 ocak 2015 03:18

  9. verilen parayı sonuna kadar hak eden, çok sevdiğim kapatıcım.

  örtücülüğü bana yeterli geldi, çok aydınlık değil ama sağlıklı bir aydınlığa sahip bir bitişi var. hemen hemen her kapatıcıda olduğumu gibi göz altlarını biraz kurutuyor, nemlendiricinin üstüne uygulamanız tavsiye olunur.

  29 ocak 2015 18:07

  10. bitmesin diye kullanmaya korktuğum ama bir yandan da onun yerini kimse tutmuyor napayım deyip hergün elime aldığım kapatıcım. Oldukça geniş renk yelpazesinin olması da büyük avantaj. ben online olarak Vanılla rengini almıştım biraz da tereddüt etmiştim alırken ama renk cildime oldukça güzel uyum sağlıyor.

  8 şubat 2015 01:03 ed.9 şubat 2015 21:36