yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (46)
  • medya (4)

  1. Bir daha yapacakları herhangi bir indirimle gözlerimi kör etmedikleri ya da aklımı kaçırmama sebep olmadıkları sürece asla tercih etmeyeceğim online kitap alışverişi sitesi. Siteden ikinci siparişimi vermiş bulundum bir hafta önce, dün müşteri hizmetlerine bilgilendirme mailinde teslim süresinin üç iş günü olduğunu belirttiklerine dair mail attım, siparişiniz tedarik aşamasında haftaiçinde kargoya verilecektir cevabı geldi. Yani muhtemelen cuma falan kargoya verilip araya haftasonu girmesiyle gelecek hafta elime ulaşacak.  İlk siparişim için zamanlama problem değildi ne zaman gelip gelmeyeceğini pek umursamadım çünkü kendim okumak için aldığım kitaplardı, siparişimin bilgilerine baktım tam bir hafta sonra kargolanmış. gözüm yollarda hediye bekletiyorlar bana, tekrar sitelerine bile uğramayacağım.

  4 temmuz 2018 11:44

  2. Temmuz ayı boyunca ücretsiz kargo adlı reklamı görünce siteye girip kitap ve kalem almıştım. En geç üç gün içerisinde kargoya verilir denmesine rağmen 7 günde kargoya verildi. Bu da yetmiyormuş gibi kargo bana teslim etmeyip İstanbul’a geri gönderdi. Arıyorum müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum. Eğer üç gün içince ulaştıramayacaksan bunu oraya yazmayacaksın, insanları mağdur etmeyeceksin. Bir daha sitesine bile girmeyi düşünmüyorum. Kitap siparişim için şu zamana kadar kitapyurdunu kullanıyordum. Değişiklik olsun istemiştim ama keşke istemeseydim. Kısacası bu siteden alışveriş yapana kadar diğer sitelerden yapın. En azından vaatlerini yerine getirirler

  25 temmuz 2018 18:21

  3. kasım ayında bedava kargo kampanyası yapmışlardı, iki kitap aldım. bir adet tohumlu kalem de isterseniz ücretsiz geliyordu, onu da ekledim sepete. kargo 2 gün içinde elime ulaştı. kitapları almadan önce fiyatları kitapyurdu ile karşılaştırdım, 1 tl daha uygundu, kitapyurdunda kargo ücreti de olduğu için buradan satın aldım. sanırım aralık ayında da aynı kampanya var, ihtiyacınız varsa göz atabilirsiniz.

  14 aralık 2018 21:30


  4. Özellikle mağazalarının büyüklüklerine hayran olduğum, çok çok büyük kitap mağazalarına sahip markadır. Benim gözlemlediğim tek problemleri çalışanlarını çok yormaları. Ağır çalışıyorlar ve az kişi çalışıyorlar. Ben genelde mağazalarına gittiğim için online alışverişini henüz hiç kullanmadım.

  14 aralık 2018 22:13

  5. çok memnun olduğum online kitap sitesi. 3-4 gün içerisinde kitaplarım elime sorunsuz ulaşıyor. hasret kaldık böyle güzel hizmet veren internet sitelerine.

  15 aralık 2018 14:09

  6. Daha önce bir alışveriş yaptıktan sonra memnun kaldığım bu yüzden tekrar alışveriş yaptığım site. Kitapları aldım ödemeyi yaptım. Üzerinden iki gün geçti. Bugün bana kitaplardan birinin baskısının bulunamadığını bildiren bir mail atmışlar. Madem elinizde yok neden satıyorsunuz? Stoklarda yok olarak gösterin. Kargo geldikten sonra para iadesi yapacaklarını söylemişler, umarım gerçekten yapıyorlardır. Diğer kitapların da iptal olmasından çok korkuyorum. Kendime yılbaşı hediyesi alıyım dedim burnumdan getirmezler inşallah.

  Edit: Kitaplardan birini daha iptal ettiler. Hevesim kursağımda kaldı. Bir daha kesinlikle alışveriş yapmam.

