yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (35)
  • medya (0)

  1. medya tarafından şişirilmiş kişi. afedersiniz ama bu ülkeye kimler girdi çıktı. nasıl haysiyetsizler ne insanlar öldürdü. onları böyle deli gibi aramadılar. arayın tabi arayın bulun ama medyada sanki o sözüm ona seri katil her an evimizin kapısında bitebilirmiş gibi bir imaj çiziliyor. insanları korkutmayın gözünüzü seveyim.

  odtü öğrencisi falan da değil. yine bir şeyleri gizlemek başka şeylerden bahsetmek adına medyanın 1 numara yapılan haberlerinden birisi daha.

  2 haziran 2016 13:30

  2. Bazı insanların hayran olduğu katil. Bu olayı dün öğrendim cinayetlerini manyaklıklarını. Zeki katil dahi katil diye heryerde haberlerini gördüm. Bir kere zeki olsa nerde olduğunu afiş etmezdi karttan alışveriş yapmazdı.

  Arkadaşlarımla bir mekanda yemek yerken bu konu açıldı. Arkadaşın biri de çıktı diyor ben hayranıyım ne kadar zeki ne kadar yakışıklı yıllığını okudum stalk olayının dibine vurdum falan. Biriside birşey demiyor kalabalığız. çıldırdım artık manyak mısın dedim katil o katil. Öldürdüğü kadınların ne suçu vardı. Ki bunu diyen de bir kadın.

  İnsanlar garip beyin var ama kullanmayı bilmek gerek.

  3 haziran 2016 19:45 3 haziran 2016 19:46

  3. En çok o bavullarda ne taşıyor onu merak ediyorum

  Hangi kaçak o kadar çok eli kolu dolu gezer ki

  O bavullarla her yerde dikkat çeker ve insanı yavaşlatır bence kesin o bavul içinde sırlar var.

  4 haziran 2016 01:03


  4. Bir katile sempati duyup tanışmak isteyen kişilerin varolduğunu öğrendiğimiz başlık. .tanışmak istemek kolay İki gün sonra haberlere çıkarsanız o zaman kötü işte. Bunu yazan kişinin de o katil kadar psikopat ve hasta olduğu kanısındayım. Aklı başında birinin yazacağı şeyler değil bunlar.

  Bunun dışında abartılan biri olduğunu düşünüyorum. Onlarca kamera görüntüsü, fotoğraf, görgü tanığı varken nasıl oluyor da hala yakalanamıyor hayretler içinde izliyorum gerçekten. Acaba bazı kişiler tarafından korunan birisi mi diye aklımdan geçmiyor değil.

  Bu arada odtü bizim öğrencimiz değil demesine rağmen hala odtülü katil diye bahsediyorlar. Amaçlarının odtü'ye bok atmak olduğunu anlamak hiç de zor değil.

  4 haziran 2016 01:28 4 haziran 2016 12:26

  5. bir ted bundy değildir ama görülüyor ki hapishanede aşk mektupları alacak.zeki değil aksine aptal bulduğum bir adam evet psikopatların çoğu ortalama zekanın üzerindedir ama bu herif ortalamayı bile tutturamamış.kendisiyle ilişkili kurbanlar seçerek 3 cinayette hemen teşhis edilmiş mal.yakalanamaması zeki olduğundan değil türkiyede yaşadığından.bu herif odtüde okusa curve'ü düşürüyor diye arkadaşları tarafından bira ısmarlanan adam olurdu,probation olurdu,mezun olana kadar her sene calculus alan adam olurdu.

  4 haziran 2016 10:17

  6. Sanırım insanlar izlediklerinin dizi olmadığını fark edemiyorlar. Ya da ben buna inanmak istiyorum. Yoksa masum insanları öldürüp sevenlerini yakınlarını onlarsız bırakan birine nasıl sempati duyulabilir anlayamam. O insanlar dizi karakteri değiller çünkü. o insanların anne babaları evlatlarını gerçekten kaybetti, parmaklarına bakıp ne kadar minik diye düşündükleri, sonra kocaman olduklarında büyüdü mü gerçekten diye iç çektikleri evlatları sempati duyduğunuz psikopatın teki tarafından öldürüldü. O insanlar gerçek insanlardı. Senin benim ailemizin çocukları olduğumuz gibi, senin benim sevgilimiz, en yakın arkadaşımız gibi. Onların gerçekten ölmesi gibi. Gibi bile değil gerçek. Kaldı ki zekasına hayran olunan adam önceki girdilerde yazıldığı gibi zeki bile değil kameralara yakalanıp duruyor. Asıl şaşırtıcı olan ve şüphe duyulması gerken hala yakalanamaması. Kaçamasın diye insan kaçakçılarına ihtiyaç duyulması.

  4 haziran 2016 10:34

  7. Bu adam herhangi bir kadına şiddet uygulasaydı veya cinsel istismardan aransaydı eminim ki sözlükteki tüm yazarlar tarafından şiddetle eleştirilir, linç edilirdi. (doğal olarak) adam cinayet işlemiş kadınları öldürmüş. Büyük harflerle: öldürmüş. Sempati duyanlar bile var. Bu tutarsızlığa anlam veremiyorum

  4 haziran 2016 12:16


  8. Bir sürü yerde zeki diye sempati topladığını gördüğüm seri katil, katil yani, insan falan öldürüyor??

  Önce fashiolala sempatizanları, şimdi atalayı sevenler, arada daha kim bilir kimler... ben artık hakikaten korkuyorum insanlardan. Dexter falan izlemekten bu hale geldik hep.

  4 haziran 2016 12:32

  9. Yakalanmaması zekadan değil adam gibi kolluk kuvvetimiz olmamasından. Bu ülke kaç yıl karakolun yanında oturduğu halde yakalanamayan suçluları GÖRDÜ, suç işledikten sonra yıllarca Kayıtlı adresinde oturduğu halde yakalanamayan suçluları GÖRDÜ, Yurtdışına çıkıp giren, bu arada polis aramasından geçen yeni de yakalanamayan insanları GÖRDÜ. Diyeceğim o ki adam zeki değil Türkiye'nin geri kalanı çok gerizekalı.

  4 haziran 2016 13:06

  10. Adam katil, katil.

  (Ölüm öyle pek sevimli, zeki bir şey değil, yakından görmemenizi temenni ederim.)

  4 haziran 2016 15:37