yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (135)
  • medya (11)

  135. Hatırlayanlar var mı? Birkaç anahtar kelimeyle linkedin profilini buldum, kocasıyla şirket kurmuşlar. Bir zamanlar ne sanıyorduk kendisini ya, vaov diyorum. 

  6 şubat 22:43

  134. (bkz: foucault sensei)

  (bkz: eyeliner legend)

  (bkz: high end queen)

  unutmadık reis. procrastination doruklarında hala hesaplarını açar kontrol ederim, canım benim.

  şimdilerde "sims'te 10. çocuğumu doğurdum" videoları çekiyormuş :/

  1 ocak 2019 20:10

  133. bloggerlık popiyken bloğu olan hanım kızımız. instagramını bulmadan önce gözümde baya sofistike imajına bürünmüşken, kendisini ve makyajlarını görünce küçük çaplı bir kalp krizi geçirmişliğim vardır. titrek titrek çektiği eyeliner ile övünmüşlüğünü falan gördükten sonra twitterına baktıydım vakti zamanında.

  Asıl ilgi çeken kısı burası işte, ağzından çıkan her söz (attığı her twitte) sürekli bir alttan alta kendini övme çabası.

  Bi kaç kuple bırakıyorum aşağıya:

  "Easter imis, her sene ayni aniyi hatirliyorum: Yillaaaar yillar once, baya cocukken, Bursaspor’da oynayan Gancev ve ailesiyle onlarin evinde yumurta boyuyoruz. Nostalji. #HappyEaster2018" (Easter mı? Oo sorry mate, oo ünlülerle arkadaşlık.Nays)

  "How British are you testini paylaşmış" (Kız Bursalı)

  "Filibe ve Kircali’nin fatihiyiz ulan asdf yalniz goc sebebiyle bende en fazla suanki dedelerime kadar cikiyor" (hmm demek avrupalısınız, kralll)

  "Münih’teki ilk 3 günlük izlenimimde tek soyleyecegim sey: Gunluk metro bileti 11 euro. 2 kisiyiz. " ( Ya zenginlik beee günlük metroya 111 TL para harcıyorsunuz, mithiiş bir refah seviyesi..)

  2 mayıs 2018 12:16 11 mayıs 2018 12:10


  132. Pisikoloji okuyan birinin ilgisini çekebilir, onun dışında napıyor anlamadım.

  14 aralık 2016 02:32

  131. ben bir gün ajanda ararken bu siteye denk gelmiştim ve lansman dediği yazıda şu cümlelere acayip takıldım:

  "Türkiye'deki ajanda ve planlayıcı piyasasına bambaşka bir sistemle, tamamen inovasyon bazlı el emeğimizle giriyoruz. Klasik planlayıcılar gibi tel bir bağdaştırıcı olmayan Zaman Yönetmeni, tasarımı tamamen bize ait olan "boğumlu mantar" kalıbıyla delinen sayfalarını plastik minik disklerle tutuyor. "

  sonra araştırdım gerçekten dedikleri gibi kendileri bir binding sistemi mi icat etmişler diye ama aynı sistemi kullanan, adı da "disc binding" bu arada, tonla planner buldum, tonla da youtube videosu ve hatta tabi ki amazonda vs bu diskleri ve makinelerini.

  yani araştırmaktan bu kadar uzak insanlar mıyız da kendi tasarımımız deniliyor anlamadım. tasarımı tamamen bize ait derken belki sayfalardan bahsediyorlar tabi bilemiyorum ama bu cümleden o anlaşılmıyor.

  bu arada bu bambaşka sistemle planner satan çok fazla hesap gördüm türkiye'de de! gerçekten büyük bir pazar mı bilemedim.

  zaten bu planner mantığından da pek hoşlaşamıyorum ben. her yere çiçekler böcekler, stikerlar... sayfada gerçek planını yazacak yer kalmıyor. youtube videolarından gördüğüm kadarıyla çok ciddi bir topluluk bu "planner girl"ler. plannerlarını süslemek üzere ciddi ciddi planlar yapıyorlar, bir valiz boyutunda "travel planner bag" ile seyahat ediyorlar. (gizlinot: içinde 50 washi tape, 100 kalem, 50 stamp, 5 makas, 40 sticker...)

  ha ben nereden biliyorum, ben de ayrı bir boş iş peşinde koşarken youtube öneriyor artık. kendim istediğim sade kapaklı, kalın sayfalı defterleri bulamayınca defter yapma merakım başlamıştı da.

  25 haziran 2016 22:53

  130. planner "tasarımı" erin condren'den çalıntı olan kişi. erin condren'ınkini de çirkin buluyorum o ayrı.

  25 haziran 2016 22:16 25 haziran 2016 22:19

  129. türkiye'deki planner eksikliğine el attığını düşünen blogger. pink castle diye çıkarttıkları planner sanırım eşiyle falan yapıyor. o kadar çirkin ki...

  insan azcık minimalist olur. eşşek kadar tutaçlar (neyse artık onun ismi, binder işte), yemek planı diye yaptıkları sayfalar sırf desen yazılan şey görünmez.

  kaldı ki kendisi örnek olarak yazmış karalama gibi duruyor.

  daha kötü bir tasarım görmedim, bir de büyük lansman bilmem ne diye yazması var ki sanki birşey...

  biliyorum bu girdimle bloguna trafik kazandıracağım ama ilgilendirmiyor beni orası pek, benana.

  25 haziran 2016 22:06


  128. instagram hesabına küçük bir stalk çıkarması yaptım burada başlığını görünce. aklımda iki şey belirdi sadece. birincisi, "allah affetsin, ne çirkin makyajlar bunlar." ikincisi ise, "bu kızcağızın kocasından ve kuzeninden başka arkadaşı yok mu?!"

  söyleyeceklerim bu kadar.

  edit: ey ruh geldiysen dislike ver. asjdhd beauty gore'cim sen misin? ben size söyleyeyim bu kız buralarda kesin :)

  25 haziran 2016 15:07 25 haziran 2016 15:43

  127. o omzuna koyduğu hayvan hamster değil, gine domuzu. bide tag döşemiş guinea pig diye de türkçesini hamster sanıyor galiba. ikisi farklı hayvanlar. vah vah bu kadar engiiinn bilgili bi insan bu konuyu atlamış, yazık olmuş.

  tanım: bloggerımsı

  5 haziran 2016 23:13 5 haziran 2016 23:14

  126. kendisiyle seneler önce bir arkadaşım sayesinde internet üzerinden tanışıp konuşmuşluğum olmuştu. kesinlikle burnu havada. çok iyi fotoğrafçı olduğunu sanıyor. çok iyi makyaj yaptığını düşünüyor.

  hele düğün saçını gördükten sonra üzüldüm adına.

  5 haziran 2016 22:41