  Edit2: kargom bugün elime ulaştı çok iyi paketlenmişti. İptal edilen iki kitabın para iadesi de bugün yapıldı. En azından uğraştırıp mağdur etmediler.

  20 aralık 2018 19:28 24 aralık 2018 19:49

  7. kendileri yapmış oldukları jest ve uygun fiyatları ve şubat ayında kargo ücretsiz kampanyaları ve hatta bu kampanyayı mart ayında da devam ettirmeleri sebebiyle şu an en gözde online kitap alışveriş sitesidir benim için.

  26 şubat günü kendilerinden sipariş verdim ve sonra farkettim, önceden aldığım kitaplar da listedeymiş. sipariş iptal butonu olmadığı için müşteri hizmetlerini aradım. tabii 30 küsür kişiden bana sıra tam 45 dk'de geldi. ama ben bu arada (link: https://twitter.com/bkmkitap twitter adreslerinden) yazdım ve oradan direkt çözüme ulaştırdılar. siparişimin ardından yeni bir sipariş oluşturdum ve elime 1 mart tarihinde geçti ve inanılmaz mutlu etti beni yapmış oldukları ayraç jesti, basit ama etkili bir dokunuş oldu.

  şöyle oluyor;

  (link: https://eksiup.com/510c387db608 bu benim twitter kapak fotoğrafım)

  (link: https://eksiup.com/2510c028a612 bu da gelen kitabım ve ayraçları =))

  1 mart 2019 11:49


  8. burada yaşadığım sıkıntı kargolama süresinin uzun olması. bir diğer hususta ellerinde olmayan kitabın stoktaymış gibi gösterilmesi. haliyle bir heves aldığınız kitabın aslında olmadığını öğreniyorsunuz. stok güncellemeri bu anlamda başarılı değil. fakat paketleme, ayraç gönderimi..gibi iyi yanları var. bir de taksit yapabiliyorsunuz vade farkı olmadan.

  2 mart 2019 11:25

  9. Burdaki yorumlardan dolayı korkarak da olsa ilk siparişimi geçen hafta verdim ve çok memnun kaldım. Sipariş vermeden önce dr, idefix, kitapyurdu ve kidega ile fiyatları karşılaştırdım.(gizlinot: Güvenilir bulduğum ve daha önce alışveriş yaptığım siteler bunlar. Farklı önerileriniz varsa mesaj kutuma beklerim.) Aynı kitapları sepete atıp baktığımda en uygun kitapyurdu ve burası oldu. Her zaman kullandığım idefix ile arasında 15 liralık bir fiyat farkı oluştu.(gizlinot: Toplam alışveriş tutarım 80 küsur liraydı.) Kitapyurdu ile nerdeyse aynı tuttu ama orda da kargo ücreti vardı. Bkm’de alt limitsiz kargo ücretsiz. Siparişi onayladıktan sonra en geç üç gün içinde kargoya verileceğine dair bir mail geldi ve üçüncü gün cumartesi günü olmasına rağmen kargoya verildi, pazartesi ise elimde ulaştı. Bundan sonra aktif olarak bu siteyi kullanmayı düşünüyorum, bir aksilik yaşarsam girdiyi güncelleyeceğim.

  Edit: cumartesi akşam 2. şiparişimi verdim. Bugün, yani pazartesi sabah kargoya verdiler. Ben siteden epey memnun kaldım.

  ilgili medya:
  1
  8 mart 2019 18:47 11 mart 2019 20:00

  10. 3 ağustos cumartesi günü iki kitap siparişi verdim. normalde hazırlanıp pazartesi kargoya verilir diye düşündüm ama 7 ağustos çarşamba günü kargoladılar. dün de siparişimi aldım. diğer online kitapçılara göre kitaplar hazır olmasına rağmen biraz geç kargolanması dışında bir sorun yaşamadım. fiyatlar gerçekten uygun, kargo da 1 liraydı. kitapların yanına bir sürü de hediye ayraç koymuşlar. artık hep buradan alışveriş yapmayı düşünüyorum.

  9 ağustos 2019 22:58 17 ağustos 2019 19:15

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar