yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.1
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (38)
  • oylar (32)
  • medya (3)

  1. 1 haftadır kullandığım güneş koruyucu krem.

  Yapısı incecik, koruması gayet başarılı. fakat ürünün en kötü özelliği yüzde bir türlü dağılmıyor olması. ben mi çok sürüyorum bilmiyorum ama güneş kremi dediğin zaten bol sürülür, üstelik diğer güneş kremlerini sürdüğüm kadar sürüyorum bunu da. yüzüme yayana kadar kollarım ağrıyor yemin ederim. bu kadar uğraşın sonunda yüzümde kalan beyazlıklar da cabası. öyle esmer biri de sayılmam,  buğday diyebilirim tenim için. e o zaman bu saçmalık nedir yani?

  Benden bir süre önce alan arkadaşımın şişesinin pompası da bozuldu mesela, bu da üzücü. benimkinin de bozulmasından korkuyorum, riske atıp yine aldım bakalım. yüzden kir gibi soyulan kremlerden değil, o da artı bir özellik. yüzünüze bir oturabilse bir daha sıkıntı yaratmayacak da o kısım zorluyor işte.(gizlinot: Swh)

  velhasıl, büyük heveslerle almıştım ama bittiğinde yeni arayışlara girmek zorunda kalacağım sanırım :(

  ukteyi veren yazar (yazar: uyumusbuyumemis)’miş.

  6 temmuz 2018 21:45

  2. Bugün elime geçen, neden kimse bununla ilgili bir şey yazmamış merak ettiğim yüksek korumalı güneş kremi.

  Bundan önce aynı markanın emulsion spf 50+ olanını kullanıyordum. Bunun yapısı ondan daha sıvı ama cilt emdikten sonra bıraktığı his aynı gibi. Hatta önemli bir farkları var mı merak ediyorum. Bir şey farkedersem editlerim.

  21 temmuz 2018 12:52

  3. Yıllaardır kullandığım makyaj altında çok rahat ettiren bir güneş kremi. Sivilceye de neden olmadı bende hiç. 

  21 temmuz 2018 15:28


  5

  4. 1 haftadır yüzüme kullanıyorum sürdükten sonra asla yağlı bir his bırakmıyor yumuşacık kadife gibi oluyor cilt. Cok güzel emiliyor benim cildimde. Ayrıca makyaj bazı olarakta kullanılabilecek bir ürün bence.

  5 ağustos 2018 17:12

  5. Kendisinden beklediklerimi karşılayabilen güneş koruyucu krem. Bir aydan fazla bir süredir kullanıyorum. Yağlı olan cildimi daha da yağlandırmayan ve ağırlaşmayan bir güneş kremi arayışındaydım. Gerçekten de isteklemi karşıladı, memnunum. Kıvamlı bir yapısı var. Beyazlık bırakıyor ama itiraf ediyorum bu beyazlık beni hiç rahatsız etmiyor. 

  21 ağustos 2018 21:58

  4

  6. kullandığım en yağsız ikinci güneş kremi. yapısı yoğun ve beyaz, yüzde bıraktığı yağlı his orta, yedirmesi oldukça zor ama koruyuculuğu ve suya dayanıklılığı gerçekten çok iyi olan bir ürün. sürdükten sonra iyice dağıtılmazsa bembayaz bir tabaka bırakıyor. az kullanıp çok dağıtmak lazım. makyaj altına ise bence pek uygun değil.

  daha iyisini bulamasaydım kendisiyle devam ederdim. zor bir ürün ama.

  12 ocak 2019 17:12

  7. Roaccutane tedavisi gördüğüm için hemen edindiğim güneş kremi. Dağılması evet biraz zorluyor fakat yüzde asla yağlı bir his bırakmaması, hemen emilmesi ve sivilce yapmaması -kullanan arkadaşlarımda- gönlümü fethetmeye yetti bile.

  8 şubat 2019 18:12


  8. Acnelyse tedavisi gördüğüm için eczacının önerisiyle aldığım güneş kremi.Ürün hassas cilde uygun olduğu için diğer güneş kremlerim gibi yüzüme sürdüğümde yakmıyor.Sürüldükten sonra yüzde kadifemsi bir duruşu oluyor,az miktarda alıp güzelce yedirdiğimde beyazlık sorunu yaşamıyorum.Bende sivilce yapmadı.Tavsiye ediyorum.

  12 nisan 2019 18:14

  5

  9. Kendisini kullanıyorum yaklaşık iki haftadır Yüzüm dahil her yere. yapısı su gibi akışkan. Sürdükten sonra beyazlık bırakmıyor ya da farkedilmeyecek kadar az bırakıyor. Zaten hemen yayılıyor yüze. Ben koku vs. Gibi bir sorun yaşamadım. Ayrıca bu kış yüzümü peelinglerle o kadar yordumki baya kurudu. Bunun nemlendirme özelliği de var. Tabi ben altına başka nemlendiriciler de kullanıyorum ama bu benim cildimle alakalı. Yani normal ve normalden kuruya ciltler için sadece bu ürün yeterli olur diye düşünüyorum. Bu dönem gerçekten hiç hassas olmayan cildimde her gün başka birşeyle karşılaşıyorum. Bunlardan biri de gözlerim. Hep kullandığım şeylere karşı tepki vermeye başladı. Hemen şişiyor, yaşarıyor filan. Ama bu hassas ciltler için üretilmiş ve gözlerimin bi içine sürmüyorum, hiç bir tepki vermedi. Son olarak sivilceye çok meyilli cildimde sivilce de çıkarmadı. Fiyatının 200 ml içinde uygun olduğunu düşünüyorum. Yani fiyat performans ürünü değil, fiyatının üstünde performans sergileyen bir ürün oldu benim için. 

  7 mayıs 2019 13:20

  10. Karma ve hassas cildi olanlar icin iyi bir urun. Begendim ben. Mat ve puruzsuz bi goruntu birakiyor. İki gundur kullaniyorum ve sevdim. avene'in karma ve hassas ciltliler icin (bkz: mattifying fluid nemlendirici) si nem vermiyor kizceler. Bu da aklinizda bulunsun.

  28 mayıs 2019 18:16