yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (7)
  • oylar (3)
  • medya (2)

  1. biodermadan nefret etme sebebim olan ikinci ürün. şurada birincisini anlatmıştım. (bkz: bioderma hydrabio perfecteur SPF 30 nemlendirici). recete.com'un bioderma 3 al 2 öde kampanyası ile aldım ürünleri. (gizlinot: siteyle ilgili bir problemim yok aksine çok memnun)

  bu aralar yüzüm çorak araziler gibi. özellikle çene bölgem kupkuru, kırmızı, gergin ve pul pul. bu krem işe yarar diye düşünmüştüm. abartmak istemiyorum ama gerçekten berbat. vakti zamanında garnierin bimden aldığım 7 liralık nemlendiricisi bile çok daha güzeldi. en azından yüzümü nemlendiriyordu. o kadar işe yaramaz ki yüzüme sadece lüzumsuz bir tabaka sürüyorum. kullandığımdan beri yemin ediyorum pullanmalarım arttı. bu kremde biodermanın diğer anlattığım kremi gibi kesinlikle emilmiyor ve tabaka halinde kalıyor ve yüzden dökülüyor. yine bir nemlendirici denemem daha hüsranla sonuçlandı.

  24 haziran 2016 10:31

  2. etkisi bir dönem nerdeyse hepimize promosyon olarak verilen yves rocher hydra vegetal gel krem ile neredeyse aynı. onu sevdiyseniz seversiniz, sevmediyseniz sevmezsiniz. nerdeyse kokları bile aynı. cilde çok çok iyi peeling yapılıp kullanılması gerekiyor. yoksa yukarıdaki yorumlar oluyor. ben kimyasal peeling yapmaya başladıktan sonra daha olumlu sonuçlar aldığımı söyleyebilirim.

  24 haziran 2016 12:44

  3. Aşırı kuru cildim için eczacının verdiği krem. Bioderma'nın diğer ürünleri ile ilgili güzel yorumlar okuduktan sonra almaya karar vermiştim. Cildim hassas değil, sorunlu bir cildim yok ama aşırı kuru. Bu yüzden tamamen nemlendirmek için üretilmiş bu ürünü verdi eczacı, tam bir nem bombası diyerek. Ancak hiç memnun kalmadım. İnce bir yapısı yok. Bana göre bir nemlendirici için kalın ve sert bir krem. Sürdüğüm anda bile nemlendirici bir etki bırakmıyor. Alalı 4 gün oldu. Belki konuşmak için erken ama memnun kalmadım. Sürünce bile nemli bir etki bırakmıyor. Fiyatı da hiç ucuz değil. 114 tl'ye aldım. Kısacası tavsiye etmem.

  25 aralık 2018 14:53


  4. yapısı yumuşacık jel gibi olan krem. bunun iki çeşidi var ben jel olanını kullanıyorum, normal-karma ciltlerin seveceğini düşünüyorum. biraz karşılaştırmalı gideceğim. sensibio light olanı bende sivilce ve yağlanma problemi yapmıştı, bunu gerek yapısı gerek yağlandırmaması ama hafif parlaklık bırakması açısından çok beğendim. cosmed ultra nemlendiriciye benziyor ama bu daha iyi, çünkü onun nemlendirmesi çok yetersiz. kremin kokusu yok denecek kadar az. bu kadar pahalı olmasaydı alırdım güncel fiyatı 90 lira civarında, bu fiyata değeceğini düşünmediğim için almayacağım.

  5 mayıs 2019 13:40 2 nisan 2020 12:13

  2

  5. normalde bioderma sensibio rich kullanıyordum fakat cildim çok kuru ve bir süre sonra bu kremin bana yetersiz geldiğini hissetmeye başlayarak bir eczacıya danıştım ve bana bu kremi önerdi. bende aynı marka zaten diğerinden memnundum diyerek aldım. fakat çok da memnun kaldığım söylenemez. şöyle ki krem baya yoğun bir krem yani katı kıvamında resmen ter çevirsem kabını yerinden oynamaz o derece. kremi alıp suratıma sürüyorum fakat şöyle bir sorun oluyo, sanırım kremi cildim ememiyor çünkü kremi sürdükten sonrasında üstünden ne kadar zaman geçse de elimi suratıma atıp hafifçe gezdirdiğimde pütür pütür krem elime geliyor. belki de bana çok ağır gelmiştir krem bilmiyorum. o yüzden bitince yensini almayacağım.

  6 nisan 2020 18:17

  6. bu kremi banyo sonrası kuruyan yüzümde kullanmak amacıyla hydrabio gel cream ile birlikte almıştım. gel creami ne kadar sevdiysem bu kremden de o derece hoşlanmadım. ürünü yüzüme uygulamaya çalıştıkça yüzüm tarafından bir türlü emilmedi ve emilmesi için yaymaya çalıştıkca da silgi tozu gibi pütür pütür dökülmeye başladı. zannediyorum ki çok kuru ciltlerin anlaşabileceği ve memnun kalabileceği bir ürün ancak benim gibi sadece anlık kuruluklarda kullanmak isteyen normal-karma cilde sahip biriyseniz uzak durmanız faydalı olabilir. ürün kavanoz halinde olduğundan içinden sürüm için bir kaşık çıkıyor, bunun bir artı olduğunu söyleyebilirim çünkü kavanozda bulunan ürünler bana çok hijyenik gelmiyor. en azından kremi parmakla almaktansa kaşık kullanmak kremin geri kalanının daha temiz kalmasını sağlıyor.

  11 nisan 2020 23:56

  3

  7. Biodermanın hydrabio serisinden nemlendirici krem. bu kremi aslında tester deneyerek almıştım, çünkü tester'a bayılmıştım. Ancak zannediyorum iki versiyonu varmış ve benim denediğim jel olanmış. Jel olan daha hafifti ve daha iyi nem veriyordu. Bunun dokusu ise çok kalın ve kremi sürdükten sonra bir müddet yağlı bir his kalıyor. Bu da nemden çok yağlanma etkisi gibi. Beğendim mi hayır, beğenmedim mi ona da hayır. İdare ettim işte. Ancak bir daha jel versiyonunu alırım. 

  ilgili medya:
  1
  1 mayıs 10:01