yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (15)
  • oylar (8)
  • medya (3)
  5

  1. charlotte tilbury markasının meşhur pillow talk dudak kaleminin sınırlı sayıda üretilmiş stick yapıdaki ruju. ambalajı, kokusu ve yapısı muhteşem, her şekilde lüks hissiyatı veriyor.

  rengi bende biraz pembeye dönük nude durdu. ama kat kat sürüp dudağı ruja bulamadığınızda markanın iddia ettiği gibi dudağı daha şekilli ve güzel gösteriyor gerçekten.

  ilk çıkanlardan kapmıştım, iyi ki almışım diyorum. bir de dudak kaleminden alıp onunla kullanmayı düşünüyorum. ama dediklerine göre dudak kalemiyle arasında ton farkı olabilirmiş.

  11 mayıs 2017 17:11

  2. Abartılmış balon bir rujdur. Gerçi ben artık charlotte tilbury ürünlerinin komple abartıldığını düşünmeye başladım. Rengi her yerde bulunabilecek bir renk. Süper kalıcı da değil. Bir de benim dudağımda soyulmalara neden oluyor. Parasını hak ettiğini düşünmüyorum.

  29 ağustos 2017 13:55

  3. Amsterdam da ruj ve dudak kalemini toplamda 56euro ya aldım. Bence biraz şişirilmiş bir ürün. Rengi dudakta bir çok markada bulabileceğiniz bir tonda duruyor. Çok tatlı bir kokusu var, sürümü rujun kolay, kalem de bence yumuşak gayet. Kalıcılığı ortalama sanki. Bence her ten ve kişiye gitmeyecek bir renk.(farklı ışıklarda çekilmiş bilekteki rengini fotoğraflara ekledim)

  29 ağustos 2017 19:47


  4. geçen gün bizzat mağazasına gidip deneyeyim dedim, neymiş bu bu kadar abarttıkları ruj diye. Bana hiç de öyle ahim şahim değişik bir ruj gibi gelmedi. Ha bu arada ne kadar olduğunu bile sormadım eğer azcık ilgimi çekseydi sorardım demek ki çekmemiş.

  Rengi pembemsi morumsu bişey sanki dudaklarım soğuktan usumuşum de morarmışım gibi oldu. Benim tenime hiç yakışmadı. Yakışanı vardır eminim.

  Edit: sirf merakimdan gittim bir daha denedim, sonuc yine husran, yapisi biraz kuru , ilk surunce cok kuru gelmiyor ama bir yarim saat sonra falan kuruyor dudakta. ve yine merakimdan fiyatini sordum. ingiltere pazarinda: £24 , bugunku pound kuruyla tl fiyati=122.76 (kesinlikle degmez)

  30 ağustos 2017 12:22 15 kasım 2017 17:49

  5. ilk kez bir instagram satıcısından alışveriş yapıp aldığım ruj. kar payını abartmamıştı ve çok kısa sürede elimdeydi. ilk sürdüğümde daha bariz bir renk bekliyordum ama zamanla alıştım çünkü hakiki bir nude. bende kahveye dönük dudak rengim gibi durdu. kalıcılığının beklediğimden çok daha iyi olduğunu da söylemem lazım.

  29 eylül 2017 01:55

  5

  6. Severek kullandığım bir nude ruj. Aynı adı taşıyan dudak kalemi ile hemen hemen aynı renkte, hafif pembeye kaçan bir nude. Sarı alt tonlu olmama rağmen severek kullanıyorum (not: bende pembe değil kahvemsi durdu). Oldukça pigmentli ve sürümü çok rahat bir mat ruj, kokusu da güzel. Nude olduğu için online söylenecek bir ruj değil, denemeden sipariş vermeyin derim. nars audacious’la kıyaslarsam ct çok daha hafif, nars’la aynı pigmentasyona çok daha ince bir tabakayla dudağınızda ruju hissetmeden ulaşabiliyorsunuz.

  14 nisan 2018 15:00 14 nisan 2018 15:07

  7. Bu ruju cidden çokça merak edip aldım. Bende kahve-pembe bir nude şeklinde durdu. Kalıcılıgı baya başarılı oldu. Çok sevdim ama herkese gidecek bir renk değil. Ben macte nc15 im dudak rengim de ortalama bir dudak rengidir ona göre düşünebilirsiniz. Ekleyebilirsem swatch da ekleyeyim. Ama o paraları vermeye hiç gerek yok macin bir tık daha iyisi. Narslarla eşit diyebilirim.

  ilgili medya:
  1
  1 haziran 2018 00:27


  8. Yurtdışından almıştım, giderken de alışveriş listemde özellikle bakmak istediğim ürünler arasındaydı. Dudak kalemi ile birlikte kullanıyorum ben. Grilik içeren bir pembe. İnternette hep beyaz tenlilerde gördüm ve deneyene kadar yakışmayacağını düşünüyordum. Bende tam olarak "nude" durdu. Dudağımı çerçeveleyip uyguluyorum. Kalıcılığı bence iyi, tazenlenmeye müsait bir yapısı var. Parçalanma yapmıyor. Ama nedense bu ruj benim için sür-çık ruj değil. Uğraş istiyor sanki. Aldığım için mutluyum ama bence pahalı. Bir daha almam sanırım.

  17 kasım 2018 22:09

  4

  9. bende kahveye çalan bir pembe gibi durdu. dudak kalemi daha pembe ve renk olarak daha güzel. rujun yapısı, sürümü, kokusu cidden kaliteli olduğunu belli ediyor. ambalaji çok şık. ama renk olarak birçok markada bulacağınız ruj rengine sahip. bende bu ton kahveye dönük dururken kardeşim denediğinde daha pembemsi durdu alt tona göre çok değişen bir renge sahip. denemeden alınmaması gerek diye düşünüyorum çünkü renk umduğunuz gibi durmayabilir sizde. bende daha pembe hayal ederek almıştım. kalite ve yapı olarak macin bir tık yukarısında buldum. bitene kadar kullanırım ama fiyatının yüksekliğinden ve muadil başka markalarda bulabileceğimden bir daha almam.

  24 aralık 2019 22:23

  10. Bugüne kadar sahip olduğum en pahalı rujum olduğundan başlarda kullanmaya korkuyordum hemen biter diye fakat dibini gördükten sonra ikinciyi aldım ve hiç pişman değilim. Dudaklarıma bir çok renk yakıştırmadığımdan, bu ruju ünlü bir YouTuber sayesinde keşfetmek beni çok mutlu etti. Bence herkese yakışan bir ton çünkü arkadaşlarım bile benden kullandığında hepsine ayrı yakışmakta. Bir sonraki rujum Sexy Sienna olacak sanırım.

  31 aralık 2019 22:25