girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1)
  • medya (1)

1. 1988 doğumlu, the danish girl filmi ile ünlenen isveçli oyuncu. kendisi oscar ödülü kazanan ikinci isveçli kadın oyuncu unvanını taşıyor. (gizlinot: ilki ingrid bergman)

the danish girl filminde tanıdım ben de kendisini. oyunculuğunu beğendim ve kendisini karizmatik buldum. bu yüzden hakkında biraz araştırma yaptım. danimarka yapımı bir filmde oynayabilmek için danimarka dilini öğrenmiş mesela. isveçli olmasına rağmen olive ten rengi ve kahverengi gözleri ile alışılagelmiş iskandinav görünümüne sahip olmadığı için bazı tepkileri ve onlara verdiği cevapları okuyup güldüm, özellikle the danish girl filminde danimarkalı bir karakteri oynadığı halde hiç iskandinava benzemediği yönünde aldığı eleştiriler ve yapılan yorumlar. espri anlayışı ve sivri dili hoşuma gitti.

daha sonra the man from uncle isimli filmde tekrar karşıma çıktı, film vasattı ancak kendisi oldukça eğlendirici bir karakterdi ve filmde sıkılmadım hiç. bence çekici bir kadın. (gbkz: michael fassbender) ile birlikteler ve çok şirin bir çift olduklarını düşünüyorum. :) umarım daha fazla yapımda yer alır, the danish girl'de oynadığından beri oldukça başarılı gidiyor.

ukte: (yazar: pembe ege kedisi)

25 eylül 2016 01:13 25 eylül 2016 02:14