yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (32)
  • oylar (27)
  • medya (2)

  1. Nemlendirici bi-serumunu yaklaşık 3 haftadır kullandığım schwarzkopf ürün serisi. Saçlarımı çok güzel parlatıyor ve nemlendiriyor. Sarı boyatanlar biliyor ki saç uçlarımız bakımsız olduğunda çok ölü ve berbat görünebiliyor ama bu serum o görüntüyü alıyor. Etkisi de 2 3 gün sürüyor. Kesinlikle almaya devam edeceğim. Ukte: (yazar: tenekeprenses)

  9 mayıs 2018 01:04 9 mayıs 2018 01:04

  2. kaç gündür yazmayı düşünüyordum, başlık iyi oldu. Bendeki repairing bi-serumu, “deep sea extract for damaged hair” olarak geçiyor ambalaj üstünde. Oldukça işlem görmüş saçım var. Bu serumu da saç uçlarımda oluşan kuruluk, tel tel görünüm için almıştım. Neredeyse 1 aydır, banyodan sonra hafif nemli saçıma sürerek kullandım. Kokusu çok güzel ve saçta uzun süre kalıyor. seriyi incelerken mucize beklememiştim ama benim saçımdaki etkisi diğer saç açma spreyleri ile aynı oldu (dove, pantene, dalin..) hatta bazı noktalarda, 3-5 saat sonra saçımda yeniden kuruluk hissettim. beni şaşırtan tek etkisi, daha ıslak saça sürdüğümde kuruttuktan sonra saç gövdesine bazen? ilginç şekilde verdiği yoğun hacim oldu. 

  özetle; saçımda boya olmasaydı, verdiği yumuşaklık ve koku için almayı düşünebilirdim, saçta ağırlık yapmayan bir ürün. boyalı ve yıpranmış saçlı olarak ise yetersiz bulduğum için bitince almayı düşünmüyorum. 

  9 mayıs 2018 10:30

  3. Deep sea extract olanın şampuan ve saç kremini aldım. Üç kez falan kullandım ancak kokusu çok güzel olmasına rağmen saçımda pantene elidor gibi ürünlere bile kıyasla daha sert,kalıp gibi ve kuru bir hal oluşturdu. Saçlarım kuru ve saçımda 1 yıl önce yaptırdığım sarı ombrelerin üzerine kapatmak için boyattığım boya mevcut. Yıpranmış kuru saçlar için olduğu iddia edilen bir ürün olmasına karşın saçımı daha da kurutması sebebiyle çöpe giden param için üzüldüm. Sanırım aşırı profesyonel ürünler, bunun gibi ara form ürünler ve marketteki pantene elidor vs gibi ürünler arasında çok belirgin bir fark yok. Artık bu tarz şampuanlara para vermeyeceğim .(

  31 mayıs 2018 11:48


  4. smoothing serum un çok merak ederek aldım ve aman aman bayılmadım. Çok güzel kokuyor ve kesinlikle yağlandırmıyor ama çok kalın telli saçlarımda mucize yarattı diyemeyeceğim. İndirimde aldığım halde fiyatının abartı olduğunu düşünüyorum.

  1 haziran 2018 11:32

  5. yaklaşık 3 haftadan beridir deep sea extract for frizzy hair olanının şampuan ve saç kremini kullanıyorum - kabarmayı ve elektriklenmeyi vaat ettiği kadar önlüyor bence. (önceden John Frieda'nın aynı amaçlı ürününü kullanıyordum benim saçımda Beology daha başarılı oldu.) saçıma kattığı yumuşaklık ve güzel kokusu da cabası. indirime girdiğinde performans/fiyat oranı yüksek olan ürünler arasına giriyor. saçım güzel koksun kabarmasın diyenlere tavsiye ederim.

