yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (90)
  • medya (31)

  90. kendisi favorilerimdenken artık son damlayı verdiği ropörtajlarla tüketti. estetik yaptırmadığı konusunda ısrarla yalan söylemesiyle bile bir sorunum yoktu. evet çok başarılı estetik operasyonlardan geçmiş, yalan yok, her şey ortada. çok özgüvensiz olduğunu her fotoğrafında ayağına kadar photoshop ile düzeltmesinden, gözlerini allah'a kadar uzatmasından biliyoruz.

  kusurun anneleri yolanda hadid'ten kaynaklandığını düşünüyorum, çocuklarını çok göz önünde ve bu kadar güzellik kaygısıyla büyüten, erken yaşta estetik cerrahların kapısından geçirenin bu taş gibi ana figürü olduğuna eminim. gigi annesinin hollandalı genlerine sahipken bella babasının filistin kökeninden nasibini almış. bu nedenle kompleks sahibi olmuş olacak gigi ile kıyaslanmamak için sarı saçlarını bile koyu renge boyatmış ki çok doğru tercih. gigi ile victoria's secret fashion show kamera arkası görüntülerine bir (link: https://www.youtube.com/watch?v=E1MNdYx2Oxg bakın), gigi doğal, samimi, ışık saçıyor; bella ise çok fazla görüntü kaygısına sahip, doğal davranamıyor.

  dediğim gibi her şeye rağmen ben bella hadid'i çok beğenirdim, iki kız kardeşi kıyaslamak saçma ama bella daha vamp görünüyor. ama niye bu kadar yalan söylüyorsun? "şimdiki diyetim pizza. her gün pizza yiyorum!" gibi bir açıklama niye? yemediğini biliyoruz hakkıyla seçilen victoria's secret melekleri sanne vloet, romee strijd ne yediğini açık açık paylaşıyor. hele miranda kerr muhtemelen 98'den beri aç. sen niye "ben her gün pizza yiyorum ama doğal olarak zayıf ve seksiyim, ayrıca yüzüm tamamen doğal iğnelerden çok korkarım." açıklamalarına girişiyorsun?

  geçen yıl kıçı lömbür lömbürdü bu yılki versace defilesindeki karın kasları pizza kutusu açarken olmadı. zaten seven 3 kişi kalmıştık beni de kaybetti.

  20 ağustos 17:57

  89. Yüzünü söktürüp yerine yenisini taktırmış kadın.

  Estetik cerrahi ile bir problemim yok. Ama güzellikten para kazanılan bir meslek yapan insanlarda bu kadar ekstrem estetik bana torpil yaptırmak gibi geliyor. Rahatsız oluyorum.

  kendisi, ablası ve kendall jenner üçlüsü Victoria’s secret fashion show’un kalitesini düşüren sebeplerdendir bu arada. Eskiden çok severek izlerdim bunlar geldiğinden beri izlemiyorum.

  19 ağustos 13:58 19 ağustos 16:05

  88. Çok çok (link: https://www.instagram.com/p/B1SnzZtAt2Z/?igshid=1seh6wz7aaz2v güzel) ve naif bir insan. Ayrıca bir zamanlar abartıldığını düşünsem de şu an geldiği yeri ve kariyerini gayet hak ettiğini düşünüyorum çünkü kız her gün çekimlerde sürekli işiyle ilgileniyor gerçekten çalışkan ayrıca twitter deyimiyle 'unproblematic'. Daha yüzünü ilerde çok görürüz.

  18 ağustos 23:06 18 ağustos 23:18

  87. Yüz olarak Seda Sayan'ın gençlik yüzüne benzettiğim kadın.

  affet bella.

  13 haziran 09:27

  86. Sanırım hiçbir zaman güzel bulamayacağım kasıntı ünlü kişisi. Herkesin bu kadar bayılmasını anlayamıyorum. Bunun benim için diğer bir örneği de burcu esmersoydu.

  17 mayıs 20:09

  85. güzel kız ama kardeşi kadar değil. gigi bambaşka bir afeti devran gerçekten.

  17 mayıs 19:51

  84. her yerde görmekten aşırı sıkıldığım iki kadından biri. diğeri ise bu hanım kızın devamı olan kendall jenner.

  model desen model değil, güzel desen güzel değil. estetikli olması ya da olmaması baz aldığım bir şey değil. aksine doğru estetiğin insanı vezir ettiği kanaatindeyim. ancak donuk bakışları, itici tavırları, korkunç rüküş giyimi ve ite kaka it girl haline getirilişiyle beni hiç cezbetmeyen kadındır. açıp da oha nasıl güzel dediğim bir fotoğrafını bile bilmiyorum.

  17 mayıs 14:41

  83. Yine sözlüğün tuhaf güzellik anlayışlarından birinin örneği model kişisi. Gözünüzü seveyim kızlar, bu kadının son hali herhangi birinize gerçekten çekici geliyor mu? Güzel bile değil artık, hafiften uzaylıyla, bülent ersoy ve seda sayan'ın son hali karışımı bir şeye döndü ve daha kaç yaşında! Küçük kızlarımızı da bunun gibilerin güzel olduğuna inandırıyorsunuz, valla 10 yıla etrafta güzel kalmayacak. Her yer robot bakışlı, fare suratlı insan dolacak.

  8 nisan 10:43

  82. Bugün instagramda yaptığı paylaşımla benden sonsuz destek, sevgi ve saygı kazanmış modeldir. Kimsenin yapamadığı, söyleyemediğini yapmış ve yeni zellanda’da şehit olan insanları hesabında paylaşmıştır. Bakın o insanların suratlarını ben bile bir platformda görmedim, ama o ekran görüntülerini tek tek paylaşıp yaşananları anlatmış veya anlatılmasına vesile olmuştur. Milyonlarca insana bu olayın nasıl bir vahşet olduğunu göstermiştir. Gerçekten kendisini gönülden tebrik ettim bu hareketiyle.

  En başa koyduğu dede yüreğimi dağladı. -come in brother- diyor saldırgana, bella da paylaşımının altına bu şekilde başladığı bir yazı paylaşmış.

  Güzelliğinin sadece dışarıdan değil içeriden de geldiğini paylaştığı samimi postuyla nezdimde ispat etmiştir.

  17 mart 01:40 17 mart 01:48

  81. yaptırdığı göz estetikleriyle (kedi gözü müdür badem göz müdür neyse) gözleri yakında kulaklarına değecek olan hatun

  13 şubat 21:49