girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (9)
  • medya (1)

1. tanım: polonya'nın en iyi kozmetik firmalarından biri.

dün bir mağazada göz temizleyicisi ararken orada çalışan bayan bu markanın avokadolu göz makyajı temizleyicisini önerdi. adını hiç duymadığım bir marka olduğundan ve bununla birlikte yağlı his bırakan temizleyicilerden nefret ettiğim için alıp almamak konusunda çok kararsız kaldım.

daha sonra almaya karar verdim, bildiğim kadarıyla avokado göz çevresine çok iyi gelen bir ürün, ben de denemek için şans verdim.

ürün makyajımı temizlemede çok başarılı oldu ve göz çevremde en ufak bir hassasiyete de yol açmadı. ilk izlenim olarak beni mutlu ettiği için diğer ürünlerine de şans vermeye karar verdim.

17 ekim 2014 08:42

2. bimden merak edip cc kremini satın aldığım marka.

cc krem olarak iyidir kötüdür kıyas yapamıyorum ama yüzümde beni rahatsız edecek hiç bir etki bırakmadı. güzel bir ışık ve nemli görüntü sağlıyor.

öyle 1-2 sürdümdü... duruyor.

bende memnuniyetsizlik oluşturmadı.

17 ekim 2014 08:50

3. (bkz: bielenda aromatherapy duş yağı)

24 aralık 2014 16:20


4. dün bimde satılan kreminin içeriğini inceleyip "0% parabens 0% artificial colourants 0% paraffin oil 0% PEG" yazısını gördüğüm kozmetik markası. inceleyip denemekte fayda var diye düşünüyorum

16 mart 2015 13:02

5. watsons boykotuna başlamadan önce misel makyaj temizleme suyundan almıştım, gerçekten çok memnun kaldım. hassasiyet, kızarma yapmadan tek seferde çok iyi çıkardı makyajı. keşke gratise falan da gelse de devamlı kullanabilsem diye düşünmeden edemedim.

15 aralık 2016 22:31

6. Susluler kosun gidin makyaj temizleme suyunu alin . Kesinlikle 3-5 tane alip stoklayin. Cunku Bioderma H2o ile ayni sekilde temizliyor makyaji. Sorunsuz sipsak. Ben 1 tane indirimden almistim 10₺ ye. Simdi pismanim keske yedekli alsaymisim. Cunku bu urun Watsonslarda satiliyor

28 aralık 2016 02:26

7. Boykot öncesinden kalma makyaj temizleme suyunu yeni kullanmaya fırsat bulduğum marka. O kadar begendim ki bir daha alamayacagim için üzüldüm resmen. Gözümün üzerinde 5 sn bekletmememe rağmen maskara dahil tüm makyajı süpürdü. Hem de tek seferde. Vallahi pes ! Bilseydim zamanında stok yapardım.

5 mart 2017 22:37


8. Yatıştırıcı etkili Micellar temizleme suyunu kullandım. Çok güzel çıkarıyor ve üründe herhangi bir koku ya da losyon yok. Bu çok hoşuma gitti. Sanki suyla siliyorum ama bütün rimel pamukta.

24 temmuz 22:36

9. makyaj temizleme suyunu kullandığım varka.

icerigi gayet güzel, guzel dedigim cok anladigimdan degil; diger markalarla kardilastirica yarim sayfa iceriktense 8 adet kadar bir sey var.

performansı muhteşem. tek seferde gozde, ciltte ne varsa silip supuruyor. yuzunuzu yikamasaniz da oluyor.

hicbir olumsuz etkisini görmedim. 3. şişeyi kullanıyorum.

fakat artık raflarda göremiyorum....... üzgünüm. ne kullanacagim bilmiyorum.

27 ağustos 17:00