yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (18)
  • medya (0)

  1. Memleketim, cennetken cehenneme dönüştürülmekte olan güzel yer.. Değerini istanbulda yaşamaya başlayınca anladığım, koylarına, iki katlı beyaz evlerine, mandalinasına kurban olduğum..

  12 ocak 2015 10:34 12 ocak 2015 10:40

  2. oraya giden arkadaşım, bodrum evlerini patlamış mısırın etrafa yayılması benzetmesini yapmıştı. hakketten ben de gittim. yok anam zamansız gelmişim. öyle bi sıcak olmamalı. simiti meşhur dediler. son zamanlarda çıkan haberlere göre çok pahalı menülerle adı geçiyor. hatta alman bi aile mi neydi. aile ellerinde dürüm sokaklarda geziyorlar.

  12 ocak 2015 12:57

  3. anne tarafından memleketim. şanslıyız vesselam.

  12 ocak 2015 19:40


  4. sebzeli döner, deli gibi bir aşk, aradan geçmiş kocaman bir 5 sene, masmavi bir deniz, 4 saat bile uyusan 10 saat uyumuş etkisi veren bir belde, çivi gibi soğuk, hiçbir antreman yapmadan dakikada 130 çarpan bir kalp, 30 yaş, bu yaştan sonra aşık olmam derken tokat gibi çarpan bir ruh hali, tekila, bodrum mandalinasıyla yapılmış votka, ayağımın arkasını çarpan bir bodrum sandaleti, pembe bir t-shirt, mini bir kot etek, dandik bir siyah postacı çanta, kule rock bar, gözümün içine bakarken içi titreyen bir adam, köpeğimiz sezar, üzerime giydiğim mavi şile bezinden plaj elbisem, ona bayılan bir adam, en son dolmuşun sabah 4'de olmasına sevinen bir ben, gecenin başında geceye hazırlanmak için kalbi pırpır ederek hazırlanan bir ben, şu an ki halimden 5 kilo daha fazla olan bir ben, ama gene de deli gibi sevilen bir ben ve tüm bunların hepsinin geçmişte kaldığı ve bu geçmiş duyguların hepsini mfö'nün bodrum bodrum şarkısında insana yaşatan bir tatil beldesidir.

  herkesin bir anısı vardır bodrumda..son aşık olduğum yerdir..

  25 nisan 2015 00:59

  5. Üzerine büyü tozu serpilmiş cennet kasabam.

  6 mayıs 2015 12:05

  6. 5 yıl önce balayına türkbükü'ne gittiğimizde gezme imkanı bulduğum tatil yöresi.

  tamam güzel bir yer ama fazla kalabalık ve pahalı. boncuklu bir bilekliğe 10 TL istedikleri için hevesimi kursağımda bıraktılar.

  onun dışında eğlenceli olduğunu düşünüyorum

  6 mayıs 2015 15:23 6 mayıs 2015 15:23

  7. bir sene iş durumundan dolayı yaşadığım yer . inanın şu anda zorunlu hizmetten dolayı doğudayım her yeri özlüyorum (ybkz: fethiye ) (ybkz: datça ) (ybkz: ankara ) (ybkz: amasra) bodrum'u özlemiyorum.. aslında hali hazırda baba ocağım fethiye'de olduğu için hiç yabancılık çekmemiştim zaten yazları gidip kaldığım bir yerdi ama bir yaşam yeri seçme şansım olsaydı orası bodrum değil fethiye olurdu. bodrum adı çıktığı için gereksiz pahalı, üretimi sıfır, suyu ve elektriği sorunlu bir yer , ben istanbul'un sıkıştırılmış haline benzetiyorum aynı kozmopolitlik aynı yozlaşma aynı kalabalık aynı enflasyon hatta aynı trafik sorunu maalesef.. haa güzel yerleri yok mu vardır elbet ama inanın o bölgeyi iyi bildiğim için belki daha az harcamayla daha süper yerler görebilme şansınız var hedefiniz piyasa yapmak değilse bodrum neden tercih edilir bilemiyorum hele belli bir yaştan sonra hiç çekilir değil.

  bir de istanbul'da yaşamaktan bunalıp ayy büyük kentte yaşamak insanı tüketiyor doğaya dönmek lazım deyip bodrum'a yerleşenler var bana onlar ikiyüzlü gibi geliyor ablacım-abicim eğer gerçekten bir köy yaşamı özlediysen gelip bodrum'da mandalinalar arasında yaşayıp 10 dakika sonra kendini avmlere atmazsın gerçekten gider muğla'nın bir dağ köyüne yerleşirsin senin gibiler yüzünden bozuldu bodrum hem doğal yaşam olsun ama istediğimde de kente döneyim ikiyüzlülüğüne kurban gitti halikarnas balıkçısı'nın kenti.

  6 mayıs 2015 20:45 6 mayıs 2015 20:46


  8. adi esnafı sayesinde yakında turist falan uğramayacak olan muğla'nın güzel ilçesi. http://www.ensonhaber.com/kate-moss-bodrumda-olay-cikardi-2015-06-13.html

  15 haziran 2015 14:26

  9. bodrum, marmaris, izmir ve antalya da büyümüş biri olarak (gizlinot: 4ündede ayrı ayrı yaşamak) bodrum çok ayrıdır benim için deniziyle , eğlencesiyle özellikle egede ve akdenizde gizli kalmış tüm denize girilecek yerleri bilirim , gizli kalmış her plaj çok güzeldir genelde, bodrum da böyledir yalıkavak ve türkbükünden ibaret değildir, inanılmaz güzel plajları vardır eğer kalabalık ortam seviyorsanız camel beach (gizlinot: yahşi tarafları oluyor) ve akturu öneririm en sevdiklerim bunlardır eğer sessiz plaj istiyorsanız mazı koyu ve çökertme favorimdir.

  ayrıca tatilde iki farklı istek vardır bazı insanlar kalabalık ortamları severken bazı insanlar sessiz ortamları severler bu yüzden bodrum daha çok kalabalık ortamı gösterge eder. bir de bu kadar ünlü olmasının sebebi bence insanların istanbuldaki yaşantılarını aynı zamanda bodrumda devam ettirebilmeleridir yani eğlence ve bir parça alışverişi antalya da bunu karşılar fakat bodrum daki kadar lükse sahip olmadığı için bodrum her zaman bir parça daha popüler kalmıştır. yani aslında bu kişisel bir şeydir. marmariste tatili çok seven bir insanla bodrumda tatili çok seven diğer bir insanın tatil tercihleri farklıdır. popüler insanların tatil tercihlerine bodrum hitap ettiği içinde magazininin etkisiyle bodrum popüler olmuştur diye düşünüyorum.

  15 haziran 2015 19:25

  10. Aşk bodrumda yaşanıyor güzelim, bodrum bana ben bodruma özelim (gizlinot: swh)

  26 kasım 2015 02:59