yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (20)
  • oylar (24)
  • medya (4)
  5

  1. Mavi, keratinli olanından iki şişe bitirdiğim, hem kokusuyla hem performansıyla bağımlısı olduğum sıvı saç kremi.

  Öncelikle işlem görmüş, yıpranmış ve uçları kupkuru olan bir saçım var. Oldukça da dolaşık. Her banyodan çıktığımda ben bu saçı nasıl açacağım diye karalar bağlıyordum. Duşta saç kremi kullanmama rağmen hiçbir etkisi olmuyordu. 

  Bu ürünü her duştan sonra saçlarım yarı ıslakken diplere gelmeyecek şekilde kullandım. Ben öyle 2-3 fıs değil bayağı haldır huldur sıktım. Saçlarımdaki dolaşıklıklar birkaç saniyede açıldı. 

  Eğer saçınızı şekillendirecekseniz öncesinde bunu sıkın. Saçlarınızı çok parlak gösteriyor. 

  Bu arada benim saçlarım şekilsiz, dalgalı desen değil düz desen değil denilebilecek kabarık bir saçtı. Bu üründen sonra saçlarım bukleli olmaya başladı.

  Eğer saçlarınızın güzel kokmasını istiyorsanız bunun kokusu o kadar kalıcı ki, gün boyu sigara içilen bir ortamda kalmak zorunda olmama rağmen abartmıyorum, eve geldiğimde misafirlere sarılınca "saçların çok güzel kokuyor" cümlesini duydum. 2 gün kalıyor benim saçımda kokusu. 

  Hem fiyatıyla hem performansıyla 10/10 bir ürün.

  5 şubat 2020 22:04

  5

  2. Muazzam ürün. %40 indirimle 9 liraya edindim. Saçımı açmak için kullanıyorum ve başarılı sonuç aldım. Mavi olan mavi su ismiyle geçen ürünü kullanıyorum. Fön suyu olarak kullanılabilir kesinlikle. Fiyatına göre fazla performanslı diye düşünüyorum. Yedekler elimin altında bulundururum. İnce telli,yağlanan,uçları kuru saç tipim var. Gayet sevdi saçlarım ürünü. Elektriklendirmiyor. Yağlandırmıyor. Ağırlaştırma gibi bir sorun yaşamadım. Öneriyorum.

  16 şubat 2020 23:57

  3

  3. Mavi ve mor olanını da denedim ama en çok pembe olanından memnun kaldım. 3 yıldır bittikçe kullanıyorum. Saçımı şekillendirmeden önce şişede yazdığı gibi ürünü saçıma uyguluyorum, düzleştirici ile saçlarımı şekillendiriyorum ve saçlarım mükemmel görünüyor. Eğer bu ürünü kullanmadan saçımı şekillendirirsem saçım süpürge gibi oluyor. Evet abartısız bir şekilde süpürge gibi oluyor çünkü saçlarım çok kuru.

  3 senedir saçlarımı uzatıyorum, hiç kesmedim ve saçlarım up uzun o yüzden artık bu ürün tek başına bana yeterli gelmiyor. Bu üründen vaz geçmeyeceğim ama bu ürüne ek olarak bee beauty' nin saç yağını da kullanmak istiyorum.

  12 mayıs 2020 06:03


  3

  4. Gratiste çok önceden kasa arkası indirimiyle almıştım bir kenarda duruyordu ama bu karantina döneminde dibini görmek üzereyim kendilerinin.

  Yıpranma karşıtı ve nemlendirici bakım etkili olduğunu söylüyor ama ben böyle bir etkisi olduğunu söyleyemeyeceğim. Onun dışında hoş bir kokusu var, saçımda yağlandırma, ağırlaştırma gibi bir durum yaratmadı. Saçımı taramamı da kolaylaştırdı. Denk geldikçe alabilirim.

  21 mayıs 2020 15:15

  3

  5. Kokusu hoş, saçları iyi açıyor ve kabarıklığını alıyor ama curly girl method onaylı değil kesinlikle. (gizlinot: Benim kullandığım pembe olanı bu arada.) (gizlinot: Cg onaylı bir sıvı saç kremi bulursam bunu bırakacağım.) (gizlinot: Önerilerinize açığım süslüler.)

  10 ağustos 2020 13:49

  5

  6. Geçen sene yazın almıştım , denizden gelince banyo yaptıktan sonra saçlarım açılsın diye ( çünkü her gün suyla yıkasam da şampuan veya saç kremi kullanmıyorum ) . Mavi olanını almıştım ben ve kokusu hoş öbür saç spreylerine göre ağır değil ayrıca kuru veya ıslak fark etmez ; uzun kalın telli saçlarımı açıyordu ben çok memnun kalmıştım hem de 7 tl ye almıştım ve çok sık kullanmama rağmen 9 ay gibi bir süre bana gitti açıkçası . yalnız sıktıktan sonra ben ellerimde saçıma yediriyorum iyice yumuşasın diye .

  Fiyatı , bereketli olması , kokusuyla benim indirimde tekrar aldığım bir ürün oldu , yalnız kokusu kalıcı değil bilginze ...

  10 ağustos 2020 15:06

  3

  7. pembe rengini kullanıyorum. kokusu çok hoş ve bende bir gün boyunca kalıcı duruyor. saç açıcılığı güzel fiyatı da uygun. indirimle 7.5tl ye aldım.

  11 ağustos 2020 22:06


  4

  8. bence 10 tl ye göre iyi bir ürün. mavi olanını kullandım. ilk kullandığımda baya bir çalkalamıştım ve şişesinden sızıntı yapmıştı. bence çantada gezdirilecek kadar sağlam değil ambalajı ve fısfıslatan aparatı dandik. pozitif yönlerine gelirsek saçlarımı çok güzel açıyor. kokusu hafif temiz bir koku. çok sıkmama rağmen saçlarımı yağlandırmadı ve uçlarındaki o süpürgeliği azalttı . az da olsa nem vermesi hoşuma gitti. fazla para vermeyeyim, saçlarımdaki dolaşıklığı açsın derseniz önerebilirim.

  19 ağustos 2020 22:17 19 ağustos 2020 22:20

  9. Sacimi asla yumusatmiyor :( kolay taramaya yaramadi

  20 ağustos 2020 10:32

  10. Mavi su olan çeşidinde ikinci şişeyi kullanıyorum. Islak veya kuru kullandığımda kuru saçlarımın elektriklenmesini alıyor ve kolay taranmasını sağlıyor.. İndirimde 10 tl gibi bir fiyatı var.. Kolay tarama ve elektriklenmeyi önlemeyi hedefleyenlere öneririm

  22 ağustos 2020 16:11