girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3)
  • medya (0)

1. Apple'ın 2015 yılında çıkardığı iphone 5 ve üstü modellerde çalışan, telefondaki watch uygulamasıyla eşleştirildiğinde bluetooth ve wireless üzerinden kullanılabilen. telefonla senkronize çalışmak için bu iki bağlantıdan birine ihtiyaç duyan saat. Cihazınızda yapabildiğiniz hemen hemen her şeyi yapar. Fotoğraf çekemezsiniz kamerası mevcut değildir. Watch 1 su geçirmez değildir fakat dün tanıtılan lansmandaki watch 2 , 50 metreye kadar suya dayanıklıdır. spotify, instagram,messenger, nike run gibi uygulamalar watchta da vardır. Alüminyum watch sport , paslanmaz çelik watch ve altın watch olmak üzere 3 çeşidi vardır. Watch sport'un fiyatları 1099 watch 'un fiyatları 2000 civarından başlar.

ukte : (yazar: kullaniciadim)

8 eylül 2016 15:42

2. ikinci serisi çıktı çıkacak olan saatimsi telefonumsu. suya dayanıklıymış yenisi, bende bunu merak ediyordum bu kadar hassas bir alet yağmur yağınca ne yapacak diye.

nedense bana çok gereksiz bir saatmiş, para tuzağıymış gibi geliyor. Yani, eğer telefon yakınlarda değilken çalışmayacaksa telefon özelliği, ben ne edeyim telefonlu saati. alırım elime telefonumu paşalar gibi çakkidi çakkidi yazarım mesajımı, derim diyeceğimi, minnacık ekran ses kalitesi düşük. ha eğer telefon yakında olmadan çalışsaydı, sporda vb yerlerde telefonu yanıma almak zorunda kalmasaydım cepsizlikten, o zaman ha apple çok süper bir buluş yapmışsın, tebrikler ayıldım bayıldım al bu da parası der alır takardım.

birde güzel modelleri nasıl pahalı nasıl pahalı, üzerine bin dolar daha koyar rolex alırım yani o kadar.

belki eski kafamdan kurtulursam kullanabileceğim bir saat olabilir, ben sadece zamanı gösteren saatimden memnunum şimdilik.

8 eylül 2016 15:54

3. Bugun tanitimi yapilan yeni versiyonunda kalp sagliginin korunmasi amacli olarak ekg ozelligi eklendigi duyurulan teknolojik alet. Buna iliskin sunuma da abd kalp birligi baskani dahil oldu.

Apple bey napiyorsunuz?

12 eylül 20:35