  3 haziran 2018 20:20

  6. yaklaşık 1 aydır deep sea extract serisinin ilk adım şampuanı, normal şampuanı, saç maskesi ve duş sonrası onarıcı bakım kremini kullanıyorum. saçlarım çok yıpranmış değiller, ayda bir dip boya yaptığım kahve saçlarım var. bu seriye başlamadan önce de saçlarımı kestirmiştim zaten o yüzden kırıklarım da yoktu fakat ben çok fazla düzleştirici ve maşa kullanan biri olduğum için amacım saçlarımı onarmaktan ziyade korumaktı. serinin saçları nemlendirme vaadi yok zaten nemlendirici seri maviydi sanırım benim kullandıklarım bordo ambalajlı. bu bir aylık süreçte de saçlarımda herhangi bir kırılma veya incelme gözlemlemedim, haftanın 2-3 günü maşa 1 günü de düzleştirici kullandığım düşünülürse benim için çok başarılı bir seri. bunda tüm ürünlerini birlikte kullanmamın da etkisi olduğunu düşünüyorum. ayrıca saçlarımın çabuk uzamasında etkisi olduğunu düşünmeye başladım normalde uzamamasından şikayetçi olduğum saçlarım vardı. kokusu çok güzel, kalıcı da. saçlara güzel bir hacim veriyor ve asla yağlandırmıyor, normalde de kuruya dönük saçlarım var ama bende ekstra kuruluk yapmadı. schwarzkopfun saç ürünlerini başarılı buluyorum, fiyat olarak biraz yüksek olsa da indirim dönemlerinde şans verilebilir.

  5 haziran 2018 15:21

  7. Bir haftadır serinin nemlendirici etkili olan şampuan ve kremini kullanıyorum. (Saçlarımda boya ya da herhangi bir kalıcı işlem yok.  Bu yüzden serideki en uygun olanı moisturizing olanıydı) Saç ürünlerini sık sık değiştirmem ama ürün hakkındaki pozitif yorumları duyduktan sonra denemek istedim. Kokusu gerçekten çok güzel. Ama saçlarımı öncekine göre daha kuru ve daha sert yaptı. Duştan sonra hiç zorlanmadan taradığım saçlarımı açmak için uğraşıyorum. Belki saçlarımın alışmasını beklemeliyim. Kokusu için bir süre daha kullanmaya devam edeceğim. bir hafta sonra hala pozitif etki görmezsem eski şampuanıma dönmeyi düşünüyorum. 

  4 ağustos 2018 02:57


  8. Yazları işim gereği (miniklere yaz okulunda yüzme dersi veriyorum) sürekli havuzda ve güneş altında kuruyan saçlarıma bu yaz önlem almak için koyu mavi renkli ambalajlı deep see extrat moisturizing mask ve moisturizing bi-serum bakım ürünlerini kullandım. Saçımda boya yok ve gerçekten önceki yaza göre saçlarım artık kuru, ağırlaşmış değildi bu yaz her zaman yumuşacık havuza girip çıksam bile nemini korudu kuruluktan şekil vermekte zorlanırken bu sefer istediğim gibi uğraştırmadan şeklini aldı. Havuza girdiğimde bile güzel koktu saçlarım. Geçen yaz keşke kullansaydım da yaz sonu kestirmek zorunda kalmasaydım saçlarımı. Bu sefer Saçlarım bunu sevdi :)) Yaz sezonu boyunca 3 kutu maske ve 2 adet serumunu kullanan biri olarak yazın için en ideal saç bakım ürünlerim oldu. Bu eylül ayı da ombre yaptırdım bu sefer de sanırım bordo renkli kutular repairing intensive mask ve repairing bi-serumunu alacağım kullandıkça izlenimlerimi yazarım tekrardan :))

  23 eylül 2018 17:50

  9. Onarıcı bi serumunu aldım 50 TL gibi bir fiyata. Öncelikle saç uçlarım fazla elektrikli olduğu için kırık kırık bu yüzden yıpranmış duruyor, nemlendirir ve onarır umuduyla aldım faydasını çok hissedemedim. Sık sık tekrarlama isteği uyandırdı ama bu sefer hem çabuk bitiyor hem de fazlası zarar olabilir düşüncesiyle duştan çıkınca ve sabahları uyguluyordum. Sıradan bir nemlendirici krem gibi bir süre sonra elinizde tekrar kuruluk hissedersiniz ya tıpkı onun gibi

  24 nisan 2019 10:42

  2

  10. nemlendirici bi serumunu kullanıyorum, memnunum ancak saçı kolay açma ya da taramaya etki gibi bir vaadi yok. saç uçlarım daha canlı bence kullanmadan önceye göre.

  10 mayıs 2019 18:13