yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (27)
  • medya (0)

  1. Kozmetik ürünlerinin nerde satıldığını bilmediğim marka. Adı var kendi yok Hiç de rast gelmedim :/

  6 eylül 2014 21:58

  2. kuzey londra hackney'de devasa bir fabrika satış mağazası var.

  londra'ya gidip de fabrika satış mağazası dışında burberry alışverişi yapmak hiç akıl karı değil zira fiyatlar anormal derecede farklı.

  bir yerine üç beş almayı kim istemez. (ybkz: swh)

  8 kasım 2014 13:48 8 kasım 2014 14:05

  3. Kozmetik ambalajlarına bayıldığım marka fakat İzmir'de satılmadığını düşünüyorum. Boyner'e gelecek diye sevinirken artık boyner'in internet sitesinde bile yok.

  8 mart 2015 00:27


  4. En sevdiğim marka.Adını duyunca bile kalp atışlarım hızlanıyor :) Bir hedefime ulastıgımda kendimi bu markayla ödüllendiriyorum.Keşke daha makul fiyatları olsaydı ama yaşasın kredi kartları ne diyeyim :)Ama o kadar okuyoruz çabalayıp iş sahibi oluyoruz ''Biz buna degeriz '' ,hele ki bekarsak benden tavsiye gezin tozun kendinizi ödüllendirin :) Markanın ürünleri benim zevkime fazlaca hitap ediyor.Ama tek bir seçme sansım olsa kaşmir atkılarını tercih ederdim.Bir kere al ömür boyu kullan cinsten.

  15 kasım 2015 15:43

  5. optik çerçevelerini ve kozmetik ambalajlarını çok beğendiğim, parfümlerini ve giyimdeki renk paletleriniyse sıkıcı bulduğum klas ve zarif İngiliz markası.

  18 kasım 2015 17:27

  6. Burberry London hakkında yorumlanma geçmeden önce bu parfümü nasıl keşfettiğimi de paylaşmak istiyorum: AVM'ye gittiğimde boş vaktim varsa Sephora, Sevil gibi parfümerilere gidip parfüm denemeyi seviyorum, hatta son dönemde renkli kozmetikten daha çok ilgimi çeker oldu parfümler. İşte yine öyle bir gün, bir sürü parfümü denedikten sonra, bir de şunu deneyeyim diyerek Burberry London'ı da sıkıp mağazadan çıktım. Eve döndüğümde sürekli bileğimi kokluyordum, bu parfüme sahip olmak istediğimi o an anladım. Aslında Burberry parfümler içinde benim kişisel favorim Brit, ancak kokusu önceden kullandığım Armani Code'u çağrıştırıyor, ben daha farklı bir koku aradığım için Burberry London'ı seçtim. Bunda biraz da favori şehirlerimden birinin ismini taşıması da etkili oldu. Burberry London parfüm, Burberry'nin klasik ekose deseninde kumaş ile süslü, sade bir şişe tasarımına sahip. Beyaz çiçeklerin yoğun olduğu bu parfüm yaratılırken, yağmurdan sonra Londra şehrinin kokusundan esinlenilmiş. Parfümün notaları şu şekilde Üst notalar: Gül, hanımeli, mandalina; Orta notalar: Yasemin, şakayık, klementine mandalinası; Alt notalar: Misk, paçuli, sandal ağacı. Burberry London parfümde en baskın nota yasemin ve hanımeli, bu nedenle yoğun bir çiçek kokusuna hazır olun. Çok temiz bir parfüm olduğunu düşünmüyorum, hafif keskin bir kokuya sahip, klasik ancak insanı yormayan bir havası var. Gerçekten amacına ulaşarak, Londra'da yağmur sonrası havada asılı kalan toprak kokusu ile çiçek bahçelerinden yükselen kokuyu anımsatıyor. Ben genelde çiçeksi parfümleri sıcak aylarda tercih ediyorum, ancak Burberry London bu duruma istisna, daha çok sonbahar - kış aylarına uygun bir parfüm. Benim için tek bir kusuru var o da kalıcı olmaması, yani gün içinde hafiften üzerimde hissediyorum ama buram buram kendini belli eden bir parfüm değiL Benim için imza parfüm olacak kadar özel bir koku olmasa da son zamanlarda severek kullanıyorum. Özellikle yasemin kokusunun baskın olduğu bir parfüm arıyorsanız Burberry London parfüme şans vermenizi öneririm.

  18 kasım 2015 17:45

  7. Elimde midnight brown rengi olan, bayilarak surdugum yumusacik far. Ambalaji mukemmel, performansi da cok basarili.

  18 kasım 2015 20:25


  8. kozmetik ürünleri beymen'in online sitesinde satışa sunulmuş marka.

  26 ocak 2016 17:54 26 ocak 2016 22:35

  9. kasım ayında tanesi 75 Tl'ye aldığım rujlar 95 TL ile satışa sunulmuş, gözlerim yerinden çıktı. Gerçi belliydi artacağı ama gene de üzücü oldu.

  tanım: kozmetik ürünleri çok kaliteli olan ingiliz menşeili marka.

  26 ocak 2016 18:26

  10. kozmetik ürünleri beymen online'da satışa çıkmış ama ne hikmetse allıklarının hiç biri yok, earthy isimli allığına bakıp bakıp kendimi almaya ikna edecektim halbuki.

  neyse bu evrenin bana mesajı galiba.

  28 ocak 2016 21:26