yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (36)
  • oylar (8)
  • medya (1)

  1. Katılıyorum, kirpikleri tek tek ayırıyor, simsiyah, kömür karası rengiyle çok güzel belirginleştiriyor ama 2-3 kat yapayım da dolgun gözüksün derseniz yandınız! Topak topak oluyor. Kısacası ölü gibi görünmeyeyim amaçlı sürülebilecek güzel bir günlük maskara kanımca.

  18 mayıs 2015 13:07

  2. kirpikleri uzatma mevzusunda çılgın atan maskara. ilk defa bu sabah kullandım. kaşımın üstüne kadar gelen kirpiklerimi görünce ödüm koptu ilk, yerinden falan çıktılar sandım.

  acemiliğimden ayarını tutturamayıp biraz fazla sürmüş olmama rağmen bende topaklanma yapmadı. sürerken zigzag çizelim hanımlar, zigzag mühim. (gizlinot: swh)

  bu arada tam boyu da 5 ml. 98 lira olduğunu düşünürsek, gerçekten insaf diyorum.

  18 haziran 2015 18:57 18 haziran 2015 19:50

  3. yaptığım online alışverişler sayesinde 3 adet seyahat boyuna sahip olduğum maskara. açmamak için çok dirensem de dayanamadım birini açtım sonunda. çok büyük beklentim yoktu açıkcası ama ben oldukça beğendim. evet hacim ve uzatmada çılgın atmıyor belki ama 3 kat üst üste bile uygulasam en ufak bir birikme topaklanma yapmıyor. en çok hoşuma giden bu kısmı oldu. 3 katın sonunda diğer maskaralara kıyasla çok daha doğal görünüşlü simsiyah kirpiklerim oldu. gidip tam boyuna almam herhalde zira elimdeki açılmamış maskaraları da düşünürsem uzun bir müddet maskaraya ihtiyacım olmayacak.

  21 ağustos 2015 18:42


  4. ben de alışverişimle hediye edilmesiyle 2 tane seyahat boyunu edindim. bu maskarayla resmen sevgi nefret ilişkisi yaşadık ve en son çok sevmediğime karar verdim. ilk başta fena değildi, güzel siyahlaştırır ve uzatırken dolgunlaştırmıyordu ama tek tek ayırıyordu. maskara kurumaya başladıkça aşırı yapıştıran, iğrenç birşeye dönüştü. bir süre peçeteye fazlasını almadan asla kullanamadım. şimdi bitmek üzere ve tekrar en baştaki haline dönüştü. özetle kurumaya başladığındaki dönem hariç uzatması ve ayırması başarılı, yalnız dolgunlaştırmayan bir maskara. bir de bence ağzı çok geniş olduğundan fırçaya çok fazla ürün geliyor. kısacası tam boyunu almanızı tavsiye etmem, hele ki o fiyat varken.

  26 kasım 2015 09:22 26 kasım 2015 09:22

  5. buradaki güzel yorumları görünce acaba bendeki başka bir maskara mı diye kontrol ettim. bendeki tam boyu ne simsiyah bir efekt aldım ne ayırdı ne dolgunlaştırdı. sanıyorum benim kirpik tipime uygun düşmedi fırça yapısı. herkesin aksine ben silikon fırçaları çok seviyorum ve onlardan verim alıyorum. bu fırça öyle olmadığından hiç bir işime yaramadı.

  16 nisan 2016 19:21

  6. Uzatmıyor ama sürüldüğü zaman kaliteli olduğu belli bir ürün.

  10 ağustos 2016 00:46

  7. oldukça başarılı bir formulu olsa da kirpiklerimden zor çıkması ve kopmaya neden olmasından kullanmıyorum.

  16 ağustos 2016 23:29


  8. benim kirpiklerimi sanki kirpik fışkırmış gibi uzun hacimli ve gür gösteriyor. yapay bir görüntü oluşturmuyor asla aksine çok doğal duruyor fakat en son kullandığımda sağ gözümden yaklaşık 5 tane kirpiği bir anda döktü. ondan sonra da çok cesaret edip kullanamadım zaten kirpik fakiri bir insanım. tekrar denemeyi düşünüyorum.

  edit: bugün öğle saatlerinde tek kat sürmüştüm. akşam 8 gibi temizlerken iki gözümden toplam 7 tane kirpik dökmesiyle bir çöpe fırlatmam bir oldu. bozuk mu benimki anlamadım. daha önce iki tane bitirdim hiç böyle olmamıştı.

  17 ağustos 2016 00:04 11 eylül 2016 00:10

  9. Bunun tam boyunun 5 ml olduğunu söylersek bendekiler sample olarak 6 ml ediyor zaten ama bu maskara kısa ve seyrek kirpikler için çöp olacaktır. Çünkü hiç sürülmemiş gibi gösterecektir. Normal şartlarda kirpikleri uzun insanlar için günlük bir maskara denilebilir ama bu fiyata günlük maskara olur mu derseniz bence olmaz. 3 katta topaklanmıyor çünkü maskara hiçbir şey yapmıyor, ve yapısı kuru. Çok çabuk kurur bu. Kısacası merak edenler varsa hali hazırda bobbiden bişey alırsanız zaten 2 tane gönderiyorlar

  20 eylül 2016 20:03

  10. chanel le volume mascara'nin eline su dokemeyecek olan, cok pahali ama islevsiz bir maskaradir. (eger kisa ve hacimsiz kirpiklere sahipseniz)

  tek iyi yani, kirpikleri ayirmasi. ama ben zaten gunluk rimel olarak clinique'in maskarasini kullaniyorum, bobbi brown'u ise ozel gunlerde kullanmak icin bir alternatif olarak aldim. ama ne hacim verdi ne de kirpiklerimi uzun gosterdi.

  fiyatini haketmeyen maskara benim icin.

  30 eylül 2016 12:36