yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (12)
  • medya (0)

  1. Vatanım sensin dizisinde Yunan teğmeni canlandıran oyuncu. Şahsen kendisini oldukça başarılı buluyorum. Mimikleri, hareketleri kesinlikle abartısız ve doğal. Oyunculuğu çok çok iyi. Tabiki hemen stalkladım ve konservatuar mezunu olduğunu gördüm. Ayrıca kendisini oldukça beğenmekteyim. Belki bir dünya yakışıklısı değil ama aşırı çekici geliyor bana. O çapkın gülüşü falan beni benden alıyor (gizlinot: ergenliğe giriş). Umarım bu aralar dizi sayesinde sahip olduğu popülariteyi ziyan etmeden tam gaz devam eder ve kıçı kalkmadan başarılı bi oyuncu olmaya devam eder.

  14 nisan 2017 21:33

  2. istanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı sahne sanatları tiyatro ve oyunculuk bölümü mezunu olan, gerçekten de okuduğu okulun hakkını vererek, yeni dönem oyuncular arasında fark yaratan oyuncu. henüz 25 yaşında sanırım ama bence çok daha genç gösteriyor. yeteneğiyle, ekran ışığıyla kendini özellikle muhteşem yüzyıldaki rolüyle belli etmişti. vatanım sensin'le de başarısını perçinlemiş görünüyor, karizmatik duruşu da cabası tabii.

  14 nisan 2017 23:38

  3. sayesinde 15 yaşıma geri döndüm. uzun zaman sonra birinin fan girl'ü olmak ne güzel şeymiş yahu unutmuşum valla. açık söyleyeyim kaşında gözünde endamında değilim. dış görünüş olarak öyle çok bir gideri yok bana göre ama o ne güzel sevmektir arkadaş. o ne güzel aşık olmaktır aşık bakmaktır. aşka aşık oldum ben de.

  gerçekten harika bir oyuncu. muhteşem yüzyıl'da da beğenirdim ama kim olduğunu bilmiyorum, adını öğrenince bayağı şaşırdım. mimikleri ses tonu falan konservatuvar eğitimi aldığı çok belli. günümüzdeki beceriksiz ama yakışıklı model/oyuncular gibi değil. röportajlarını okudum ve dinledim çok da alçakgönüllü biri gibi duruyor. umarım hep böyle devam eder.

  15 nisan 2017 00:03


  4. Yeteneğine hayran kaldığım oyucu. Ekranda artık böylelerini görmek istiyoruz. Yok uzun boyluymuş yok kaslıymış ne yapayim ben onun kasını duygu yoksa. Olmuyor sevgili yapımcılar. O güzellik yarışmalarinden seçtiğiniz manken/oyuncular en basit duyguyu bile veremiyor. Bizim boran kuzum gibi okullu, bakışıyla bile o duyguyu verebilen oyunculara ihtiyacımız var. Bakıyoruz, çok mu yakışıklı? Hayır değil ama o havası, tavrı yetiyor ve dünyanın en güzel aşığını canlandırıyor ve biz de hayran hayran izliyoruz. 20 nisandaki bölümün resmen yıldızıydı. Hele bu kadar iyi oyuncularla oynadığı halde sıyrılıp, parlayabilmesi ayrı bir başarı. Oyunculuk konusundan çıkacak olursak, kendisini gerçekten aşırı cool buluyorum. Bunlar görmek istediğimiz manzaralar efendim, böyle devam.

  21 nisan 2017 10:56

  5. ekranda ne zaman görsem anneaa bunu bana alsak ya diye haykırdığım çocuk. arkadaşlar yaşım itibariyle bu işleri bırakmış olmam gerekiyordu ama böyle çıtır yetenekler müsaade etmiyor ki celebrity crush mevzularını mazide tatlı birer anı olarak bırakalım. açılın fangirllük yapıcam. bundan sonrası bolca güzelleme içerecek(gizlinot: swh) öncelikle bana çok iyi bir insanmış izlenimi veriyor. o ponçik ponçik bakan gözlerinden mi bilmem. iyi ki ekonomi okumayı bırakıp konservatuar okuyarak bizi seyri doyum olmayan oyunculuğuyla buluşturmuş. çok iyi bir başlangıç yaptı. uzun yıllar da başarısı katlanarak artar umarım. abartıdan uzak ama mimiklerini ustaca kullanarak oynuyor ve duyguyu çok güzel geçiriyor izleyiciye. hali hazırda oynadığı dizide halit ergenç, onur saylak(gizlinot: tuba büyüküstün kocasından feyz alsa keşke. muh-te-şem oynuyor) okan yalabık gibi ağır toplarla oynuyor ama en az onlar kadar profesyonel duruyor ekranda. kendisinin vatanım sensinden önceki işlerini izlememiştim ama şimdi arada dönüp muhteşem yüzyıl ve analar ve annelerdeki sahnelerine baktığımda diziler arasında uzun zaman aralıkları olmadığı halde her dizide bambaşka bir boran var. zaten olması gereken de o ama alışmışız mimiksiz donuk oyunculuklara iyisini görünce afallıyoruz.

  21 nisan 2017 23:47 21 nisan 2017 23:58

  6. yetenekli bir bey.

  25 yaşında olmasına rağmen daha genç gösterdiği kanısındayım.Özellikle teğmen leon olmadığı vakitler bıyıksız hali kesinlikle daha genç duruyor.

  myyk de izledim ve o psikolojik yansıtmalarda çok başarılı buldum ama vatanım sensinde karakteri arşa çıkardığını düşünüyorum.bilhassa mimiklerini çok iyi kullanıyor.

  oyunculuğu dışında da kendisi için genel fikrim (gizlinot: tanımıyorum elbet gözlemlerime dayanarak yorumum ) akıl yaşta değil baştadır atasözünün örneğiymiş gibi geliyor. oldukça genç olmasına karşın kişiliğini oturtmuş izlenimi veriyor. dostları/arkadaşları onun için önemli, zaten bir röportajında kimlerle çalışmak istediği sorulunca tanınan oyuncuların isimlerini vermemiş, konservatuardan arkadaşlarıyla demiş.

  başarılarının devam edeceğine eminim. umarım kendi hayatında da dilediği gibi yaşamaya devam eder.

  tiyatro sahnesinde kanlı canlı izlemeyi de çok isterim.

  1 haziran 2017 12:43

  7. Muhteşem yüzyıl kösemde troll şehzade Mustafa olarak harikaydı. Şimdi de vatanım sensinde oynuyor. diziyi izlemedim ama fragmanlardan, internette dönen videolardan, fotoğraflardan anladığım kadarıyla yine harika yine yakışıklı yine uzun boylu (gizlinot: Ah ahhhh)

  5 kasım 2017 09:22


  8. Basima bir sey gelmeyecekse oldukca itici ve cirkin buldugum oyuncudur.

  5 kasım 2017 12:35

  9. bir yerde "Türkiye'nin en yakışıklı ünlülerinden" lafı geçince gözümün önüne hep bu çocuk geliyor.

  5 kasım 2017 19:21

  10. sektörde sırf yakışıklı/güzel diye oyunculuk yapanlardan çok daha yetenekli olan, konservatuar mezunu,genç ve yakışıklı oyuncu. daha ne istiyorsunuz?

  5 kasım 2017 21:45