sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
4.7
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (36)
 • oylar (3)
 • medya (0)

36. Bir süslünün girdisinden görüp (bana çok büyük bir iyilik yaptı zira aldığımın ertesi günü setin fiyatını arttırmışlar) morhipodan aldığım setin içinde gelen güzel maskara. 

Fakat ben bunu sürüp işte smokey göz makyajı maskarası demem çünkü çok düzgün bir görüntü yaratıyor. Asla topaklanmıyor o yüzden kat kat sürmeye çok uygun. Gene böyle set içinde falan olursa alırım ama onun dışında çok şart değil.

21 ekim 2018 02:01

35. fırçası kıl ve tok bu yüzden kirpikleri uzatıp dolgunlaştıran maskara. kirpikleri uzatması ve volüm vermesi dışında asla akmayan bir maskara. topaklanma da yapmıyor. kurumaya yakın zamanlarında bile topak topak çamur gibi olmuyor. kirpikleri birbirine yapıştırmıyor, tek tek ayırıyor. gün içerisinde göz altlarıma dökülmüyor. bu yüzden kullanımı çok temiz. ben iki tüp bitirdim ve ucunsunu almayı planlıyorum. çok doğal bir bitişi var. tavsiye ederim.

21 ağustos 2018 20:01

5

34. günlük makyaj için inanılmaz uygun olan maskara. ben tek kat uyguluyorum ne kirpiklerimi boyaya batırmışım gibi simsiyah yapıyor ve ne de hiç yokmuş gibi duruyor. çok güzel uzatıyor, hiç akmıyor, ağırlık yapmıyor, tek tek ayırıyor topaklanma falan yok. yani fiyatına değen bir maskara. 

yalnız benim kirpiklerim zaten dolgun ve uzun, sadece sarı olduğu için belirsiz kirpiklerim var. bu yüzden kısa ve seyrek kirpiklilerde nasıl olur bilemiyorum benim kurtarıcım gibi. 

21 ağustos 2018 18:07

33. benim kirpiklerim kısadır ve bu maskara gerçekten uzatıyor ve dolgunlaştırıyor. inanılmaz memnun kaldım. uzun süre vazgeçemeyeceğim gibi duruyor.

24 temmuz 2018 12:09

5

32. Kullandığım en güzel maskaralardan biri.

Bobbi brown’un internet sitesinden yaptığım alışverişlerin sonucunda birkaç tane deneme boyu elime geçti, iyi ki de böyle bi fırsatım olmuş, aksi halde tam boyunu alıp deneyeceğimi hiç zannetmiyorum. şimdi ise tam boyunu almayı düşünebilirim tabii ki. Sample olayının güzelliği de bu işte.

Maskaraya gelince, uygulama yoğunluğuna göre dramatik bir görüntü de verebiliyor, birkaç katla günlük kullanılabilecek, doğal, hafif bir dokunuş da kazandırabiliyor. kirpiklerim uzun ve sık ancak pek kıvrık sayılmaz, düzler. dört-beş kat sürüyorum, kirpiklerimi simsiyah, dolgun ve kıvrık yapıyor, duruşuna bayılıyorum.

Göz altlarına dökülme ya da akma yapmadı bende.

Gün sonunda temizlemesi de uğraştırıcı değil, çok kat kat sürmemişsem ekstradan bir temizleyiciye ihtiyaç kalmadan sadece yüz temizleyicimle ovuşturarak kolayca çıkartabiliyorum. 

Verdikleri deneme boylar da çok uzun süre gidiyor, normal boy bir maskarayı ne kadar kullanabilirsem bunu da o kadar uzun süre kullanabiliyorum kuruma olmadan. Tavsiye ederim. 

24 temmuz 2018 05:20

31. Kirpikleri gerçekten uzatan ve simsiyah yapan maskara.tester olarak gelmişti yaklaşık 5 6 tane tester var elimde.testerları zaten neredeyse orijinal boy gibi,kullan kullan bitmiyor:)

20 mart 2018 21:56

30. bende deneme boyu olan maskara.

eye opening ve bunun arasında kalmıştım. eye opening in fırçası çok büyük göründüğü için bunu denemek istedim. ama beğenmedim. fırçası düz pek bir özelliği yok. hacim vermedi, uzatmadı ve kıvırmadı benim kirpiklerimi sadece boyadı. umarım biraz kuruyunca işe yarar en azından bir şey için. orjinal boy fiyatına değecek bir ürün olmadı benim için.

3 mart 2018 13:23

29. Sadece uzatıyor. Hacim kıvırma etkisini gözlemlemedim ama akıyor baya. E akacaksa niye o kadar para vereyim ki? Akmasa bile etkisi highend almaya değecek kadar değil. Maybelline de tıpa tıp aynısı vardır. 

2 mart 2018 18:21

28. Benim kirpiklerim maskarayla bile kıvrık durmaz ama bu maskaranın altına kirpik kıvırıcı kullanmasam bile o kıvrıklık gitmiyor, tek tek ayırıyor dolgunlaştırıyor koyu rengiyle kirpik diplerini iyice belirginleştiriyor uzatıyor benim için müthiş bir maskara. Açıkcası benefit’in manasız maskarasına o parayı vereceğime bunu alırım. Ha bunu da testerlarla idare ederim sanırım tester 2 tam boy 5 ml çok manasız. Son olarak olumsuz bir yanından bahsedeyim gözümle oynadığımda biraz dağıldı muhtemelen gözüme yağmur kar girse akar. Olsun benim için gosh bombastic birinci bu ikincidir. Malesef gosh ülkemizden çekildi.

2 mart 2018 08:53

27. elimde bir online alışveriş sonrasında gelen deneme boyu bulunmakta. aslında (bkz: bobbi brown eye opening maskara) yı deli gibi merak ederken şansıma bu denk geldi ve bu diğerinden daha çok övülüyor diye heyecanlanmıştım ancak ben hayak kırıklığına uğradım diyebilirim. bence deneme boy olduğu için doğal olarak fırçası daha küçük ve bu da kesinlikle performansını etkiliyor. topaklanma ve yapışkanlık hissi yok yapısı çok güzel, waterproof değil (bkz: bobbi brown soothing cleansing oil) ile kolayca temizleniyor ancak volum vermesi beklediğimden düşük ve kısa kirpiklerimi asla uzatmadı. en kısa zamanda orijinal boyunu deneyip editlerim.

11 eylül 2017 23:42