girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (12)
  • medya (2)

1. Başımın tatlı (gizlinot: 🍦🍭🍪🥧🍬🍰🍫🍩🍮) belası :)

21 ocak 12:49

2. Boyum 163. 50 kilo altına düşmeden asla kurtulamıyorum kendisinden. Anne yadigarı. 

Şu an 55 kilo falanım, kilo vermeye başladığımda ilk olarak karnım eriyor, belim  anında 60a iniyor, memelerim yok oluyor, kollarım zayıflıyor, yüzüm çöküyor ama o basen asla gitmiyor. 

Pantolon alırken ağlıyorum. basenden  geçen belimde sallanıyor belime olan kalçamı bastırıyor, sürekli elbise giymeye çalışıyorum, görenler saçmalama inceciksin diyor ama o çan eteklerin altında sakladıklarımı görmüyorlar lalwşdşf 

Spor yapıyordum bi süre ama karbonhidratı kesmediğim sürece faydasından çok zararını gördüm. Daha da şişkin durmaya başladı. İncelemedim yani,  Kardiyo olsun dedim dans ediyorum, zumba falan, bariz bir şekilde daha da genişlediğimi hissediyorum. Adım atsam yarıyor. Mutsuzum, istemiyorum. Alın bunu benden nolur.

21 ocak 13:08 21 ocak 13:10

3. buyrun benim?

21 ocak 21:05


4. Çoğu kişinin aksine ben çok beğeniyorum aşırı seksi buluyorum

21 ocak 23:08

5. Başlangıç ve bitiş yerine göre çok hoş durabilecek şey kendisi. 170 boya 48 kilo insanda da olabilir, örnek kişi kuzenim.

Edit: medyalara ekleyeceğim iki tur basen var güzel olanı tahmin edersiniz diye düşünüyorum ama onun basen olup olmadığı konusunda emin değilim biri umarım yardımcı olur.

ilgili medya:
2
21 ocak 23:49 22 ocak 09:55

6. vezir de eder rezil de. ben rezillim tabii.

22 ocak 00:08

7. Kiloyu basenden alanlardanım. Baya var ama öyle böyle değil... allahtan belim ince de kıvrımlı duruyor topuklu giydiğimde hoşuma gidiyor beğeniyorum bazen gözüme batıyor. Ama genel anlamda beğeniyorum seksi geliyor gözüme

22 ocak 00:45


8. Aynadan bakınca yine çok geniş durmuyor da kendim arkamı dönüp baktığımda abooov bu ne basen ya diyorum :d

Gerçekte hangisi kestiremiyorum da :d

22 ocak 02:21

9. erkeklerin çoğunun sapıklık derecesinde hasta olduğu, en zayıf kızı bile balıketli gösteren, zayıflatması en zor olan vücut bölgesi.

latin kökenlilerin çoğunun basenleri geniştir bence birbirlerini ordan tanıyolar.

çoğu kişi kilolu gösterdiği için sevmez ama siz onu bir de jartiyer çoraplarının içinde görün..

22 ocak 13:18

10. Avrupalı kadinlarda kalçanın yanlarında bulunurken, türk kadınlarda daha aşağıda hatta üst bacakta bulunur. Misal benimki iç bacağımın bittiği yerle aynı çizgide. Durum böyle olunca da o yuvarlak hat olmuyor. Düz yan kalçalar ve yukarı doğru birden kalınlaşan bacak görüntüsü oluşuyor. On sene önce hiç yoktu. Zamanla oluştu bendekiler. Nasil erir hiç bir fikrim yok :/

22 ocak 14:43