5.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3)
  • oylar (1)
  • medya (0)

1. Becca nın çok meşhur olmamasını anlayamadığım gözaltı kapatıcısı.gözümdeki morlukları kapatsın,renk eşitlesin istiyorsanız bu ürün o ürün değil. Hani gözaltımıza ne zaman bir sey sürsek devamlı orayı kurutup pudra pudra çizgili bir görüntüye dönüşür ya ,bu ürünü kullandığınızda gözaltı ıslak ıslak aydınlık gorunuyor,göz çevrem çok kuru olduğu için ben çok beğendim,kapatıcılık sıfır,aydınlatıcılık 10.kıvamı merhem gibi ve rengi pembe,fiyatını normalde 29 dolar ama sağolsun bizim instagram hesapları 150 tlye getiriyorlar 4.5 gram ulen minnacık.o kadar eder mi derseniz asla etmez ama gerçekten güzel.

31 ekim 2016 20:38

2. Uygulaması kolay yumuşak bir yapısı var. Benim göz altı morlugum yok fakat göz altı kapatıcısına herzaman tahammül edemediğinden daha aydınlatıcı formu olan bu ürünü aldım. Nötrlerken çok kendi rengini belli etmiyor. Gayet doğal hafif aydınlık bir etkisi var. Gözaltı morluğu için deneyemesemde kahve/mor olan sivilce izimde denediğimde orta derecede bir nötrleme yaptı. Genel olarak yapısını ve bitişini sevdim diyebilirim

16 şubat 11:51 16 şubat 11:52

5

3. Corrector olarak geçmesine rağmen pekala kapatıcı olarak kullanımı mümkün olan ürün.

Benim Kapatıcılarla ilgili fazla bir deneyimim yok, bir kapatıcıdan beklediğim en önemli şeyler kuru kuru durmaması ve hafif yapılı olması. Bu ürün her iki beklentimi de karşılıyor.

Az bir miktar alıp Parmağımda iyice ısıtıp pıt pıt hareketlerle gözümün pınarından en dış köşesine kadar uyguluyorum, Asla kuru durmuyor.

Ben aldığımda tek renkti, (gizlinot: light to medium) daha sonradan medium to dark rengi çıktı.

Light to medium Tonu somonumsu-pembemsi bir renk ve göz altında kullanılacak bir ürüne göre oldukça ışıltılı -kötü anlamda değil- olduğunu söyleyebilirim. Ben verdiği ışıltıya, aydınlık ve canlı görünüme bayılıyorum şahsen.

Nötr-açık buğday tenimde sırıtmıyor rengi, sadece bolca aydınlık gözüküyor, bu da zaten istenilen bir şey.

Göz altlarım sorunlu değil, bu yüzden morlukları örtüp örtmediği hakkında sağlıklı bir yorum yapamayacağım ancak okuduğum kadarıyla çok aşırı morluklara sahip insanlara yeterli gelmiyor bu ürün ve morlukları daha bir ortaya çıkarıyor. Eğer morluklarınız fazlaysa denemeden almamanız daha iyi olur Sanırım.

Üstüne normal kapatıcı uygulayıp kullanmayı da denedim, o şekilde de çok memnun kaldım. Ağır, çizgi çizgi bir görüntü oluşmadı ikisinden de az az sürdüğüm için.

Son olarak ürün 4.5gr, nasıl bitireceğimi hiç bilmiyorum çünkü çok çok az bir miktarı iki göze de yetiyor, bu yönüyle çok bereketli olduğunu ve yüksek fiyatını hakettiğini düşünüyorum.

Bitince tekrar almayı düşünebilirim çünkü bu tarz bir ürün daha önce hiç kullanmamış ya da rastlamamıştım, bence farklı bir ürün.

23 temmuz 05:55