sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (37)
  • medya (0)

  1. genellikle kadınların pek yanaşmadığı (veya bekaretim gideceğine..mantığıyla alternatif olarak gördüğü) erkeklerinse duyunca bile gözlerinden kalp çıkaran ilişki türü.

  bu kaba genellemeyi ve hetero bakış açısı bir yana, D.H.Lawrence'ın anlatımıyla, nihai çıplaklığını paylaşmaktır, bundan daha fazla çıplak olamamaktır ("sharing her last and final nakedness").

  24 temmuz 2015 00:33 24 temmuz 2015 00:34

  2. boşanma sebebi olarak görülür. ve ileriki yaşlarda, bağırsakların istemsiz bi şekilde çalışmasına sebeb olur.

  24 temmuz 2015 01:08

  3. hemoroid e sebep olabileceğini okumuştum. yağ kullanılır masaj yapılır alakası yok filan deniyo da çapı 4cm bişi giriyo içine boru mu? (gizlinot: şimdi bu soru da doğru olmadı zira baya boru yaani o artık) (ybkz: swh)

  fizik kurallarına göre düşünürsek gayet de hemoroide sebep olabilir ayrıca. o kadar kalın bi şeyin anüsten girip o kanalda gidip geldiğini düşünün. sonuçta bi zorlama gerçekleşiyor. hemoroidin sebebi zaten kabızlık sonucu ordaki zorlama değil mi?

  24 temmuz 2015 12:00

  4. (no:121933)

  24 temmuz 2015 12:59

  5. Marquis de Sade'ın "La Philosophie dans le boudoir"(gizlinot: yatak odasında felsefe ) eserinde göklere çıkarılan ve hatta gerçek zevkin ancak bu şekilde alınabileceğini söyleyen cinsel birleşme türüdür.

  kadınların fizyolojisini göz önüne alıp anal seks ile yaşayabilecekleri zevkin şiddeti konusunda bir şey söyleyemem. çünkü kadın için gerçek bir vajinal orgazm oldukça şiddetlidir. fakat anal birleşme sırasında uyarılan bölgelerin bir şekilde klitorisle bağlantısı varsa, o zaman ciddi bir zevkten bahsedilebilir tabi.

  erkekler için anal seks ise fizyolojik açıdan bazı üstünlükler barındırır. anal seks vasıtasıyla prostat uyarılır ve erkekler böylece vajinal orgazma benzer, penis vasıtasıyla gerçekleşen orgazmdan çok daha şiddetli bir prostat orgazmı yaşarlar. hatta içinde çok büyük zevk barındıran bu orgazmı yaşamak için, erkekler için özel üretilmiş (link: http://urun.n11.com/erkek-harici-destek-urunleri/titresimli-prostat-masaj-cihazi-P34361486 prostat masaj aletleri) vardır.

  24 temmuz 2015 14:29

  6. Bir kadın bundan bundan zevk alıyorsa iki durum söz konusu olabilir; ya psikolojik bir durumdur, erkeğim her anlamda bana sahip oldu, erkeğime daha çok zevk verdim, gibi... Ya da erkektir, travestidir, transtır, yani bir şekilde prostatı vardır. Üçüncü bir seçenek gelmiyor aklıma.

  Erkek de kadının zevk alacağı konusunda ısrarcıysa ya porno izlemekten beyni yanmıştır; ya da daha önce kendi deneyimlediği, suçluluk duygusuyla birlikte zevk aldığı ve sır gibi sakladığı bir (pasif) ilişkisi vardır. (gizlinot: Yaşayan kütüphaneden dinleyen bir arkadaşım aktarmıştı, trevestilere yönelik şiddet hep alınan zevkten kaynaklı suçluluk duygusundanmış.) (gizlinot: Kendilerinin o haline şahit olan tek insana öfke duyuyor, boşalma sonrası sendromuyla beraber de şiddete eğilimli olabiliyorlarmış.) (gizlinot: Bu utanca şahit olan tek insanı suçlama, hatta bazen ortadan kaldırma eğilimi diyelim...)

