yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  5.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (8)
  • oylar (1)
  • medya (1)

  1. Bugün rossmann'da görüp aldığım, krem yapılı bir aydınlatıcı. Marka hakkında genel bir bilgim ya da kimyasal olarak içeriği hakkında pek bir bilgim yok ama vegan bir ürünmüş bu. İlk olarak elimde denedim, biraz yoğun bir ürün, az alıp iyi dağıtmak gerekiyor. Bu şekilde uygulandığında gayet iyi sonuç veriyor. Sim sim durmuyor, benim önceliğim bu zaten aydınlatıcıda. Bunu erkek arkadaşımda test ettim, normalde aydınlatıcı sürünce buralarına sim bulaşmış deyip silmeye çalışırdı, bunda yapmadı. (gizlinot: swh) (gizlinot: gerçek ölçütüm bu değil tabii) Kalıcılık konusunda mükemmel değil, elmacık kemiklerime sürdüğümde 5-6 saat sonunda azalmıştı parlaklığı. Yine de komple uçmamıştı da. Ben parmağımla alıp yaydım bu arada krem olduğu için.

  Genel olarak beğendiğim bir aydınlatıcı oldu, bitse alırım çünkü bereketli de bir şeye benziyor; yoğunluğu sebebiyle az miktar yeterli oluyor. Yeterli gelmezse de üzerinden tekrar sürülerek artırılabiliyor. Fotoğraflarını görsellere ekliyorum.

  Edit: bendeki rengi 01 shiny bu arada. sanırım başka rengi yoktu, keşke olsaymış. Fiyatı da 18 ya da 19 liraydı tam hatırlayamadım.

  18 haziran 2017 01:50 18 haziran 2017 01:54

  2. Aradığım krem aydınlatıcıyı buldum sanırım. Çok göze çarpmayan inci parlaklığında bir tane arıyordum, tam istediğim gibi çıktı. Dağıtması biraz zor ama alterra'nın her krem kozmetik ürününde aynı sıkıntıyı yaşadım ben. Duruşu çok güzel, yaldır yaldır parlamıyor, eğer öyle aydınlatıcıları seviyorsanız bunu toz ürüne baz olarak kullanabilirsiniz belki. Kesinlikle sim yok içinde, tek rengi mevcut, açık tenlere uygun bence. fırçayla değil parmakla ısıtarak dağıtmak en uygun sonucu veriyor. 

  1 eylül 2017 23:42

  3. (yazar: Este lorien)'den görüp aldığım krem aydınlatıcı:d  Gerçekten çok güzel, çok doğal. keşke yapısı biraz daha yumuşak olsaymış. Çünkü fondöten üzerinde dağıtırken fondöteni azıcık siliyor. Tabi bu benim beceriksizliğim de olabilir. Ayrıca göz pınarında da güzel sonuç veriyor. Ancak tüm göz kapağınıza uygularsanız ilerleyen saatlerde birikme yapıyor aklınızda bulunsun, primer kullanılmasına rağmen. Yazarımıza teşekkür ederim, beni böyle güzel bir ürünle tanıştırdığı için. Ben sittinsene akıl edemezdim denemeyi. :) 

  13 ekim 2017 15:48


  5

  4. arkadaşımın tavsiyesiyle aldığım bir aydınlatıcı ve ilk aydınlatıcım. çok doğal duruyor bir kere. güzel bir canlılık veriyor ve aydınlatıcılara karşı olan önyargımı kırdığı için ayrı bir seviyorum kendisini. başta parmağımla uygulasam da kenarlarındaki ürünlere ulaşamadığım için eklips kapatıcı fırçasıyla uygulamaya başladım. çok fazla kullanamadan başka bir aydınlatıcı aldığım için makyaj çantamda kuzu kuzu bekliyor bir süredir

  25 ocak 2018 23:07

  5. rossman'dan indirimde 11 liraya aldığım krem yapılı highlighter. (gizlinot: bayram indirimi değil, alalı bir iki ay olmuştu)

  elimdeki pudra aydınlatıcılardan biri sim sim, diğeri de hiç yeterli pigment vermediği için simli durmayacak, doğal ve sağlıklı bir ışıltı verecek highlighter arıyordum, sözlükteki yorumları görünce ve rossmanda da indirimde bulunca kaptım bi' tane, beklentilerimi karşıladı. kesinlikle yüzde simli bir görüntüsü yok (gizlinot: hatta üründe sim yok bence) , çok doğal duruyor ve sağlıklı bir ışıldama katıyor. ben parmağıma alıp tampon hareketlerle uyguluyorum, yalnız ten makyajının üstüne uygulamak bazen zor olabiliyor, iz kalabiliyor bu yüzden iyice dağıtmak lazım ve sonrasında süngerle üstünden geçerseniz sorun olmaz.

  yoğun-belirgin aydınlatıcı beklentisiyle alacakların memnun olacağını sanmıyorum. dediğim gibi hafif doğal bir ışıltı arayanlar için şans verilebilecek bir aydınlatıcıdır kendisi.

  17 ağustos 2018 21:09

  6. Bereketli bir ürün. Üstelik vegan ki bu benim için çok önemli. Yapısı hafif ve çok fresh. Kalıcılığı mükemmel değil. Ama tekrar alırım.

  9 şubat 2019 23:06

  7. Rossmanlarda bulunan hafif yapılı bir ürün. Minik simler barındırıyor. Çok parlak bir görüntü vermiyor.

  10 şubat 2019 16:10


  8. Alterra markasının krem yapılı highlighterı. Renk olarak flormar m108 e çok benziyor. Hatta onun krem yapılı olanı bile diyebilirim.

  Cildim çok yağlı ancak aydınlatıcı kullanmayı seviyorum. Cildimde anlaşılabilecek, doğal ve sağlıklı ışıltı verebilecek bir aydınlatıcı arıyorum; ancak yağlı cilde uyacak bir ürün bulamadığım için uygun fiyatlı olduğundan bu ürüne şans verenlerdenim.

  Ürünün yüzde simli bir görüntüsü yok, çok doğal duruyor ve sağlıklı bir ışıltı katıyor. Ancak ürünü çok az alıp çok narin şekilde sürmeniz gerekiyor yoksa dağıtamıyorsunuz. ben parmağıma alıp tampon hareketlerle uyguluyorum, yalnız ten makyajının üstüne uygulamak bazen zor olabiliyor, hem iz kalabiliyor hem de sanki altına sürülen ürünü biraz oynatıyor. Bu arada durdukça yapısı biraz ağırlaşmakta başladı. Bu da ürünün yüzde dağıtılmasını zorlaştırıyor.

  hafif doğal bir ışıltı arayanlar için normal ve kuru ciltli süslüler için şans verilebilecek bir aydınlatıcı olduğunu düşünüyorum. Ancak yağlı ciltliler için uygun bir ürün olmadığını söyleyebilirim.

  5 mayıs 2019 22:50