yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (10)
  • oylar (6)
  • medya (2)

  1. Bu farı çağla cetinözün kanalında keşfettim. Içinde sıcaklık barındırmayan küllü bir renk. Söylediği gibi kontüre çok uygun bir renk. Eğer teninizde çok gri durursa kontür ürünü diye alıp da sizi turunculuğuyla hayal kırıklığına uğratan bir ürünle birlikte kullanabilir; o griliği dengeleyebilirsiniz. Ayrıca pigmentli bir ürün değil kademeli olarak arttırabilirsiniz.

  ilgili medya:
  1
  29 ağustos 2019 23:14 29 ağustos 2019 23:20

  2. Beyaz tende kontür yapmak için çok elverişli bir ürün olduğunu düşünüyorum. Rengi neredeyse gri, oldukça küllü bir bej tonu gibi. Denediğim küllü renk kontür ürünlerinde ton olarak uygun ürünü bulsam bile çoğu zaman çamurlaşma, kirlk görüntüye sebep olma problemi yaşıyordum. Bu ürün gerçekten inanılmaz homojen dağılıyor. İndirimde 5 liraya alınabildiği de düşünülürse tek olumsuz yanı biraz dandik hissettiren paketlemesi.

  19 aralık 2019 14:10

  3. Beyaz tenliler için çok iyi bir kontür ürünü dendiği için aldım ve surmelere doyamıyorum. Pigmenti fiyatına göre çok çok iyi. Galiba 11 liraya aldım ben. Beaulis, beni çok şaşırtıyorsun bebeğim.

  29 şubat 2020 18:05


  4. Ben bunu kontür yaparım diye almıştım ama maalesef yanağımda gri tonu baskın duruyor. Far içinse gramajı çok büyük.

  8 kasım 2020 16:21

  5. Beaulis'in kontür için pek uygun olduğunu düşünmediğim, bende de griliği bir hayli baskın duran tekli farı. Pigmentasyonunun kademeli olarak artırılabilir oluşu nedeniyle ve öyle aşırı tozutmayışıyla kullanımı son derece rahat bir far. Göz kapağımın tamanına bu farı uygulayıp, o anki moduma göre bazen kahverengi, bazen de mavi tonlarda bir farla hafif bir gölge vermeyi seviyorum. Herhangi bir karıştırma ya da yassı bir Fırçayla çok rahat göz kapağına geçmek, yani baz olarak kullanmaya da oldukça uygun. Kolay sabitleniyor, göz altına dökülmüyor ve en güzel yanı da başka farlarla da çok kolay karışıyor.

  Her ne kadar Far olarak çok güzel olsa da denildiği gibi kontür ürünü olarak kullanmaya ben pek sıcak bakmıyorum kendi adıma. Çünkü özellikle açık tende çok yoğun bir grilik veriyor tene. Hele ki tonu çok güzel diye birden fırçaya fazla miktarda ürün gelirse işte o zaman durum daha da kötü oluyor. Hani dağıtayım diyorum ama fırçayla ne kadar yedirirsem yedireyim bir türlü olmuyor. Hatta Dağıttıkça hepten kötü oluyor. Asla öyle Küllü falan değil bildiğin kirli, dahası yama gibi bir görüntü veriyor cilde. Demem o ki eğer kontür için kullanırım diye uygun fiyatlı oluşuna aldanarak almayı düşünüyorsanız bence bir kere daha düşünün. Açık tenli ve Pembe alt tonlu biri olarak ben zorlandım. Evet soğuk tonlu kontür pudrası bulmak, hele ki bu kadar uygun fiyatlısını bulmak gerçekten zor ama bu far biraz riskli rengi ve duruşu itibariyle.

  13 eylül 2021 22:47

  3

  6. Elimdeki far paletlerinde bütün nötr ve kahve tonlar sıcak alt tonlu olduğu için katlanma bölgemde kullanmak üzere edindiğim tekli far. Oldukça soğuk alt tonlu bir renk. Taupe denince akla boz kahverengi geliyor ama bu daha çok içinde çok çok hafif kahverengi kırıntıları olan bir gri gibi. Yapısına çok bayılmadım, fazla sert. Parmak değdiği anda taşlaşıyor dikkatli kullanmak lazım. Pigmentasyonu da çok aman aman değil ancak katlanma bölgesi için yeterli. Fazla sürünce renk mora doğru kayıyor o da kirli bir görüntüye sebep olabiliyor. Paketlemesi dandik plastik. Ben alırken fiyatı çok uygundu 3-4 tl civarıydı. Gramajı 2.5 g. Kontür olarak kullanmayı denemedim ancak her beyaz tenliye uyacağını düşünmüyorum. Alt tonunuz soğuksa veya soğuğa yakınsa uyabilir.

  23 eylül 2021 18:23 23 eylül 2021 18:25

  5

  7. Turunculaşmadan kontür yapmak isteyenlerin kullanabileceği tekli far. Evet griliği biraz baskın, o yüzden temkinli davranmayınca kirli görünebiliyor. Avantajıysa fazla pigmentli olmaması. Göz makyajı için küllü soluk kahverengi/bej far arayanlar için de iyi bir seçenek. (gizlinot: Çağla çetinöz'e teşekkürler.)

  11 şubat 2022 19:48


  5

  8. Beaulis'in en güzel ürünü olabilir bence. Göz kapağımda fazla renkli görüntüler sevmiyorum. Yalnızca crease bölgesine kontür gibi bir far geçerim, bu farı da o işlevi görsün diye almıştım. Rengi beni mest etti. İçinde hiç turunculuk yok, gri alt tonlu tam bir kontür rengi. Burun ucuma yanaklarıma ve çeneme de artık bununla kontür yapıyorum. Kullandığım en güzel kontür rengi diyebilirim. Ben açık buğday tenli olduğum için bende rengi hiç sırıtmıyor, daha açık tenli kız kardeşim de severek kullanıyor. Herhalde elimde bu far varken bir daha kontür ürünü almam. Bu ürünü kimseden duymuyorum, bence biraz da bunu abartalım. Alın, aldırın süslüler.

  17 şubat 2022 18:52

  5

  9. Soğuk alt tonlu ve açık tenliyseniz aşırı güzel bir kontür ürünü. Boyutu da bir fara göre gayet büyük bence. Burun kontürü yaparken kullanıyorum, dağılımı ve duruşu çok güzel. Fazla abartmadan yaparsanız daha doğal duruyor. Elmacık kemiği ve çenede de fena değil ama oraya sürmüyorum.

  27 ekim 2022 21:00

  10. kontür ve her tür göz kapağı crease'i için herkese uygun far rengi.fiyat uygun,herkeste bulunmalı.

  1 kasım 2022 13:45