  Erkeklerin "Fethedilmedik delik bırakmamalıyım!" egosunu biz bari desteklemeyelim. Yok eğer kadının zevk alacağı konusunda ısrarcıysanız şu mekanizmayı bana bilimsel olarak açıklayın, saygıyla susayım. İnsanlar ağrı kesici, kas gevşetici, anal duş falan uğraşıp duruyor; kendimize bunu neden yapalım? (gizlinot: Double penetrasyon da sanıldığı gibi sevimli bir şey değilmiş, ciddi ağrı kesici ve kas gevşeticilerle hazırlanılıyormuş o sahnelere, atıp tutmayalım.)

  Mis gibi klitorisiniz, onunla bağlantılı bir vajinanız var, tadını çıkarın. Zevk alacağınız konusunda ısrarcı erkeklere de nasıl bu kadar emin olabildiklerini (!) sorun, en olmadı birlikte bir strap on dildo seçmeyi önerin, bakalım ne diyorlar. (gizlinot: Emin olun, sizden çok zevk alacaklardır.)

  25 temmuz 2015 01:13

  7. bir arkadaşım bakireliği bozulmasın diye bu yolla ilişkiye girince bayağı bir araştırma yapmıştım, sanki üzerime vazifeymiş gibi. kulaktan dolma birçok bilgim var o nedenle. aşağıda yazacaklarım, en azından fizyolojik olanlar kesinlikle tıbbi bilgiler değildir, şimdiden belirtmek isterim.

  birincisi, kadının bu yolla zevk alması aslında oradaki kaşıntının giderilmesiyle ilgili bir şey. çünkü anüsümüzde çok ciddi bir kaşıntı oluyormuş ve o kaşıntı en iyi anal seksle giderilebiliyormuş. dolayısıyla acı aşamasından sonra kadınlar bu nedenle zevk alabiliyorlar. kadınların asıl yol varken buradan orgazm olacaklarını sanmıyorum açıkçası.

  öte yandan ilerleyen dönemlerde dışkıyı tutamama sorununa neden olduğu neredeyse herkes tarafından kabul edilen bu ilişki türü aynı zamanda kadının omurgasına da zarar verme ihtimali taşıyor.

  kadının erkekten hastalık kapma riski bu yolla artarken, erkek de kadından bu yolla çok kolay hastalık kapabiliyor. bölgenin çok temiz olmadığını söylemek yanlış olmaz.

  eğer evliliğinizde istememenize rağmen böyle bir şeye zorlanırsanız bu direkt boşanma sebebi olarak görülüyor. hatta kadının itibarını korumak için bunu belirtmek amacıyla "ayakkabı hiç tersten giyilir mi?" deniliyormuş.

  olaya dini yönden bakacak olursak direkt yasaktır. kadını korumak amacıyla. yapıldığı an nikah düşer.

  bir de erkek açısından bakalım. erkekler zaten olan bütün deliklere girmek istiyorlar. bu alan daha dar olduğu için, kadın diz çöktüğü için erkek kendini hakimiyeti daha da fazla ele geçirmiş gibi hissediyor ve daha fazla zevk alıyormuş.

  tüm bildiklerim bu kadardı. tişikkirlir.

  25 temmuz 2015 01:41

  8. hak yol varken bok yoluna gidenlerin tercihi.

  25 temmuz 2015 12:16

  9. bir ilişkiden zevk alan insanların zihinsel sağlığını sorgulamak asıl rahatsızlık değil mi? insanlar istediğini yapabilir. özellikle bu seks kadar kişisel bir şey ise. herkesi yargılamak ne kadar kolay geliyor insanlara yahu. şaşıyorum. size mantıklı ya da güzel gelmiyor olabilir ancak yapan insanlara sağlıksız demek nasıl bir mantık?

  edit:ahlak bekçileri eksiyi basmış anında. soruyorum,''insanların özel hayatı hakkında sağlıksız yorumu yapmak doğru değil'' cümlesinin nesini eksilediniz??

  Edit2:bu girdi bazi kisiler tarafindan surekli eksileniyor. Eksileyenler saygi duyun cumlesinin nesini eksilediklerini,saygisizliklarinin ve hadsizliklerinim arkasindaki dusunceyi bana aciklasin mesaj atin lutfen(!)

  2 eylül 2015 23:21 19 ekim 2015 20:58

  10. Ian Gallagher'ın gay olduğunu açıkladığı bölüm "bu organın amacı bu değil" diyen Lip'e "sanki ciğerlerimiz sadece sigara içmek için var *mına koyim" şeklindeki tepkisinden sonra gözümdeki tabusunu yıkmış olan eylemdir

  3 eylül 2015 00:48