yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (62)
  • oylar (62)
  • medya (4)
  5

  1. ay süslüler ben bunu ilk tiktokta görmüştüm, viral olmuştu 1-2 ay önce. bir maskara aşığı olarak radarıma aldım ve bekledim ne zaman gelecek diye... anlamadım da neden hiçbir influencer daha önce alıp denememiş çünkü baya popüler yurt dışında şu an.

  sonunda gelmiş, eveshoptan aldım ben. bugün hatta az önce ulaştı elime, hemen deneyip buraya yazayım istedim. benim kirpiklerim o videolardaki gibi çok da kısa değil, ortalamanın belki biraz üstündedir ve çok kıvrık da sayılmaz. lash sensational'ı da denemiş ve 1-2 sene kullanmış biri olarak ondan farklı en büyük avantajı aplikatörünün esnek ve uzun olması. kirpiklerimi gerçekten çok güzel kavradı ve uzattı. ben kirpik kıvırıcı olmadan kullandım direkt etkisini görebilmek için, kız kardeşim kirpik kıvırıcıyla denedi (onun kirpikleri benden bir tık daha uzun). resmen takma kirpik gibi olmuş onda, adı gibi arşa çıkarmış gerçekten. demem o ki vaadlerini yerine getiren bir maskara bence. loreal telescopic'i de denemiştim ve ondan daha iyi olduğunu söyleyebilirim çünkü o 2 ve 3.katlarda topaklanma yapıyordu biraz, bunda öyle bir sorun yaşamadım ben. eğer maskaradan beklentiniz kirpiklerinizi kıvırmasıysa lash sensational bir tık daha iyi olabilir ancak sky high gerçekten çok güzel uzatıyor ve tek tek ayırıyor.

  fiyatı şu an 65 tl, şu an iyi olan maskaraların indirimli fiyatları aşağı yukarı böyle zaten ve bence bu maskaraya kesinlikle değiyor.

  gün sonunda akma yapıp yapmadığını vs editlerim.

  eveshop linkini de bırakayım: (link: https://www.eveshop.com.tr/maybelline/lash-sensational-sky-high-maskara/ )

  Edit: gün içerisinde akma yapmadı, batma/yanma da hissetmedim. Kirpiklerim sabah sürdüğüm şekliyle duruyor. Mutlaka deneyin süslüler. 

  uzuuun uzun zaman sonra gelen edit: ne yazık ki uzun vadede hayal kırıklığına uğrattı. zamanla başlangıçta verdiği etkiyi yitirip sadece kirpikleri ayıran bir rimel oldu, uzatma yeteneği de kayboldu. ve gerçekten çok bereketsiz geldi bana, çok kısa sürede kuruyup bitti. kısacası başlarda çok hypelanmıştım evet ama bir daha tercih edeceğimi sanmıyorum :(

  ilgili medya:
  1
  9 şubat 2021 12:36 24 aralık 2021 12:23

  4

  2. hacim değil sadece uzunluk veriyor isminde de belirtildiği gibi. maybelline ürünlerini kullanmayı bırakmıştım ama bu ürün o kadar övüldü ki türkiye'ye gelince hemen kaptım. gerçekten güzel bir uzunluk veriyor fakat kat kat sürüldükçe diğer maskaralarda olduğu gibi bayağı bir görüntü oluşuyor. ikinci katta bile topaklanma yapmadı, biraz aktı ama primer ile denediğimde daha iyi sonuç aldım. kesinlikle denemelisiniz ama daha önce maybelline lash sensational ve push up angel denediyseniz vereceği uzunluk sizi çok çok şaşırtmaz. 

  27 şubat 2021 21:19

  3. rosmann indiriminden 65 tl'ye aldım. Fırçası çok güzel elastik ve ince. Deneyince editlerim.

  3 mart 2021 09:46


  4

  4. eve indiriminden 55 tl'ye aldım. kirpikleri çok güzel uzatıyor ve çok doğal bir görüntü veriyor bence (gizlinot: tek kat sürdüm) gün içinde hiç akma yapmadı, ben beğendim. 8/10 bir ürün bence

  5 mart 2021 11:49

  5. Dün indirimdeyken gideyim alayim dedim ne rossman'da ne gratis'te ne de Watsons'da bulabildiğim ürün. Ordaki çalışan, "birisi gelip on tane alıp gitti," deyince şoka uğradım :(

  Tanım: kullanmayi çok istediğim ama bir türlü alamadığım ürün. Okuduğum çoğu yoruma göre cok güzel bir ürünmus. Almak nasip olursa kendi yorumumu editlerim :(

  9 mart 2021 08:35

  2

  6. Benim için meeeh. Çok güzel uzatıyor gerçekten ama asla hacim vermiyor hatta kirpikleri yapıştırdığı için olduğundan da hacimsiz görünüyor, tabi o görüntüyü seviyorsanız çok beğenirsiniz. Ben fırçasının o kadar yumuşak ve oynak olmasını da hiç sevmedim ve bir de çok zor temizleniyor, ertesi güne kalıntıları kalıyor . Ben hiç sevmemişim... uzatması iyi bak, ona lafım yok ama o kadar

  3 nisan 2021 16:28

  7. Henüz denemedim ama videolardan gördüğüm kadarıyla bu benim all-time favorim (gbkz: glossier) maskaranın muadili gibi gözüküyor. Çok az makyaj yaptığım için elimdeki son glossier maskara ne zaman biter de denerim bilmiyorum ama beni heyecanlandırdı bu ürün. Benim gibi sürekli glossier muadili arayanlar varsa duyrulur.

  15 mayıs 2021 00:37


  2

  8. Drugstore'ların Tüm maybelline ürünlerine %40 indirim uygularken, bunu dışlayıp, %20 indirimle satışa sunduğu ve indirimli haliye 89.70 tl olan maskara.

  Öyle övüldü ki, makyajda en önem verdiğim şey maskara olduğu için ben de denemek istedim. Ama asla bulamadım. Tabii ki bu "sold-out" durumu firmanın da işine gelmiş ki 90 tl'den satıyorlar.

  Neyse... bu maskara arkadaşımız influencer'lar tarafından en çok, şu an hali hazırda kullanmakta olduğum pek sevgili maskaram maybelline lash sensational full fan effect'le karşılaştırılmış. Açıkçası ikisi arasında, bir tanesi hariç, ben pek bir fark göremedim. Sizinle de paylaşacağım görselleri. Bakın kendiniz karar verin. Boşuna tüketim çılgınlığına düşüp aynı etkiyi 30 tl daha fazla para ödeyerek almayın.

  ilgili medya:
  3
  21 mayıs 2021 22:43

  9. Başarılı bir maskara ama hacim arayışında olanlar için değil. Kirpikleri güzel bir şekilde kıvırıp uzatıyor drug store ürünleri arasında en iyilerden. Fakat fiyatı son günlerde fazlaca artmış durumda.

  24 mayıs 2021 14:37

  4

  10. Denebunu'dan kazandığım ilk ve tek ücretsiz kutuda bu maskara vardı. Zaten sürekli maskeliyiz diye çok makyaj yapmadığım için kullanmamıştım. Dün bir arkadaşımın nikahı vardı, denemiş olayım diye makyajımda bu maskarayı kullandım. Bence etki olarak normal lash sensationaldan hiçbir farkı yok. Sadece makyajımı çıkarırken çok daha kuru ve sert geldi, belki suya daha dayanıklı olabilir.

  Açıkçası normalini bulabildiğim sürece bunu bir daha almam, siz de boş yere daha fazla para vermeyin bence süslüler.

  6 haziran 2021 10:54