0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3)
  • oylar (0)
  • medya (0)

1. yüksek kapatıcılık özelliğine sahip, güzel kokulu bir fondöten. üzerinden bir de ince bir pudra geçerseniz porselen bir yüze kavuşabilirsiniz.

sürerken hızlı hareketlerle yaymakta fayda var çünkü yüze parça parça bırakıp sırayla yaymaya çalışırsanız bir yanağınızdakini yayarken, diğer yanağınızdaki çoktan kurumuş olabilir. bu tarz yüksek kapatıcılık özelliğine sahip ürünler biraz daha koyu kıvamda olduğundan çabuk sabitlenip, işiniz daha bitmeden kuruyabiliyorlar.

benim t bölgem çok yağlı olmasına rağmen bu ürün ben de pek yağlanma yapmadı, belki pudrayla kullandığım içindir. fakat göz altlarınıza doğru sürüp, bir de üzerine pudra geçerseniz çizgiler hiç olmadığı kadar belirginleşebiliyor ve haliyle içleri doluyor.

4 eylül 2015 14:18

2. Zaten sivilceli olan cildime yenilerini ekleyen fondoten. Mevcut sivilcelerim kistik yapıda, bu fondoteni sürünce ertesi gün ufak, acılı içi beyaz sivilceler çıktı bende malesef, ara verip bi kaç kez denedim sonuc aynı. Lavantamsı bir koku ile üretmek neyin kafası onu da anlayamadım, aldıktan sonra farkedip pişman oldum

12 temmuz 12:42 12 temmuz 12:43

3. çok kalıcı ve isminde 'even finish' yazan bir fondötenden beklenmeyecek şekilde kapatıcılığı beklediğimden yüksek fondöten. Bittikçe alacağım, şimdiye kadar kullandığım fondötenler içerisinde en memnun kaldığım bu oldu.

mac'te nw20 olanlar için cool beige rengi yaz için güzel oluyor.

o kadar fondöten denemişimdir, içlerinde tam anlamıyla içime sinen bu oldu, olumsuz diyebileceğim bir özelliği yok. benimki gibi yağlı ciltler tabii ki pudra ile üzerinden geçmeli.

18 temmuz 23:44 18 temmuz 23:45