yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (10)
  • medya (3)

  1. Youtube'da görüp indirdiğim ve kaydolduğum uygulama.

  Uygulamaya üye oluyorsunuz ve size gelen anketleri dolduruyorsunuz. Ardından anket başına farklı miktarlarda kazanç elde ediyorsunuz. Örneğin; ben bugün bir anket doldurdum ve 300 ceppara kazandım. 100 ceppara 1 TL'ye tekabül ediyor ve 2500 ceppara birikmesi halinde ödeme yapılmasını talep edebiliyorsunuz. Ayrıca yerli bir uygulama olması nedeniyle ödemelerin çok daha rahat alınabileceğini düşünüyorum. Paypal maalesef sıkınıya yol açabiliyor.

  Bağlantı linkim ile kaydolmanız halinde ise hem bana hem de size ceppara geliyor. Bağlantı linkimi girdinin sonuna bırakıyorum, kullanırsanız sevinirim süslüler.

  Uygulamayı daha detaylı kullandıkça bu entry de editleyeceğim.

  (link: https://anketcepte.com/invitesignup/MzkxOTEx davet linki)

  18 şubat 2021 17:34 18 şubat 2021 17:40

  2. benim beğenmediğim anket uygulaması soruları soruyor soruyor cevapları alıyor sonra uygun kriterde değilsiniz diyerek anketten çıkarıyor ve bir ücretini alamıyorsunuz. ne hikmetse artık hiçbir ankete uygun görülmüyorum

  19 şubat 2021 12:45

  3. kesinlikle en çok verim aldığım anket sitesi. mobil uygulaması ile rahat kullanımı da cabası. sanırım 6 aya yakındır üyeyim. ilk zamanlar her gün bakmaya üşeniyordum ama mobil uygulamasını indirdiğimden beri her gün takip edebiliyorum. bana haftada 1-3 anket arası geliyor. hiç belli de olmuyor tabii. 1 günde 3 anket çözmüşlüğümde var. kısacası dürüst olduğunuzda ve her gün kontrol ettiğinizde işinize yarar. ama küçük bi ek gelir, öyle kafanızda büyütmeyin. 2500 ceppara (gizlinot: 25 tl ediyor) topladığınızda ödeme talebinde bulunabiliyorsunuz. ben şuan ödeme talebinde bulundum ve banka kartıma işlenmesini bekliyorum. isteyenlere kanıt atabilir veya uygulama hakkında yardımcı olabilirim.

  referans linki kullanarak kolayca kayıt olabilirsiniz (link: https://anketcepte.com/invitesignup/NDU5NzY1 buyrun)

  edit: süslülerim internetten ilk paramı kazanmış bulunmaktayım,tam 48 lira🥳

  internet ne için kullanılmalı? işte bunun için.

  30 eylül 2021 17:08 4 ekim 2021 00:33


  4. Şimdiye kadar saydığım 15 ankete katılmaya çalıştım ve beni her defasında ankete uygun değilim diye def etti. Ayıp olmasın diye de bir miktar yatırdı. Ben de illallah ettim çıktım bültenden.

  30 eylül 2021 18:35

  5. yeni bir girdi yazmak istedim çünkü öyle avantajlı bir özellik getirdiler ki!. artık kısa sürede çok güzel paralar kazanabiliriz hepimiz😍. şöyle ki uygulamaya aile içerisinde bulunan 35 yaş üzerindeki kişileri ekleyip, onların telefon numaralarına gelen kod ile fazladan anket çözebilme imkanına sahibiz. görsellere ekleyeceğim duyurudan da görebilirsiniz, tam 1250 cepparayı (yaklaşık 12,5tl) tek bir anket ile kazanabiliyorsunuz ve bu sadece başlangıç.

  ben ilk paramı 10 15 gün önce çekmiştim sadece kendi adıma çözebildiğim anketler ile. ama bu son güncelleme ile aile üyesi anketlerimle şimdiden 32 tl biriktirmişim bile. şuan cidden çok daha kazançlı. (link: https://anketcepte.com/invitesignup/NDU5NzY1 denemeyen kalmasın)

  kanıt ve bilgi isteyenlere her zaman yardımcı olurum.

  ilgili medya:
  1
  17 ekim 2021 14:37 17 ekim 2021 23:50

  6. 1 yıldan fazladır uygulamayı kullanıyorum. Güvenilir, paramı sorunsuz aldığım bir uygulama Anket geldikçe hem uygulamadan bildirim hem de mesaj geliyor. Son zamanlarda çok fazla anket gelmeye başladı. Aile üyesi ekleyince daha fazla anket geliyor.Ara ara tam boy deneme ürünü de gönderiyorlar ama bana hiç gelmedi küçük bir şehirde olduğumdan galiba

  Ücret yatırılırken kesinti yapılmıyor 2500 cp=25 TL olunca parayı alabiliyorsunuz anketler genelde 400-500 cp. Referansla üye olunca 1500 cp veriyordu galiba

  (link: https://anketcepte.com/invitesignup/MTI2OTU2 Referans)

  ilgili medya:
  1
  8 nisan 11:13

  7. bir de ben deneyeyim diyerek az önce üye olduğum anket sitesi. umarım faydalı olur. ben yukarıdaki arkadaşların linklerine tıklayarak üye oldum. umarım benim de linkimi kullanırsınız, (link: https://anketcepte.com/invitesignup/NzE2Nzg2 buraya bıraktım.)

  11 nisan 09:13


  8. Daha önce farklı uygulamalar kullanmıştım bir de bunu denemek istedim üstteki süslünün referans kodundan üye oldum eğer denemek isterseniz bu da benim (link: https://anketcepte.com/invitesignup/NzE2OTEx Referans kodum)

  11 nisan 14:36

  9. süslüler bana daha 1 tane anket düşmedi neden böyle acaba bilgisi olan var mı ?

  tanım: anket doldurarak para kazanılan web sitesi.

  üyeliğimle üye olmak isteyenler için (link: https://anketcepte.com/invitesignup/NzE2Nzg2 davet linkim)

  13 nisan 09:02

  10. anketleri çok zaman alan ve bazen 15-20 dakikanızı aldıktan sonra "uygun değilsiniz" diyerek sizi çat diye anketten atan uygulama. Avutmak için de 3-5 cp atıyordu ama sık sık yaptığı için minimum tutar bir türlü birikmedi. 25 TL için saatlerce anket doldurmaya ve sinir bozmaya değmez diyerek aylar önce sildim gitti.

  13 nisan 15:45