yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (78)
  • medya (2)

  1. her sezon başka bir konuyla ekranlara gelen dizi. jenerikleri/fragmanları dizinin kendisinden daha çok korku ögesi içeriyor ve kesinlikle daha etkileyici. korku klasmanında olan bir dizi ama izlerken korku hissinden çok bir huzursuzluk ve merak yaratıyor bence. kaliteli bir iş olduğunu düşünüyorum. ilk sezon bittiğinde ikinci sezon için çok heyecanlanmıştım ne şekilde devam edecek diye ancak ikinci sezon apayrı bir konu işlendiğini görünce şok olmuştum. ilk üç sezonu ayrı ayrı çok sevdim, freak show, konsept olarak başarılı olsa da hafiften beni sıkıyor izlerken ne yazık ki.. bir an önce bitse de 5. sezona geçiş yapsak diye bekliyorum.

  15 aralık 2014 20:12 15 aralık 2014 20:12

  2. En favori dizimdir kendileri her perşembeyi iple çekerim. Her sezon farklı bir korku klişesini ele alır ancak izlerken cidden korkutur, aman ne klişe diye sıkılmazsınız. Ilk sezon hayaletli ev, ikinci sezon akıl hastanesi, üçüncü sezon cadılar meclisi, dördüncü ve şuan yayında olan sezon sirk ucubeleridir. Aralarındaki en yetersiz ve kötü sezon coven (cadılar meclisi) idi. Bir süslünün de dediği gibi popüler genç dizilerine benzetmişti o sezon ve ciddi anlamda sıkılmıştım. Ancak diğer üç sezon, özellikle asylum (akıl hastanesi) benim gibi korku gerilim tarzını seven birini oldukça tatmin etmiştir. Söylemeden geçilemeyecek bir unsurda dizinin bünyesinde Jessica Lange gibi bir hârikayı barındırmasıdır. Öyle bir kadın düşünün ki her rolün hakkını verebilen, inanılmaz güçlü bakışlara ve yaşına rağmen o güzelliğe sahip... Freak show dan sonra artık seride yer almayacağını duyunca yıkılmıştım :( Jessica Lange olmadan ahs nasıl olacak Sözlük :(

  15 aralık 2014 20:56

  3. 4. sezonunu bir sevdiğim bir sevmediğim dizidir. dandy mott efsane güzel bir karakter olmuş ama. ikinci sezona bence çooook yakışırdı.

  15 aralık 2014 21:04

  4. 4.sezonu bayağı bekledim ama 3 .bölümden sonra izleme hevesim kalmadı niyeyse araya sınav vs.girse de kaldım orda ama izlemekte tereddüt edenler başlasın ve 1.sezonu yavaş yavaş tüketsin başroldeki çocuğun adını unuttum ama ilk sezonda bildiğin aşık olmuştum ona da ama sonra o heveste gitti :/ kısaca ilk sezon en güzeliydi benim için .

  15 aralık 2014 21:59

  5. ilk sezonunu izleyip çok korktuğum için ikinci sezona geçemediğim dizi.

  bence baya korkunçtu yahu. ama izleyeceğim bir ara 2. sezonuda. (gizlinot: umarım )

  15 aralık 2014 22:13

  6. Çok büyük fanı olduğum dizi. Ama izlemiyorum, neden? Bekliyorum sezon tamamlansın, sonra oturup tüm bölümleri bi günde izleyip bitiriyorum. 3 sezondur böyle yaptım ve çok mutluyum.

  15 aralık 2014 22:19

  7. ilk üç sezonunu izlediğim ve en iyi sezonunun 2.si (gizlinot: asylum) olduğunu düşündüğüm gerilim dizisi. gerilim diyoruz aslında ama üçüncü sezonda ben pek gerilecek bir şey bulamadım, hatta daha çok gençlik dizisi tadında geçti diyebilirim. ilk iki sezon ise şahane, hele ki asylum hem karakterler hem de işlenen konu bakımından bir harikaydı. ben hafiften gerilmeyi severim, şu sıcak yaz gününde sırtımdan soğuk terler aksa ya diyenler için şiddetle öneriyorum.

  28 temmuz 2015 21:22

  8. 5. Sezon Hotel'de lady gaga da yer alacak diyorlar.

  28 temmuz 2015 21:39

  9. 4.sezon olan freak showu yeni bitirdim. Diğer sezonları nasıl merakla izlediysem bu sezonunu zorla bitirdim bir kaç haftaya 5.sezonu yayınlanacak nerdeyse mecburiyetten izlemiş gibi oldum. Freak show da pek korkuya yer verilmemiş daha çok dram gibi olmuş o yüzden bir yılda bitirebildim diziyi. Sadece sezon finali oldukça güzel ve anlamlı olmuş (gizlinot: mutlaka güzel bölümlerde vardır da unutmuşumdur) .şimdi 5.sezonu merakla bekliyorum ekimin 2 haftasında ya da o aralar yayınlanacak diye gördüm .Lady Gaga da olacağı için daha çok merak ediyorum.

  24 eylül 2015 09:18

  10. 5.sezonunun ilk bölümünü dün gece izledim. Ilk bölüm gerçekten güzel başladı umarım ilk sezonda ki gibi korku ve gerilim unsurları daha çok olur. Bu arada Lady Gaga bir diziye bu kadar cuk oturabilirdi bu yüzden diğer bölümleri merakla bekliyorum. (gizlinot: ay bir de Schmidt seni o şekilde görmez olaydım :().

  10 ekim 2015 08:25