yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.9
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (7)
  • oylar (7)
  • medya (1)
  4

  1. Son gratis indiriminde 18 liraya aldım. 300 ml gibi büyük boyutu ile fiyatı ideal bir ürün. Daha önce aloevera bitkisinin ne gerçeğini ne de başka jel kremini denemediğim için başka ürünlerle kıyas yapamıyorum. İlk kullanımında yapış yapış hissettirse de çabuk emilmesiyle bu his hızlıca kayboluyor. Saç maskesinde kullandığım bir ürün, faydası var mıdır bilmiyorum ama maske kıvamını iyi hale getiren madde bu. Bu tür kullanımlar için beğenmezseniz bile en kötü yazın buzdolabina koyup sonra vücudunuza sürün, acayip bir ferahlık hissedersiniz.

  25 mayıs 18:59

  5

  2. banyodan sonra vücut kremi sürdükten sonra üzerine sürüyorum böyle yapıldığında vucüt daha da nemli oluyormuş sanırım. nemlendirmesi benim için gayet bbaşarılı. gratis indiriminde 15 liraya almıştım

  25 mayıs 23:50

  4

  3. Gratis indiriminden 15 tlye edindiğim 300 mllik aloe vera jeli. Yağmur Vardar aloe vera jelinin siyah noktalara iyi geldiğini söylediği için almıştım. Geceleri burnuma maske gibi sürüp yatıyorum. Henüz siyah noktalarıma herhangi bir etkisi olmadı. Hızlı emiliyor. Kısa süreliğine yapışkan bir his bırakıyor. Sivilceye sebep olmadı. Soğuk soğuk ferahlatıcı bir etkisi var. Çok sürünce kaşıntı yapıyor nedense. Ağdadan sonra tahrişi engellemek adına bacaklarımda da kullanıyorum. Genel olarak memnun kaldım ancak tek başına nemlendirici olarak yeterli olacağını sanmıyorum. İçeriğinde alkol gibi saçma maddeler bulunmuyor. Nispeten temiz içerikli olduğunu söyleyebilirim. Ne yazık ki parfüm içeriyor ama çok hafif ve ferah bir kokusu var. Kokulara karşı hassas biri olan beni rahatsız etmedi. Paketlemesi de güzeldi jelatine sarılı kocaman bir kutuda geliyor.

  Edit: Ürünü düzenli olarak kullanmaya devam ediyorum. Yağmur Vardar'ın iddia ettiği gibi siyah noktalara bir yararını görmedim ben. Aloe vera jeliyle alakalı bir durum olduğunu sanmıyorum bunun. Neyse. Yatıştırıcı olarak etkisini çok seviyorum. Tahriş olmuş bölgelere çok iyi geliyor. Bütün vücudumda kullanıyorum. Çok memnunum.

  25 haziran 20:51 23 eylül 19:34


  4. nemlendirmesi gayet başarılı. kuru cildim var duştan sonra tüm vücuduma sürüyorum ferahlatıyor. ilk gözlemim bu şekilde şimdilik iyi gidiyor.

  26 haziran 15:57

  4

  5. Pek sevdiğim bir ürün. Geceleri yatmadan vücuduma sürüyorum ve ipek gibi bir tenle uyanıyorum. İlk sürdüğümde ay bu nasıl emilecek diye düşünmüştüm ama vücuduma yayar yaymaz emildi. Sürerken tenime verdiği serinlik hissini de ayrı seviyorum.

  Aslında bu bir cilt ürünü ama ben saçlarımdaki etkisini de seviyorum. Özellikle banyodan çıktığım zaman saçlarım tel tel oluyor. Bundan biraz parmak uçlarıma alıp saçlarıma sürüyorum o tel tel görüntüden kurtulup "saç" görüntüsüne kavuşuyorum. Saçlarım birbirinden bağımsız kıl topluluğu olmaktan kurtuluyor. Rüzgara çıksam bile saçlarım fazla karışmıyor. Saç sabitlemek için uygun bir ürün.

  Bunun saça bir zararı var mı emin değilim ama kullandığımız çoğu şampuan, saç kremi de masum değil zaten. Diğerlerinden daha zararlı olabileceğini düşünmüyorum.

  Doğru dozda saçların ipek gibi yumuşak olmasını sağlayıp saçlara parlak bir görünüm verirken fazla kullanımda saçlara sertlik ve yağlı bir görünüm veriyor.

  8 ağustos 23:15

  4

  6. annemin bacaklarını serinletmek ve üzerine sürdüğü nemlendiriciden daha uzun süre faydalanmak için kullandığı, benim de çoğunlukla jiletten sonra kullandığım bee beauty'nin uygun fiyatlı aloe vera jeli. gratis'teki bir çalışanın önerisiyle almış bunu annem. 300 ml'lik ambalajında ve özellikle de gratis'e özel ürünlerde yapılan indirimlerde 15-20 liraya kadar da düşüyor. gerçekten fiyatına göre çok iyi iş çıkarıyor. en güzel yanı kolay emiliyor ve öyle rahatsız edecek kadar da yapış yapış bir his bırakmıyor ciltte. verdiği nem öyle aman aman bir şey değil ama serinlik hissi gerçekten güzel. cildi yatıştırma ve rahatlatma açısından kullandığım diğerleri aloe vera jelleriyle arada hiçbir bir fark göremedim. tıraş işleminden sonra, bazen aniden kızaran ya da tahriş olmuş kol ve bacak gibi bölgelerde kullanmayı sevdim. bu sıcak günlerde annem buzdolabına atmış ara ara çıkarıp sürüyor. her şeyi geçtim, sırf yaz aylarında bile bence her evde bir tane olması gereken ve birçok işe yarayan bir şey aloe vera jeli. hele ki güneş yanıklarında hızlı bir şekilde rahatlatmasıyla gönüllerde taht kurmuş olması yönüyle kesinlikle harika bir şey.

  9 ağustos 22:58

  7. Cildime yaz aylarında nemlendirici ve ferahlatıcı olarak kullanıyorum. Bundan önce madame coco'nun ürününü kullanıyordum ama yakınlarımdan mağazası olmadığından bu ürünü aldım. Aralarında pek bir fark göremedim hatta kokuları bile aynı geldi ki ikisinde de son sıralarda parfüm var. Nemlendirmesi yaz için ehh yeterli ama kış için yeterli değil kesinlikle. Şu anda kuşburnu çekirdeği yağı ile birlikte kullandığım için nemlendirme sorunu yaşamıyorum.

  10 eylül 17:12